• آتلیه ملکه زیبا
  • تخت جمشید

معرفی و صحبت در مورد فیلم های ایرانی

دیروز, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #3411
RE: معرفی و صحبت در مورد فیلم های ایرانی
(امروز ۰۴:۰۱ عصر)nasrin_71 نوشته است:  بین فیلم ملی وراه های نرفته اش و فیلم زرد کدوم رو پیشنهاد میکنید ببینم؟

اگه هیجان و تلخی اذیتت نمیکنه اول زرد و بعد ملی

فرصت لذت بردن از خوشیهایت را به بعد موکول نکن
نقل قول
دیروز, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #3412
 سلام دوستان کسی فیلم نگار دیده ؟ نگار قشنگتر یا زرد ؟ پایان مشخصی دارن ؟

نقل قول
امروز, ۰۹:۲۹ صبح
ارسال: #3413
 بی سر و پا منتظرم فردا بشه تا برم دیدن خفگی فریدون جیرانی..تعریف بازیهای جذاب و فوق العاده نوید محمدزاده و الناز شاکردوست و تو این فیلم خیلی شنیدم

بخشی از نقد خفگی:
گر به دنبال یک فیلم داستان‌گو و مرموز می‌گردید، آخرین ساخته فریدون جیرانی را ببینید. «خفه گی» رامی توان در کنار قرمز و یا شام آخر، در میان بهترین آثار فیلم‌ساز قرار داد. فیلمی سرپا و سرحال که با فیلم‌های معمولی که در سینما ایران می‌بینیم کمی متفاوت است و مخاطب اصلی‌اش هم نه عامه مردم که عشق فیلم‌ها و مخاطبان جدی و تخصصی سینما هستند. احتمالاً «خفه گی» برای یک مخاطب معمولی، فیلمی گنگ، بی‌هدف و سخت فهم به نظر برسد و یا از سیاه‌وسفید بودن فیلم حوصله‌اش سر برود، اما تماشاگر حرفه‌ای‌تر به‌خوبی متوجه ویژگی‌های بارز «خفه گی» و داستان متفاوتش برای سینمای ایران می‌شود. اگر فیلم‌های فریدون جیرانی را هم دنبال کرده باشد، به‌خوبی متوجه اختلاف کیفی فاحش فیلم «خفه گی» با فیلم‌های اخیرش خواهید شد.
«خفه گی» و «نگار» تریلرهای مهم جنایی جشنواره سی و پنجم هستند که از نظر فضاسازی هم شباهت‌هایی به یکدیگر دارند که از جمله آن‌ها استفاده از فضایی وهم گونه و فانتزی است که در «خفه گی» به‌واسطه فیلم‌نامه بهتری که دارد، قابل‌فهم‌تر است و مخاطب راحت‌تر قادر به فهم آن است....

فایل‌های ضمیمه
.jpg  19795e33-ef3a-4ae7-9922-18a15e37a0fd.jpg (اندازه: 135.49 KB / دانلودها: 3)

نقل قول
 سپاس شده توسط maryam_96
امروز, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #3414
خب این از اون نقدها بود که می نویسند،،،، ... عین فیلم اژدها وارد میشود که دنیا تحت کنترل شتر بود!!! نقدهاش انگار فیلم آلفرد هیچکاک رو داشتند نقد میکردند.
قربونت دختر آفتاب خودت برو ببین بیا برامون نقدش کن. من به نظرات دوستان در این جا بیشتر اعتماد دارم.

من و امیر بهم انرژی می دیمHeart

قد: 160؛  وزن ایده آل: 51؛ وزن اولیه: 55؛ هدف اول: 53
وزن فعلی: 53.4
شروع رژیم: 10 مردادماه 96
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam_96 ، B♡I ، Dokhtar aftab
امروز, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #3415
(امروز ۰۹:۵۴ صبح)pichak2014 نوشته است:  خب این از اون نقدها بود که می نویسند،،،، ... عین فیلم اژدها وارد میشود که دنیا تحت کنترل شتر بود!!! نقدهاش انگار فیلم آلفرد هیچکاک رو داشتند نقد میکردند.
قربونت دختر آفتاب خودت برو ببین بیا برامون نقدش کن. من به نظرات دوستان در این جا بیشتر اعتماد دارم.

دقیقا..نقد ایتالیا ایتالیا هم همین طور بود اما به نظر من یه فیلم خیلی ضعیف و حوصله بری بود..اما راجع به خفگی به خاطر حضور نوید محمد زاده هم میشه امیدوار بود فیلم خوبی باشه.حالا چهارشنبه اولین روز اکرانه..من ساعت ۸ بلیط دارم..برم ببینم میام نظرمو میگم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد