• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

معرفی و صحبت در مورد فیلم های ایرانی

۲۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۸ ۰۵:۴۸ عصر توسط f-sima.)
ارسال: #4481
RE: معرفی و صحبت در مورد فیلم های ایرانی
(۲۴-تير-۱۳۹۸ ۰۱:۰۴ عصر)'sanazaseman' نوشته است:  سرخپوست خوب بود ولی نه اونجور که بگم عجب فیلم جالب وخفنی بود
بازی نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار هم به نظرم خیلی معمولی بود و کار خاص وویژه ای نبود
واصلا به نظرم لایق سیمرغ نبود بازی نوید
و بدرستی سیمرغ نگرفت

اتفاقا خیلی پیشنهاد شد که بریم ببینمش. متاسفانه هنوز نتونستم.. فکر میکنم فضای رمانتیک و سیاسی رو با هم درآمیخته باشن

(۲۳-تير-۱۳۹۸ ۱۰:۴۴ صبح)'*کیانا*' نوشته است:  
(۲۳-تير-۱۳۹۸ ۰۷:۴۸ صبح)'ghazale-mej' نوشته است:  و در نهایت فیلم خوبی بودش و همچنان من معتقدم سیمرغ حق هوتن شکیبا بوده (خیلی ها می گفتن حق نوید بوده برای سرخپوست سیمرغ بگیره, البته در خوب بودن نوید شکی نیست)

البته در مورد سیمرغ اکثریت عقیده داشتن حق پیمان معادی بوده برای متری شش و نیم.. که توی جشن حافظ هم نشون دادن این رای رو.

منم باهاتون موافقم. بیشتر فیلمایی که معادی توشون بازی کرده از یه سناریوی قوی برخورداره و اجرای خوب معادی هم به کیفیت فیلم کمک میکنه. اما خب میدونین همیشه اونطوری که باید قضاوت انجام نمیشه . معادی بازیگر بین المللی هستش و کارای متعددی هم ازش توی هالیوود به نمایش در اومده. فکر میکنم یکیش آخرین شوالیه بود یا همچین اسمی شبیه به این... یکی از سریالهایی هم که بازی کرده استرنجر تینگز بود. به هر حال معادی جای ویژه ای تو رنکینگ بازیگران ایرانی داره

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، ghazale-mej ، Sahraa71
۲۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #4482
من امروز رفتم ایده اصلی.خوشم اومد.فیلم خوبی بود.بعد مدتها یه فیلم خوب دیدم

نشود فاش کسی آنچه میان من و توستتصویر: images/smilies/heart.gif

امیدوارم به معجزه خدا

نقل قول
 سپاس شده توسط B and I ، ghazale-mej ، Sahraa71
۲۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ صبح توسط faam.)
ارسال: #4483
من فیلم بمب یک عاشقانه رو‌ الان دیدم. به نظرم خیلی بد بود. کارگردانیش هم بد بود. فیلم مال زمان جنگه، اما تو دیالوگ ها مثلا میگفتن ایول!
فقط همون قسمت صحبت های لیلا حاتمی خوب بود. پیمان معادی یه موتور رو هم نمیتونست درست برونه. اونجایی که دزد اومد تو خونه، دیالوگ هاشون با دزده چی بود اخه؟ به نظرم کارگردانی ضعیف کاملا خودشو نشون میداد.
نقش معلم ها و مدیر مدرسه به نظرم اصلا باورپذیر نبود.
اصلا از پیمان معادی همچین انتظاری نداشتم!

وای و البته از بمب بدتر مارموز بود!!! چی بود اخه این فیلم؟؟؟ تا چه حدی چرت میتونه باشه یه فیلم؟ این همون حد بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، kitty ، ghazale-mej ، B and I ، Sahraa71 ، (*ســارا*)
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۳-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #4484
وای من دو تا فیلم دیدم یکی از یکی مضخرف تر حیف وقت که گذاشتم رفتم اینارو دیدم
یکی ایکس لارج بود یکی ام ما همه با هم هستیمتصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gif
ایکس لارج که فکر کنم واسه خردسالان درست شده بودتصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gif
آها تگزاس 2 رو هم دیدم اون خوب بود بسی خندیدم

همیشه فکر می کردم
بدترین چیز زندگی آن است که در تنهایی تمام شود..
اما بدترین چیز،
تمام شدن زندگی در میان مردمی است
که به تو احساس تنهایی می دهند!
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، B and I
۲۳-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۱۵ عصر توسط sanazaseman.)
ارسال: #4485
سریال هیولا 
خیلی بامزه وخوب شده

قصرشیرین رودیدم وخیلی دوست داشتم این فیلمو
خیلی قشنگ ازعشق ازفداکاری از بی وجدانی ازاحساسات بچه هاو....
حرف زده بود
فیلمنامه خیلی خوب و بازی عالی بهداد

نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، B and I
۲۳-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #4486

فیلم قصر شیرین رو رفتم دیدم،فیلم خیلی خوبی بود.بازی بچه‌ها خوب بود.

لیلیِ شیرینِ علی
۹۰/۵/۷
۹۱/۱۲/۱۶
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام