• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

معرفی و صحبت در مورد سریال های خارجی

۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #2161
RE: معرفی و صحبت در مورد سریال های خارجی
سلاااام من تازه از وجود همچین تاپیکی مطلع شدم!

من دیروز سریال peaky blinders رو تموم کردم
از سال ۲۰۱۳ شروع شده و فعلا ۴ تا سیزن ا‌ومده که هر سیزن ۶ قسمته یک ساعته اس
فیلم درمورد گانگسترهاست و به بعد از جنگ جهانی اول برمیگرده به سال ۱۹۱۹ و هر سیزن دو سال بعد رو نشون میده
یه خونواده ان که با دست کاری کردن شرط بندی ها پول جمع میکنن البته با آدمای بزرگتر از خودشون درمیفتن که پیشرفت کن
خوب یه مقدار خشنه
خیلی جاهای رمانتیک داره و بعضی قسمتاش مرگ و میر داره مثل گات که خیلی راحت شخصیتا. میمیرن
صحنه های فیلمبرداریش و بازیگراش فوق العاده ان فوق العاده
اصلا از دست ندین اصلاااااااااااااا

٩٦/٢/٩تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط marjan.shokoh ، Sahraa71 ، nasrin_71
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #2162

بچه ها person of interest و fringe صحنه دارن؟من اگه فیلمی زیاد صحنه دار باشه بدم میاد و نمیتونم دنبالش کنم؛میخوام اگه اکی هستن دانلودشون کنم

عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin_71
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #2163
(۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ عصر)'Sahraa71' نوشته است:  بچه ها person of interest و fringe صحنه دارن؟من اگه فیلمی زیاد صحنه دار باشه بدم میاد و نمیتونم دنبالش کنم؛میخوام اگه اکی هستن دانلودشون کنم

عزیزم اولی رو من کامل دیدم عالیهتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png 
و صحنه دار نیست میشه با خانواده تماشا کرد. 
فرینج کامل ندیدم ولی چون یه سریال علمی تخیلی جناییه خوب صحنه های چندش زیاد داره( منظورم ج نسی نیستا) مثلا جوری که آدما کشته میشن بعضا خشن و حال بهم زنه والبته طرفدارای خودشو هم داره این سریال.

نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #2164

(۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ عصر)'Golbarge Eshgh' نوشته است:  
(۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ عصر)'Sahraa71' نوشته است:  بچه ها person of interest و fringe صحنه دارن؟من اگه فیلمی زیاد صحنه دار باشه بدم میاد و نمیتونم دنبالش کنم؛میخوام اگه اکی هستن دانلودشون کنم

عزیزم اولی رو من کامل دیدم عالیهتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png 
و صحنه دار نیست میشه با خانواده تماشا کرد. 
فرینج کامل ندیدم ولی چون یه سریال علمی تخیلی جناییه خوب صحنه های چندش زیاد داره( منظورم ج نسی نیستا) مثلا جوری که آدما کشته میشن بعضا خشن و حال بهم زنه والبته طرفدارای خودشو هم داره این سریال.

عزیزم خیییییییییییلی ممنونم از جوابت.پس اولی رو دانلود میکنمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Golbarge Eshgh
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #2165
(۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ صبح)'pariemasoud' نوشته است:  سلاااام من تازه از وجود همچین تاپیکی مطلع شدم!

من دیروز سریال peaky blinders رو تموم کردم
از سال ۲۰۱۳ شروع شده و فعلا ۴ تا سیزن ا‌ومده که هر سیزن ۶ قسمته یک ساعته اس
فیلم درمورد گانگسترهاست و به بعد از جنگ جهانی اول برمیگرده به سال ۱۹۱۹ و هر سیزن دو سال بعد رو نشون میده
یه خونواده ان که با دست کاری کردن شرط بندی ها پول جمع میکنن البته با آدمای بزرگتر از خودشون درمیفتن که پیشرفت کن
خوب یه مقدار خشنه
خیلی جاهای رمانتیک داره و بعضی قسمتاش مرگ و میر داره مثل گات که خیلی راحت شخصیتا. میمیرن
صحنه های فیلمبرداریش و بازیگراش فوق العاده ان فوق العاده
اصلا از دست ندین اصلاااااااااااااا

منم سه فصل پیکی بلایندر رو دیدم و دارم میرم سر فصل چهار
واقعا دوسش داشتم خیلی سریال سنگینیه
دیالوگا و فیلمنامه ش واقعا قشنگ و کارشده س

یکم خشنه که خب من میپسندم
ولی توصیه ش میکککنم قشنگه

بالاخره اسمش ظهور کرد تو شناسنامه م
دوستی:92/8/10
عقد:95/11/15
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط pariemasoud ، Sahraa71
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۱۸ صبح
ارسال: #2166

نمیدونم عزیزم منظورت از صحنه دقیقا چیه همه فیلمای آمریکایی یه چیزای ریزی رو دارن مثلا بوس و ...
fringe یه سریال علم تخیلی هستش که خییییییییییلی قشنگه نه صحنه هم نداره در حد همون بوس هست

همیشه فکر می کردم
بدترین چیز زندگی آن است که در تنهایی تمام شود..
اما بدترین چیز،
تمام شدن زندگی در میان مردمی است
که به تو احساس تنهایی می دهند!
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #2167

(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۱۸ صبح)'nasrin_71' نوشته است:  

نمیدونم عزیزم منظورت از صحنه دقیقا چیه همه فیلمای آمریکایی یه چیزای ریزی رو دارن مثلا بوس و ...
fringe یه سریال علم تخیلی هستش که خییییییییییلی قشنگه نه صحنه هم نداره در حد همون بوس هست

ممنون از راهنماییت عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
منظورم از صحنه؛برهنگی و س ک س واضح بود...

نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin_71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام