• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

معرفی مشاور خانواده در تهران

۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #311

RE: معرفی مشاور خانواده در تهران
(۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۰۹:۲۳ صبح)'mahroo1371' نوشته است:  سلام خانوما خواهشا به دور از تبلیغات یه مشاور خاتواده خوب به من معرفی کنید تو زمینه زناشویی کارس خوب باشه و حتما شرقه تهران پیروزی نارمک اونورا باشه واقعا جای دور نمیتونم برم همسرم همکاری نمیکنه یه روانپزشک خیلی خوب هم همین محدوده میخوام من خودم کارمنده مرکز مشاورم بچه ها هم روانپزشک داریم اینجا که طرف چقدر سرش شلوغه و شهرک غربم مطب داره و کلی مشاور داریم ولی هم همکارن و دوست ندارم از زندگیم بدونن هم ووقعا کارشونو میبینم قبول ندارم مثلا همین روانپزشکمون ببخشید به همه دارو میبنده اصلا دلسوز نیست فقط علاعمو میگی و سریع نسخه میپیچه یعنی اگه بچتم اتفاقی همرات باشه حتما با بستنه یه مشکل بهش دارو میده من یه ادم دلسوز میخوام که واقعا رو روح و روان ادم کار کنه همکارا بهم معرفی کردن ولی نیاورنو اونورا بود با ویزیتای مبلغ بالا که نمیتونم برم هم رو رابطه زناشوییمون میخوام کار بشه هم رو اخلاقمون هم شدیدا رو عصبانیتای همسرم که کنترل بشه ممنون میشم اگه دوستان کمکم کنید یک هفتست دارم میگردم به نتیجه نریدم هم روانپزشک هم روانشناس اگه خوبشو میشناسید به دور از تبلیغاتتصویر: /images/smilies/new/sad.png

عزیزم سمت شرق سراغ ندارم ولی یه مشاوره هست سمت بلوار کشاورز دکتر حاج اسماعیلی که تعریفشو زیاد شنیدم برای 45 دقیقه 68 تومن ایناست مبلغش بالا نیست حالا شمارشو میدم اگه خواستی وقت بگیر 88950997 - 88966861

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط mahroo1371
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #312

دکتر ماندانا شعبان دکتر فرشته موتابی دکتر منصوره سادات صادقی
اینها من تعریفشون از بچه ها شنیدم اما نمدونم مطبون کجاس زنگ بز از 118 سوال کن یا تو نت سرچ کن

و دکتر شیرین زاده

دکتر شکوه نوابی نژاد

سعید انصاری -دکتر دارابی-زهرا امام

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط mahroo1371
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #313
(۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۰۹:۲۳ صبح)'mahroo1371' نوشته است:  سلام خانوما خواهشا به دور از تبلیغات یه مشاور خاتواده خوب به من معرفی کنید تو زمینه زناشویی کارس خوب باشه و حتما شرقه تهران پیروزی نارمک اونورا باشه واقعا جای دور نمیتونم برم همسرم همکاری نمیکنه یه روانپزشک خیلی خوب هم همین محدوده میخوام من خودم کارمنده مرکز مشاورم بچه ها هم روانپزشک داریم اینجا که طرف چقدر سرش شلوغه و شهرک غربم مطب داره و کلی مشاور داریم ولی هم همکارن و دوست ندارم از زندگیم بدونن هم ووقعا کارشونو میبینم قبول ندارم مثلا همین روانپزشکمون ببخشید به همه دارو میبنده اصلا دلسوز نیست فقط علاعمو میگی و سریع نسخه میپیچه یعنی اگه بچتم اتفاقی همرات باشه حتما با بستنه یه مشکل بهش دارو میده من یه ادم دلسوز میخوام که واقعا رو روح و روان ادم کار کنه همکارا بهم معرفی کردن ولی نیاورنو اونورا بود با ویزیتای مبلغ بالا که نمیتونم برم هم رو رابطه زناشوییمون میخوام کار بشه هم رو اخلاقمون هم شدیدا رو عصبانیتای همسرم که کنترل بشه ممنون میشم اگه دوستان کمکم کنید یک هفتست دارم میگردم به نتیجه نریدم هم روانپزشک هم روانشناس اگه خوبشو میشناسید به دور از تبلیغاتتصویر: /images/smilies/new/sad.png

پیدا کردی حتما اینجا معرفی کن.
منم تا حالا نتونستم ممشاور خوب پیدا کنم.
بنظرم همشون آدمو به شکل یه دسته اسکتاس میبینن با این قیمتای فضاییشون.
کاش حداقل تبحر دااشتن

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
 سپاس شده توسط mahroo1371
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #314
ممنون از کسانی که پاسخ دادن به من بازم اگه شرق مشاور خوب سراغ دارید حتنا منو در حریان بذارید هم مشاور هم روانپزشک هرچه زودتر باید برم
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۷, ۰۸:۰۲ صبح
ارسال: #315
(۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ عصر)'mahroo1371' نوشته است:  ممنون از کسانی که پاسخ دادن به من بازم اگه شرق مشاور خوب سراغ دارید حتنا منو در حریان بذارید هم مشاور هم روانپزشک هرچه زودتر باید برم

هیچ کس شرق تهرات سراغ نداشت مشاور خوب مرکز مشاوره زیاده ولی مشاوره خوب میخوام تو شرق کاش کمکم کنید 
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #316
سلام دوستای عزیز. من یه روانشناس ترجیحا بالینی که فوق العاده کاردرست باشه تو مشهد می خوام و خیلی هم عجله دارم. میشه اگه کسی میدونه بهم معرفی کنه یا اگه تاپیک مرتبط تری هست بهم بگید که اونجا سوالم و بپرسم لطفا؟

خدای مهربون
دستانم خالی اند ودلم غرق در آرزوها
یا به قدرت بی کرانت دستانم را توانا گردان
یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #317
سلام من در نهایت بدون شناخت خانوم کلمی زاده رو انتخاب کردم در مرکز مشاوره صبا خیابون‌پیروزی شرق تهران راستش راضی هستم از حرفاشون ولی خوب چون همسرم قبول نداره و عمل نمیکنه نمیتونه فایده کنه برام اما دید من رو باز کرد و فهمیدم‌تمام ایرادات همسرم که دیگران از روی دلسوزی سعی میکردن ربط بدن به خودم یا بگن عیب نداره نادیده بگیر همشون ایرادات بزرگ و اساسی هست و بدون اینکه من بفهمم داره منو داغون و بی اعتماد به نفس میکنه و اگه حل نشه زندگیمون راه به جایی نداره حداقل از اون دو دلی درآمدم که من برای زندگیم کم نذاشتم و ادامه این زندگی بدون حل مشکلات واقعا اشتباها اینارو خانوم کلمی زاده کمک کرد فهمیدم وگرنه خانوادم همیشه می گفتن خوب حالا شده خوب همه همینن کاری نمیشه کرد
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #318
(۸-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۲۳ عصر)'mahroo1371' نوشته است:  سلام من در نهایت بدون شناخت خانوم کلمی زاده رو انتخاب کردم در مرکز مشاوره صبا خیابون‌پیروزی شرق تهران راستش راضی هستم از حرفاشون ولی خوب چون همسرم قبول نداره و عمل نمیکنه نمیتونه فایده کنه برام اما دید من رو باز کرد و فهمیدم‌تمام ایرادات همسرم که دیگران از روی دلسوزی سعی میکردن ربط بدن به خودم یا بگن عیب نداره نادیده بگیر همشون ایرادات بزرگ و اساسی هست و بدون اینکه من بفهمم داره منو داغون و بی اعتماد به نفس میکنه و اگه حل نشه زندگیمون راه به جایی نداره حداقل از اون دو دلی درآمدم که من برای زندگیم کم نذاشتم و ادامه این زندگی بدون حل مشکلات واقعا اشتباها اینارو خانوم کلمی زاده کمک کرد فهمیدم وگرنه خانوادم همیشه می گفتن خوب حالا شده خوب همه همینن کاری نمیشه کرد

عزیزم هزینه اش چقدره؟
منم ی مشاور شرق تهران میخوام

دوست بی معرفت خر استSad
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #319
دکتر شعبان نازنینم همونطور که بقیه هم گفتن حرف ندارن
٨٨٨٥٧١٤٣

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام