• تشریفات صدف
  • آرایشگاه گیوا

معرفی و صحبت در مورد فیلم های ایرانی

دیروز, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #3851
RE: معرفی و صحبت در مورد فیلم های ایرانی
هنوز تو این تاپیک جا نیفتاده که هرکسی نظرش رو بگه و رد بشه Smile
همچنان نظرای همدیگه رو نقل قول می کنید .....
نمی دونستم کشورهای همسایه هم جزو مقدسات شدن و نمیشه ازشون بدت بیاد ! من از سوریه و عراق و فلسطین و .... متنفرم و هیچ دلم نمیخواد فیلمی در موردشون ببینم .
من نظر شخصیمو گفتم . گفتن من و همسرم هم از حاتمی کیا بدمون اومد هم اینکه هرگز فیلمی با این موضوعات نخواهیم دید ! الان شما دقیقا از چی حرصت گرفته ؟ Smile خب شما برید ببینید .
در مورد سیاسی کردن هنر هم فکر کنم اشتباه گرفتین ! چون اونی که این کارو کرد حاتمی کیا بود نه ما .
.
حالا به هرحال همه چیز موقع اکران مشخص میشه . ببینیم مقدار فروشش چقدر می شه .
البته احتمالا قراره مثل خیلی از فیلمای این مدلی به جای ۲ ماه ۱ سال رو پرده باشه و بلیطش رو هم بفرستن مدارس و ادارات .
فیلم حضرت محمد یادمه هر هفته بلیطاشو پخش می کردن اداره همسرم . یعنی هر هفته با ۵-۶ تا بلیط می اومد خونه . حالا ممکنه هیچ کسی هم ازشون استفاده نکنه ولی به هر حال جزو بلیط های فروخته شده حسابش کردن دیگه ....

Maybe a mother
.
Waiting for a miracle  تصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
دیروز, ۱۱:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۱:۵۲ عصر توسط Mahra.)
ارسال: #3852
توی این تاپیک که هیچ، هنوز تو جامعه ما فرهنگ "احترام به مقدسات" جا نیفتاده عزیزم. دوستانه بهت توصیه میکنم بدون اینکه غرض ورزانه و متعصبانه درباره فیلمی که ندیدی نظر بدی یه بار ببینیش بعد نظر بدی حتی اگه نظرت همینی باشه که الان هست. اتفاقا این من نیستم که حرصم گرفته، شما پیام قبلی خودت رو بخونی میبینی چقدر با حرص نوشتی Smile
به نظرم خوب یا بد بودن یک فیلم رو، فکر و ذهن بیننده مشخص میکنه نه میزان فروشش. مثلا اکسیدان پارسال فروشش به نسبت بالا بود و دومین فیلم پرفروش به حساب می اومد... ولی فیلم بسیار چرت و بدون هدفی بود چه از لحاظ فنی و چه محتوایی... خب اگه اینطوری بخای حساب کنی اکسیدان باید یکی از بهترین ها می بود که نبود.
حالا بگذریم...
شما نظر دادی.
منم نظر دادم.
و فکر هم نمیکنم نقل قول کردن نظرات دیگران خلاف مقررات باشه. Smile

برای من، آغوش تو امن ترین جای دنیاست... Heart
نقل قول
دیروز, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #3853
(امروز ۰۶:۱۲ عصر)'eln@z' نوشته است:  بچه ها فیلم اتاق تاریک    خیلی خوب بود در مورد لزوم آموزش جنسی به بچه ها بود
ازاد به قید شرط
عرق سرد  خیلی خوب بود ماجرای ممنوع الخروجی ی بازیکن
چهار راه استامبول خیلی خوب بود ماجرای پلاسکو
مادر
اسرافیل
هاری
؟؟؟؟؟
راجبش نطر بدید...

الهی رضا برضائک تسلیما لامرک
Heart
یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین علیه السلام
نقل قول
 سپاس شده توسط eln@z
امروز, ۱۲:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۱۲:۰۱ صبح توسط yegane222.)
ارسال: #3854
موافقم منم سالهاست که از فیلمای اقای حاتمی کیا خوشم نمیاد... شاید کسی دیگه بیاد بتونه در مورد این موضوعات فیلم بسازه و مورد توجه قرار بگیره ولی اون آدم ابراهیم حاتمی کیا نیست... بعد هم اصلا فیلم خیلی بد یا خیلی خوب.. چرا هیچ کس نباید نقدت کنه ؟؟؟ 
فیلم بادیگار که به نظرم افتضاح کامل بود ... بیشتر ادما تو خیلی از صحنه های مثلا کتک کاری میخندیدن....فیلم جدیدشون هم گریم مثلا اون داعشی که شبیه میمون درستش کردن... بعله تروریستا  ادمهای بدی هستن اما میمون نیستن چهره عادی دارن با هنر کارگردانی و بازیگری شخصیتشون ساخته میشه.. خلاصه که بعد از اژانس شیشه ای که البته کپی بود ولی خوب بازم خوب بود دیگه باید در اوج  خداحافظی میکرد
نقل قول
 سپاس شده توسط ITGirl ، TiTi 92
امروز, ۱۲:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۱۲:۰۷ صبح توسط بهساره.)
ارسال: #3855
(دیروز ۱۰:۰۴ عصر)'Mahra' نوشته است:  
(۲۳-بهمن-۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ عصر)'TiTi 92' نوشته است:  به نظر من داوری جشنواره امسال خوب بود چون دقیقا کسایی که تو سالن بیشترین ها براشون دست می زدند برنده شدن ( البته به جز مکمل مرد که گفتن بذار همینجوری یه جایزه ای به جمشید هاشم پور داده باشیم پیشکسوته و اینا )
بعد هرکی جایزه نگرفته عین این بچه های لوس شروع می کنه به عر زدن . زشته آخه . یه ذره بزرگ شید . جالبه همونا تا دو روز قبل می گفتن ما اصلا جشنواره فجرو به حساب نمیاریم و ما واسه جایزه فیلم نمی سازیم و اینا .
.
حاتمی کیای روانی هم احتمالا راستی راستی دیوونه شده . یا اینکه یه کم زود به سن پیری و خرفتی کامل رسیده .
۳۰ ساله داری با بودجه های هنگفت دولتی به قول خودت وابسته فیلم می سازی که نصفش هم پول یامفت ملت بوده . هرکاری خواستی کردی . همه پشتت بوده . همین صدا و سیما به قول خودت ۴۰ بار فیلماتو پخش کرده تبلیغ فیلمای رو پردت روزی هزار بار پخش شده ( در حالیکه بقیه فیلما بایکوت بودن و نصف بازیگرام تو صداسیما ممنوع التصویرن ) مردم هم که حالا به واسطه دو تا حرف گنده ای که تو فیلمای اولیه ت زدی ۲۰ سال اضافه تر اومدن فیلماتو حمایت کردن . تو هر جشنواره ای هم که بوده نصف جایزه ها رو دادن به تو که نپری وسط گازشون نگیری .
آخه دردت چیه الان ؟؟؟؟؟؟؟ از چی شکایت داری دقیقا ؟
چته ؟
چرا سیر نمیشی ؟
واسه ما مرد دیگه حاتمی کیا . اسکار هم بگیره فیلماشو نمی بینیم . رفته واسه ما از سوریه نکبتی فیلم ساخته . اه اه

من اتفاقا فیلم امسال آقای حاتمی کیا رو دیدم...
به نظرم به جز یه نقطه ضعف ( که نمیتونم الان بگم چون داستان لو میره) بقیه موارد از بحث های فنی گرفته تا کارگردانی و فیلمنامه و بازی ها حقیقتا عاااااااااالی بود... واقعا عالی
در مقایسه با فیلمایی که سیمرغ گرفتن این فیلم کم از اونها نداشت که هیچی بلکه به نظرم استحقاقش خیلی بیشتر از دو تا سیمرغ تو بخشهای فرعی جشنواره بود...

درضمن دوست گرامی انتظار نداری که با وضعیت اسفناکی که ما در اطراف کشورمون داریم اعم از تروریستها و...، کارگردانها برن درباره رفاه زندگی در مثلا آمریکا فیلم بسازن! اتفاقا موضوع بسیار جدید و نو داشت و مطمئنم شما بعد از دیدنش دیگه از واژه "سوریه نکبتی" استفاده نخواهی کرد چون اولا حرم حضرت زینب اونجاست و ثانیا این فیلم درباره مدافعین حرم هست...پس لطفا حرمت ها رو نگه دار اگر به این مسائل حتی اعتقاد هم نداری.
من دیدن این فیلم رو به همه توصیه میکنم چون لااقل خود من بعد از دیدن این فیلم تازه فهمیدم که امثال حاج قاسم چه کار با ارزشی کردن و ماها نفهمیدیم...و فهمیدم که چه فاجعه ای در انتظار ایران بود با حضور داعش که خدارو شکر محقق نشد...
این به نظرم خیلی بی معنیه که آدم به هنر دید سیاسی داشته باشه و تا یه کارگردانی مخالف عقیده آدم حرف بزنه بگه من دیگه فیلماشو نمیبینم! به نظر من هنر یه مقوله کاملا جدا از سیاسته... هنر زبان گفتن مسائلیه که هیچ جور دیگه ای نمیشه بیانش کرد...

موافقم
حداقل سه تا فیلم جشنوراه امسال بدون مستندات که من ندیدم مضمون سوریه داعش و مدافعین رو داشت وسه فیلم هم دفاع مقدس این یعنی مخاطب برای دیدن این فیلم ها وجود داره و این موضوع مهمی می تونه باشه برای ساخت فیلم
و اینکه کارگردان فیلم بسازه تا بتونه چایزه بگیره هم کاملا عادی معمولا سعی میشه ضوابط ساخت  فیلم در هر جشنواره رعایت بشه که حداقل یک جایزه گرفته بشه

الهی رضا برضائک تسلیما لامرک
Heart
یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین علیه السلام
نقل قول
امروز, ۱۲:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۱۲:۴۱ صبح توسط Dokhtar aftab.)
ارسال: #3856
دوستان حتما حتما پیشنهاد میکنم سریال گلشیفته رو دنبال کنید
هنوز زمان پخشش مشخص نشده 
اما کادر بسیار حرفه ای و کار درست داره و به شدت معتقدم سریال خوبی از کار درمیاد
https://www.zoomg.ir/2018/2/25/272232/go...announced/تصویر: ./uploads/201802/post_92824_1519592223_12e449bff2cc6c4fbb03cc149d059fe7.attach

«نفس» ساخته نرگس آبیار از حضور درمیان نامزدهای اولیه جایزه آکادمی بازماند

https://donya-e-eqtesad.com/بخش-فرهنگ-هن...ن-از-اسکار

فایل‌های ضمیمه
.jpg  af2af0f8-6e8a-43c9-b7e8-6e1f17f8ba97.jpg (اندازه: 299.93 KB / دانلودها: 0)

پسرم این دنیا جسارت زندگی میخواهد،نه اسارت زندگی
اولین زندان تو بودن در بند من است
اما یادت باشد اگر در من حبس نشوی هیچ وقت به ازادی نمیرسی
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92
امروز, ۱۲:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۱۲:۴۶ صبح توسط ITGirl.)
ارسال: #3857
میگم یه چیزی خوبه یه سری کاربرای هسن فقط موقع بحث پیداشون میشه !!! خداروشکر فیلم و سینما که دنبال نمیکنن میگردن یه کامنت بحث برانگیز پیدا میکنن صد روزم ازش گذشته باشه نقل قول میکنن اعتقادشون رو با لگد میکنن توو دهن اونی که فقط نظرش گفته !

یه چیز دیگه
میگم این سازمان فرهنگی اوج از سپاه پول میگیره!؟ من جدیدا اسمشو زیاد میشنوم ! اسپانسر پایتخت پنج هم مثه که همین سازمانه ! و حالا نمیدونم چقدر راست باشه ولی در خلاصه سریال اومده که قراره به مواردی از قبیل داعش و اینا بپردازن!!!!! مگه نه قرار بود ارسطو عروسیشو بره ترکیه و این قسمت در این مورد باشه! پس چی شد یهو!!!!!
امیدوارم درست نباشه!!!! ینی حتی سینما و تلویزیونمون رو هم دارن میگیرن مثل خیلی چیزای دیگه که صاحبش شدن!!!!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط Dokhtar aftab
امروز, ۱۲:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۱:۰۱ صبح توسط Dokhtar aftab.)
ارسال: #3858
(امروز ۱۲:۴۵ ص)'ITGirl' نوشته است:  میگم یه چیزی خوبه یه سری کاربرای هسن فقط موقع بحث پیداشون میشه !!! خداروشکر فیلم و سینما که دنبال نمیکنن میگردن یه کامنت بحث برانگیز پیدا میکنن صد روزم ازش گذشته باشه نقل قول میکنن اعتقادشون رو با لگد میکنن توو دهن اونی که فقط نظرش گفته !

یه چیز دیگه
میگم این سازمان فرهنگی اوج از سپاه پول میگیره!؟ من جدیدا اسمشو زیاد میشنوم ! اسپانسر پایتخت پنج هم مثه که همین سازمانه ! و حالا نمیدونم چقدر راست باشه ولی در خلاصه سریال اومده که قراره به مواردی از قبیل داعش و اینا بپردازن!!!!! مگه نه قرار بود ارسطو عروسیشو بره ترکیه و این قسمت در این مورد باشه! پس چی شد یهو!!!!!
امیدوارم درست نباشه!!!! ینی حتی سینما و تلویزیونمون رو هم دارن میگیرن مثل خیلی چیزای دیگه که صاحبش شدن!!!!!!

دقیقا اون نقل قول خیلی برام عجیب بود

اره اوج وابسته به سپاهه
این لینک و البته با فیلتر شکن بخونید

http://www.roozonline.com/persian/news/n...86adb.html

http://aftabnews.ir/fa/news/360174/جنگ‌ر...ژاد-جزئیات

پسرم این دنیا جسارت زندگی میخواهد،نه اسارت زندگی
اولین زندان تو بودن در بند من است
اما یادت باشد اگر در من حبس نشوی هیچ وقت به ازادی نمیرسی
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ITGirl
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام