• مهناز
  • گل سنتر

معرفی و صحبت در مورد سریال های خارجی

۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #2111
RE: معرفی و صحبت در مورد سریال های خارجی
سلام بچه ها، سریال desperate housewives قشنگه؟ دیدم تعریفشو کرده بودن خیلیا،ولی من خودم سریال this is us رو تا یه جاهاییش دیدم خیلی ملایمو قشنگ بودا ولی واقعا حوصلم سر رفت احساس میکردم هیچ اتفاق خاصی نمیفته، big little lies هم تقریبا همین طور ولی خب بهتر بود،میخواستم بدونم این سریال هم فقط دور همیای زنونس یا اتفاقی جالب هم داره و ارزش دیدن داره
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفندی
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #2112
منم دارم this is us رو میبینم
ممنون از توصیه دوستانتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
دوستم اولاش شاید جذاب نباشه ولی هرچی میگذره وابسته میشی بهش
من بعد از مرگ بابای راندال هی هر اتفاقی میفتاد مخصوصا یاد باباشون که میفتادن بچه ها هی اشکام سرریز میشهتصویر: images/smilies/biggrin.gifاولین بار تو بیمارستان لحظات آخر بابای رندال با اون دیالوگ قشنگی که داشت:
((من زندگی شادی نداشتم
شکست های بد....انتخاب های بد....
زندگی پر از اما و اگر
بعضیا میگن غمناکه ولی من نه
چون دو تا بهترین چیز توی زندگیم
یکیشون شخصی بود که اول زندگیم دیدمش(مادرش)
و شخصی که تو لحظات آخر میبینمش(پسرش)تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png
آدمی هم نیستم که با هر فیلمی گریم بگیره ها فیلم دیگه چی باشه دو قطره اشک بریزم
ولی این عجیب نمیدونم منو تحت تاثیر قرار داده
نمیدونم من زیاد احساساتی شدم یا شماها هم همچین تجربه ای داشتین؟کسایی که سریالو دیدن بگن

21 عدد شانس منهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط اتيشپاره ، ياسى* ، **NAVISA** ، ستی‌لیته
۲۲-مهر-۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۷ ۰۲:۴۰ عصر توسط **NAVISA**.)
ارسال: #2113
دختر اسفندی منم این سریالو میبینم و باهاش زندگی میکردم. از دیالوگاشون نحوه ی ارتباطشون باهمدیگه ازنکه خیلی خوب باهم حرف میزنن و مشکلاتشونو حل میکنن و........... خیلی سریال خوبیههههههههههه. من از بچه کوچیکه رندال خیلی خوشم میاد عالیه.
عالیه این سریال عالییییییییییی .بهترین سریالیه که دیدم. نه خاله زنک بازی داره توش نه صحنه های مسخره. و نه چیزای بی مفهوم. کلا باهاش درگیر میشه ادم و هرروز بهش فکرمیکنه. من شخصیت جک رو هم خیلی دوستتتتتتتتتتت دارم..... نمیدونم تا کجا دیدی ولی یکم غمگین میشه یهو. بعد اوکی میشه

من یه قسمت فیلم گریه کردم.فقط

تکنسین داروخانه هستم. سوالی بود در خدمتم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفندی
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
۲۳-مهر-۱۳۹۷, ۰۸:۵۹ صبح
ارسال: #2114
(۲۲-مهر-۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ عصر)'**NAVISA**' نوشته است:  دختر اسفندی منم این سریالو میبینم و باهاش زندگی میکردم. از دیالوگاشون نحوه ی ارتباطشون باهمدیگه ازنکه خیلی خوب باهم حرف میزنن و مشکلاتشونو حل میکنن و........... خیلی سریال خوبیههههههههههه. من از بچه کوچیکه رندال خیلی خوشم میاد عالیه.
عالیه این سریال عالییییییییییی .بهترین سریالیه که دیدم. نه خاله زنک بازی داره توش نه صحنه های مسخره. و نه چیزای بی مفهوم. کلا باهاش درگیر میشه ادم و هرروز بهش فکرمیکنه. من شخصیت جک رو هم خیلی دوستتتتتتتتتتت دارم..... نمیدونم تا کجا دیدی ولی یکم غمگین میشه یهو. بعد اوکی میشه

آره دختر کوچیکه رندال خیلی نازهتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
من مشکلم اینه که هی تو هر شرایطی خودمو میزارم جای طرف بعد گریم میگیره دیروز به شوهرم میگفتم زندگی کوتاهه انقدر شبا زود نخوابتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifبشین با هم حرف بزنیم
الان بدترین قسمتشم که مرگ جک رو میگه.من کلا این سبک سریال زیاد واسم جالب نیس عاشق فیلم های علمی تخیلی مثل کارای نولان هستم ولی این سریال عجیب درگیر میکنه آدمو با خودش
من اصلا رندالو درک نمیکنم همش دنبال دردسره دو تا بچه داره بچه پرورشگاهی میخوای چیکار خخخ.پول داری هزینشو بده نگهداری بچه ها با این شرایط خیلی سختههه

21 عدد شانس منهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط **NAVISA**
۲۳-مهر-۱۳۹۷, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #2115
(امروز ۰۸:۵۹ صبح)'دختر اسفندی' نوشته است:  
(دیروز ۰۲:۳۹ عصر)'**NAVISA**' نوشته است:  دختر اسفندی منم این سریالو میبینم و باهاش زندگی میکردم. از دیالوگاشون نحوه ی ارتباطشون باهمدیگه ازنکه خیلی خوب باهم حرف میزنن و مشکلاتشونو حل میکنن و........... خیلی سریال خوبیههههههههههه. من از بچه کوچیکه رندال خیلی خوشم میاد عالیه.

آره دختر کوچیکه رندال خیلی نازهتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
من مشکلم اینه که هی تو هر شرایطی خودمو میزارم جای طرف بعد گریم میگیره دیروز به شوهرم میگفتم زندگی کوتاهه انقدر شبا زود نخوابتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifبشین با هم حرف بزنیم
الان بدترین قسمتشم که مرگ جک رو میگه.من کلا این سبک سریال زیاد واسم جالب نیس عاشق فیلم های علمی تخیلی مثل کارای نولان هستم ولی این سریال عجیب درگیر میکنه آدمو با خودش
من اصلا رندالو درک نمیکنم همش دنبال دردسره دو تا بچه داره بچه پرورشگاهی میخوای چیکار خخخ.پول داری هزینشو بده نگهداری بچه ها با این شرایط خیلی سختههه

دقیقا سختترین قسمتش مرگ جکه 

تکنسین داروخانه هستم. سوالی بود در خدمتم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۲۵-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ صبح توسط الی طلا.)
ارسال: #2116
سلام
بچه ها من مینی سریال دروغهای کوچک بزرگ را به شدت پیشنهاد میدم اینم معرفیش که تو پیج اینستام گذاشتم اینجام میزارم.
فیلمbig little lies
درس اول:
هیچ زنی اونطور که نشان میده نیست. درون هر زنی یک هالک یک کوزت یک جولیا پندلتون و کلی دختر مهربون هست.
درس دوم:
دو تا خانم میتونند در کسری از ثانیه  نفرتشون از هم را پشت یک لبخند عریض پنهان کنند و همزمان چاقوهاشون را برای ضربه زدن به نفرسوم تیز کنند.
درس سوم:
 برید خودتون فیلم را ببینید
درس اول:
هیچ زنی اونطور که نشان میده نیست. درون هر زنی یک هالک یک کوزت یک جولیا پندلتون و کلی دختر مهربون هست.
درس دوم:
دو تا خانم میتونند در کسری از ثانیه  نفرتشون از هم را پشت یک لبخند عریض پنهان کنند و همزمان چاقوهاشون را برای ضربه زدن به نفرسوم تیز کنند.
درس سوم:
 برید خودتون فیلم را ببینید

گاهی الکی بخند بزار الکی فکر کنی همه چیز خوبهBig Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط white lily ، دختر اسفندی
۲۵-مهر-۱۳۹۷, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #2117
نظرمو درمورد چندتا سریالی که بالا صحبتش بود بگم..

Big little liesبه عنوان مینی سریال عالی بود..بنظرم همه خانوما باید ببیننش..خوش ساخت بود.ستاره هاش جذابترش کرده بودن..و اینکه من عاشق خونه هاشون شدم..عاشق شهرشون شدم چقدر دوس داشتم اونجا زندگی میکردم..عالی بود

this is us..که دیگه بحثی نمیمونه.فوق العاده..واسه رنج سنی 25به بالا یه درام آموزنده عالیه..واسه این سن رو گفتم که تینیجر دیده این سریالو و براش جذاب نبوده بنظرم یه پختگی خاصی داره که ناخواسته ازشون یاد میگیری..ارتباطاتشون..وابستگیشون.صحبت کردنشون باهم..همه چیز آموزندس...بدترین قسمت مرگ جک بود و این حجم فداکاری و وفاداری از یه مرد غربی شاید واسه ماها عحیب باشه ولی شخصیت جک خیلی دلنشین بود..فصل سومشم اومده..

handmades tale..باید با سیاهی و غمش همراه بشی..میخوای حسش کنی و همزمان انگارش کنی..بازم میگم سریال عجیب و بینظیریه..هیچ چیز اتفاقی نیست.دیالوگا.میمیک صورت.رنگها..همش پیغامه..از جامعه ای که پس ذهنمون همه ازش ترس داریم شایدم تجربش کردیم...عالی عااااالی ..

the 100.این سریالو تازه تموم کردم.هیجانی اکشن ماجرایی و همه چی تموم بود..اولش شاید یکم تینیجری باشه ولی کم کم جدی میشه و کلی هیجان داره..من دوسش داشتم بنظرم موفق بوده..5فصلشو تو 3هفته دیدیم..با این سریال همسرمم بالاخره سریال باز شد..

tabooرو هم تازه دانلود کردم با بازی تام هاردی ببینم میم توضیح میدم..
نقل قول
 سپاس شده توسط الی طلا ، دختر اسفندی ، roz sefid
دیروز, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #2118
من تازه big little lies رو شروع کردم
دو قسمتشو دیدم زیاد جذبم نکرده ولی میبینم تا آخرشو
بچه ها یکی بود یه سایت خوب میخواست واسه دانلود
این سایت خیلی خوبه همه کیفیت ها رو هم داره
کلی فیلم و سریال
http://mydiba.biz/

21 عدد شانس منهHeart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام