معرفی و مقایسه خدمات مجالس در رشت

۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۳:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ عصر توسط melodi-yazdani.)
ارسال: #11
RE: معرفی و مقایسه خدمات مجالس در رشت
(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ عصر)Tina.Jafari نوشته است:  سلام...

میشه لطفا شماره تماس ویا راه ارتباطی با این تشریفات آریا رو بزارید..New2

ممنون
HeartHeartHeartLubLub

البته من هم خیلی اسم این تشریفات و شنیدم...
خودمم خیلی دنبالش گشتم.
می گن کارشون حرف نداره..
ممنون میشم اگه کسی شماره ای چیزی داره بزاره..
دوستانی هم که مراسمشون با این تشریفات بوده و ذلطفا بگن چطور بودن این تیم..
مرسی HeartHeartNew2

میشه راجب این تشریفات توضیح بدید کی باهاشون کار کرده من از یکی از دوستام شنیدم کارشون خوبه کسی تجربه نداره

میشه راجب تشریفات آریا توضیح بدید کی باهاشون کار کرده من از یکی از دوستام شنیدم کارشون خوبه کسی تجربه نداره
نقل قول
 سپاس شده توسط تشریفات لوکس خاص
۲۹-آبان-۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ عصر توسط روزهای شیرین.)
ارسال: #12

بچه ها یه سوال ، من وسایلای خنچه عقد و همه رو دارم اما برای چیدمانش و یک سری چیزا اضافه کردنش میخام تشریفات بیارم.به نظرتون اینجوری قبول میکنن که وسایلا از خودمون باشه فقط چیدمان انجام بدن؟

دوست جونیا آدرس اینستاگرام تشریفات آریا و گل سنگ و کسی میدونه؟

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستند.یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است....
اینستاگرام yasaman.sweet.home

نقل قول
 سپاس شده توسط تشریفات خاص ، تشریفات لوکس خاص
۸-خرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #13
(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ عصر)'sonia.poladi' نوشته است:  بله کارشون خیلی خوبه تجهیزاتشونو کسی تو رشت نداره
33734458 دفترشون گلسار

سلام
خیلی ممنون از راهنماییتون، قیمت هاشون چه جوریه؟

نقل قول
 سپاس شده توسط تشریفات لوکس خاص
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۷-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ صبح توسط admin2.)
ارسال: #14
سلام دوستان تصویر: images/smilies/heart.gif

اینجا تاپیک معرفی و مقایسه تشریفات های رشت هست !!
ولی بعضی از دوستان خدمات مجالس ، اینجا رو با بنرهای تبلیغاتی شون اشتباه گرفتند !!
لطفا اگر قصد تبلیغات دارید با مدیرهای تبلیغات تماس بگیرید ، با کاربری ساختن  فقط خودتون رو دارید تخریب می کنید !!

از راه درست و منطقی تبلیغات کنید .

با تشکر
 تصویر: images/smilies/heart.gif

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط تشریفات لوکس خاص ، روزهای شیرین ، Nazanin72
۲۷-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #15

(۱۷-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ صبح)'admin2' نوشته است:  سلام دوستان تصویر: images/smilies/heart.gif

اینجا تاپیک معرفی و مقایسه تشریفات های رشت هست !!
ولی بعضی از دوستان خدمات مجالس ، اینجا رو با بنرهای تبلیغاتی شون اشتباه گرفتند !!
لطفا اگر قصد تبلیغات دارید با مدیرهای تبلیغات تماس بگیرید ، با کاربری ساختن  فقط خودتون رو دارید تخریب می کنید !!

از راه درست و منطقی تبلیغات کنید .

با تشکر
 تصویر: images/smilies/heart.gif

سلام دقیقا همین موضوع که میان پشت سر هم تبلیغ میکنن باعث شده بود که من بخام این تاپیک رو آنفالو کنم.
حالا جالبیش اینه با اینکه شما بازم این موضوع رو نوشتین بعد از شما باز به تبلیغاتشون ادامه دادن.
همچین کاری واقعا حرفه ای نیست.

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستند.یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است....
اینستاگرام yasaman.sweet.home

نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #16
 سلام دوستان. از تشریفات تاج اطلاعاتی دارین؟ تشریفات تاج وام دو درصد هم میده. بقیه تشریفات ها هم همچین مزایایی دارن؟
نقل قول
۳-شهريور-۱۳۹۶, ۰۴:۱۲ صبح
ارسال: #17
(۲۷-تير-۱۳۹۶ ۰۴:۳۵ صبح)تشریفات لوکس خاص نوشته است:  
(۲۲-خرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۰۲ صبح)yarauf نوشته است:  
تبلیغ و تخریب ممنوع
Heart

تا حالا عروسی نرفتید !!!!!!!!!!
تشریفات خاص اولین مرکز تخصصی برگزاری مجالس لوکس در بهترین باغ و تالارهای اختصاصی سراسر استان گیلان
نماینده انحصاری عروس استانبول در شمال ایران
برای مشاوره رایگان و اطلاعات کاملتر میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید
09111374629
09359944230
و همچنین برای اشنایی بیشتر با خدمات این موسسه کافیه تو گوگل سرچ کنید ( تشریفات خاص رشت )

لطفا دوستانی که مراسمشون با ااین موسسه بوده نظرات خودشون ر و در این صفحه به اشتراک بزارن
با تشکر از سایت خوب نوعروس که کمک زیادی برای اشنایی و بهترین انتخاب برای عروس و دامادها انجام داده

درود بر شما همکار عزیز، موسستون از هر جهت عالیه، مفتخریم که با شما همکاری میکنیم
همیشه مشتری هایی که به شما معرفی کردیم راضی بودن و مارو هم سربلند کردید
از شما هم تشکر میکنم که برایلباس عروس ما رو به مشتری هاتون معرفی میکنید ما هم برای مشتری هایی که از طرف شما معرفی میشن سنگ تموم میزاریم
موفق باشید

Nazanin
نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #18
به نظر من بهترین تشریفات توی رشت ، تشریفات دُرنیکا هستش.... من خودم عروسیم و با این موسسه کار کردم و واقعا راضی بودم ازشون ...هم قیمت هاشون و هم دیزاین هاشون و هم کسانی که باهاشون کار میکنن... به همه ی عروس خانم های وسواس هم پیشنهاد می کنم حتما واسه جشنشون یه سر بزنن به درنیکا .... دیزاین هاشون عالی هستش و مدیریت جشنشون حرف نداره ... من که آدم استرسی بودم واقعا با راهنمایی های آقای شکرکار و مدیریتشون برای جشنم هیچ استرسی واسه جشنم نکشیدم و راحت به کارهام رسیدم ..... خوشحالم که استان گیلان و رشت هم یه تیم تشریفات حرفه ای و عالی مثل تهران داره ....
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام