• تشریفات صدف
  • تشریفات آدم و حوا

معرفی و صحبت در مورد فیلم های ایرانی

۲۳-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ عصر توسط nedaa71.)
ارسال: #4081
RE: معرفی و صحبت در مورد فیلم های ایرانی
(امروز ۱۲:۲۹ صبح)'گل پری خانم' نوشته است:  بچه ها شهرزادو دیدین قباد مردتصویر: /images/smilies/new/crying.png
میگن نویسندش گفته بازم میخوام بسازم

خدا کنه دیگه نسازن 
گندشو در آوردن واقعا 
خیلی بی معنی تموم شد من که گیج شده بودم 
نمیدونم چرا از شهرزاد و شیرین متنفر شدم با اینکه مثلا خواستن مظلوم نشونشون بدن 

من امشب قسمت آخر شهرزاد دیدم 
امشب قباد و مامان صدیقه ( فیلم بچه مهندس ) از دست دادم یهویی داغووونما تصویر: images/smilies/dodgy.gifتصویر: /images/smilies/new/crying.png

کاش اینجا ایران نبود حداقل قباد بیچاره یه بوسی بغلی چیزی شهرزاد میکرد دلش آروم میگرفت .. 

تلگرام و اینستا پر شده از تیکه ها و حرفای قسمت آخر ، من همون صبحش فهمیدم آخرش چی میشه !! شماها از اینجا خوندین ؟؟ 
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #4082
(دیروز ۰۶:۵۶ عصر)'pari k' نوشته است:  
(دیروز ۰۶:۰۷ عصر)'nasrin_71' نوشته است:  
(دیروز ۱۲:۵۳ عصر)'pari k' نوشته است:  ااای وااای من چقدر گریه کردم
شوهرم بغلم نشسته بود جلوش قربون صدقه ی قباد میرفتم تصویر: images/smilies/biggrin.gif کم مشکلات داریم گریه و سردرد بعدش هم باید اضافه بشه تصویر: images/smilies/sad.gif

کی یاد میگیریم اسپویل نکنیم یکی 3 فصل شهرزاد رو دیده بخاطر مشغله هایی که داشته فرصت نکرده قسمت های آخر فصل 3 رو ببینه باید یهو آخر سریال رو تعریف کنید گند بزنید به هیجان فیلم؟تصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/exclamation.gif

عزیزم 2صفحه کامنت درمورد شهرزاد و قباد و گریه کردن نوشته شده بعد شما با 2خط کامنت من کل فصل رو متوجه شدی؟ بازم من سعی کردم تصحیح کنم و شرمنده تصویر: /images/smilies/new/wink.png

عزیزم من کلا گفتم آخه فقط نظر شمارو خوندم نقل قول کردم وگرنه روی صحبتم با همه اونایی بود که هی میگن قباد مرد

همیشه فکر می کردم
بدترین چیز زندگی آن است که در تنهایی تمام شود..
اما بدترین چیز،
تمام شدن زندگی در میان مردمی است
که به تو احساس تنهایی می دهند!
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۲۲ صبح
ارسال: #4083
سلام من هفته ی گذشته فیلم خجالت نکش رو دیدم. خیلی خنده دار بود، راضی بودم ازش.
نقل قول
 سپاس شده توسط مرجان جووون
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام