• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

معرفی و آموزش برنامه های مفید برای اندروید

۱۸-آذر-۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #41
RE: معرفی و آموزش برنامه های مفید برای اندروید
سلام بچه ها
من یه نرم افزار میخوام که وقتی با گوشیم به اینترنت وصل میشم بهم هشدار بده که گوشیت داره هک میشه.
نرم افزاری هست عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/Huh

کوچیک همه ی نوعروسا هستیماWink
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #42
صبا جون یعنی چی؟ منظورت استفاده از گالری و کانتکت و اینجور چیزاس؟ خوب هر برنا مه ای که نصب کنی اولش میگه که به گالری و مخاطبین دسترسی خواهیم داشت و ما قبول می کنیم و شاید خیلی راحت بتونن سواستفاده کنن. من برنامه ای ک توی تلویزیون گذاشت رو ندیدم ولی انگار براحتی app هایی که نصب می کنیم می تونن وارد اطلاعات خصوصیمون بشن. برای اینکه مطمئن بشید در این مورد تحقیق کنید ولی محض احتیاط عکس و فیلمای خیلی خصوصیتون رو از گوشی به کامپیوتر منتقل کنید.

خداجون من خونه حیاط دار میخوام. بزررررگ. ممنونمتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #43
یه نرم افزار قوی برا ریکاوری عکس اندروئید میخوام
میشه کمکم کنید لطفاً ؟

♥♡♥♡♥ دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد... ♥♡♥♡♥
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۹, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #44
سلام دوستان من تازه این گروه رو دیدم . چون در مورد برنامه های اندروید هست منم به نوبه خودم می خوام شما رو با دوره آموزش ساخت برنامه اندروید آشنا کنم که لینک کردم. خودم از این دوره طراحی اپلیکشن یاد گرفتم و تلاش کردم و الان کسب درآمد می کنم. مثلا یه سری اپ هامو میزارم بازار میفروشم و خلاصه یه کار اینده و دارو مدرنه دیگه که توی این وضعیت کرونا که همه کارها دوکاری شده عالیه بنظرم.تصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۱۱-فروردين-۱۴۰۰, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #45
بنر شما کدوم یکی از این زبان اندروید برای طراحی اپلیکیشن مناسبه؟ 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام