• تقی زاده
  • لی لی رضایی

معرفی پزشکان رشت

۴-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #61
RE: معرفی پزشکان رشت
(۲-آذر-۱۳۹۷ ۰۵:۲۸ عصر)'eli9000' نوشته است:  دوس جونا یه دکتر خیلی خوب تو رشت واسه میگرن سراغ دارین بهم معرفی کنین لطفا؟

دکتر خلقی و بعدش دکتر رودبارکی

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط eli9000
۶-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #62
سلام بچه ها
برای مراقبت بارداری و زایمان سزارین بین محمد تبار و ترابی کدومشون بهترن؟
از اینا بهتر که خوب واسه خانوم باردار وقت بذاره و کاربلد باشه کیه؟
نقل قول
۷-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ صبح توسط mohad-1991.)
ارسال: #63

منظورت اگه سزارین انتخابیه که هیچکدوم دیگه انجام نمیدن بشدت سخت نیگیرن مخصوصا بیمارستانای مثه قایم و‌پارس وگلسار 
فامیلی انجام میده اونم دکترت اگه قبول کنه 
من سال نود وشش بارداری اولمو تحت نظر ترابی بودم اختیاری انجام نمیداد یکم دکتر ریلکسیه خیلی به مشکلات توجه نمیکنه مثلا من تا هفته دوازده  خونریزی وهماتوم داشتم بعدش که بهترشدم نمیگفت استراحت کن گفت پیاده روی کن برا زایمان طبیعی اماده بشی تصویر: /images/smilies/new/huh.pngمن انقباض شدید داشتم حتما باید بهم دارو میداد اما همش میگفت طبیعیه که اخرشم دودش توچشم خودم رفت  بچم نارس دنیا اومد... من برا بارداری
زیاد پیشنهاد نمیکنم 
اگه میخواین خیالتون جمع شه یه دکتر باتجربه رو انتخاب کنید تجربه خیلی مهمه 

من خیلی تحقیق کردم بین مهرافزا عبدالهیان  صدری شارمی فکور میلانی ، عبدالهیان انتخاب کردم

رهام جان پسرگلم،سپردمت به خداتصویر: /images/smilies/new/crying.png
فقط دلتنگیم چی میشه .....

نقل قول
 سپاس شده توسط lia.raad
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۷-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #64
(۷-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۳۹ صبح)'mohad-1991' نوشته است:  منظورت اگه سزارین انتخابیه که هیچکدوم دیگه انجام نمیدن بشدت سخت نیگیرن مخصوصا بیمارستانای مثه قایم و‌پارس وگلسار 
فامیلی انجام میده اونم دکترت اگه قبول کنه 

ممنون از راهنماییت عزیزم
برام مهمه با تجربه باشه... حتما میخوام سزارین بشم اصلا توان زایمان طبیعیو در خودم نمی بینم
تعریف دکتر عبدالهیان رو شنیده بودم البته بیشتر برای نازایی و باردار شدن 

نقل قول
۷-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #65

والا فعلا که عبدالهیان سزارین انتخابی رو داره انجام میده اونم فقط فامیلی 
خیلی خیلی دارن بهشون سخت میگیرن من چن هفته پیش قایم بستری بودم دیگه خودم میدیدم اصن دست دکترا نیس خودبیمارستان اجازه نمیداد  نه تنها رشت همه شهرا اینجوری شده ، تهران اکثر دکترا با زیرمیزی قبول میکنن ولی خب بنظرم یجورایی پول زور محسوب میشه 

رهام جان پسرگلم،سپردمت به خداتصویر: /images/smilies/new/crying.png
فقط دلتنگیم چی میشه .....

نقل قول
 سپاس شده توسط lia.raad
۸-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #66
 هر چی میگذره انگار بیشترم سخت میگیرن 
گیل و قائم میدونم که خیلی سخت با پرونده پزشکی انجام میدن
ولی واقعا باید انتخابی باشه
نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ عصر توسط lia.raad.)
ارسال: #67
خانوما کدوم سونوگرافی تو رشت میشه آقا هم بیاد داخل؟ میخوام برای تعیین جنسیت همسرمم باشه

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام