• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

معرفی پزشکان مجرب

۱۲-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ صبح توسط faam.)
ارسال: #2061
RE: معرفی پزشکان مجرب
نازگل جان اخه من تو سونو بهم گفتن pco. دکتر زنانم گفت تو سونو گفتن pco اما از نظر بالینی بهت نمیگیم pco. چون نه تپلم، نه جوش دارم، پریودم هم منظمه. بعد من کلا فراموش کردم این قضیه رو. این دکتر هم گفت تیروییدت داره میره سمت کم کاری (تیتر انتی تی پی اوم بالا بود با اینکه tsh و ft4 نرمال بودن) و یه لووکسین ساده نوشت. اصلا انقد پشیمونم در مورد pco بهش نگفتم Sad اونم که نپرسید هیچچچچچچی. با اینکه گفتم برای چکاب قبل از بارداری اومدم. تقصیر خودمه البته. اما تقصیر اونم هست Sad
نقل قول
۱۲-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #2062

سلام به همه.
دوستای گلم کسی تا حالا برای کارهای دندونپزشکی پیش دکتر مهری قاسمی رفته؟

عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۱۲-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #2063
(۱۱-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ عصر)'faam' نوشته است:  من برای اولین بار رفتم پیش متخصص غدد. دکتر پژوهی
راستش زیاد روال کارشو دوست نداشتم. نتیجه آزمایش تیروییدمو دید و فقط برای جوابش دارو تجویز کرد. هیچ شرح حالی ازم نگرفت جز اندازه گیری فشار و وزن.
بعدش که اومدم خونه هی خودمو سرزنش کردم که چرا فلان چیزو نگفتم، چرا در مورد این نپرسیدم چرا در مورد فلان توضیح ندادم. در حالیکه اون باید ارتباط بین علایم مختلف رو پیدا کنه نه منی که دانش پزشکی ندارم و فرضا نمیدونم ریزش مو به تیرویید مربوطه یا نه.. دو نفر همزمان ویزیت میکنه، دو‌ نفر هم اون ورتر در حال اندازه گیربی فشار و وزن. تازه میگفتن الان خلوته دو نفر میرن، وگرنه سه نفره میفرسته!!
خوشم نیومد.

خانم دکتر حشمت مویری هم غدد هستن تو یوسف آباد کارشون خیلی خوبه به شما هم که گیشا هستی نزدیکه منم چند سال هست میرم پیششون

نقل قول
 سپاس شده توسط faam
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۹-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #2064
ممنونم عزیزم
نقل قول
۴-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #2065

عمل لاغری که دوستم انجام داد و از دکترش خیلی راضی بود دکتر محمدرضا عبدالحسینی

تصویر: ./uploads/201901/post_91469_1548311875_152ebcbdb636c2ab787f0dc832c46d2d.attach

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #2066
سلام به همه
کسی اینجا پیش دکتر مرتضی صافی متخصص قلب رفته؟ ایشون مطب داره یا فقط تو بیمارستانه؟
خواهشا اگه کسی مطبش رفته به من تلفنشو بده.
یا اگه مطب ندارن متخصص قلب دیگه ای که خوبه و مطب داره بهم معرفی میکنید؟
نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۱۸ صبح
ارسال: #2067
(۷-بهمن-۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ عصر)'بی خیال' نوشته است:  سلام به همه
کسی اینجا پیش دکتر مرتضی صافی متخصص قلب رفته؟ ایشون مطب داره یا فقط تو بیمارستانه؟
خواهشا اگه کسی مطبش رفته به من تلفنشو بده.
یا اگه مطب ندارن متخصص قلب دیگه ای که خوبه و مطب داره بهم معرفی میکنید؟

هیچکس نرفته؟ لطفا جواب بدیدتصویر: /images/smilies/new/sad.png

نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۳۲ عصر توسط اروس خانم.)
ارسال: #2068
(۱۹-آبان-۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ عصر)'tara120' نوشته است:  
(۱-آبان-۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ عصر)'ایلین1366' نوشته است:  سلام دوستای گلم ، دوستان یه دکتر خیلی خیلی خوب فوق تخصص برای کیسه صفرا و کبد بهم معرفی میکنید درتهران که بسیار تخصص داشته باشه وبی نظیر درجه یک باشه ،برای سنگ کیسه صفرا وکبد چرب میخوام برم پیشش ، لطف میکنید ممنون میشم

پروفسور رضا ملک زاده
نفر اول ایرانه واقعا عالیه

تو نت زدم دیدم از رجال سیاسی هست، به نظرم دکتری که خارج از کار پزشکی مشغول کار دیگری هست بخصوص سیاست نمیتونه در دانش پزشکی به روز و متبحر باشه. 

به جای اینکه از خود بپرسید « جهان چقدر دوستانه و مهربان است؟ می توانید از خود بپرسید: من چقدر مهربان و دوستانه هستم؟
نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #2069
بچه ها کلینیک پوست برای کارهای فیشیال سمت شرق تهران سراغ دارید که واقعا خوب باشه؟ من چندجا رفتم اما واقعا نسبت به پولی که میگیرن خدمتی انجام نمیدن!!
نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۳۴ عصر
ارسال: #2070

سلام دوستان کسی دکتر خانم خیلی خوب وماهر برای واریس پا میشناسه؟ ممنونم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام