• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

معرفی مزون های خوب رشت (گیلان)

۲۰-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #811
RE: معرفی مزون های خوب رشت (گیلان)
سلام من شهریور 96 عروسیم بود... و مزون بیست رو برای دوخت لباسم انتخاب کرده بودم و فوق العااااااااده راضی بودم چ از برخوردشون چ از خوش قولی و برنامه ریزیشون... و دوخت لباسم واقعا تمیز بود و خیلی وقت میزارن و گوش میدن به حرفت و همونی که خودت میخوای رو آماده میکنن.... اگه بازم برگردم با اطمینان همین مزون رو انتخاب میکنم ولی آتلیه لالیک رو حتما عوض میکردم و انتخاب دیگه ای میکردمتصویر: images/smilies/undecided.gif

پیج اینستام 
homedesighn.ir  که جدیدا راه انداختمشتصویر: images/smilies/rolleyes.gif.... خوشحال میشم فالو کنید.

نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #812
تعریف  مزون سامی رو اخیرا  از چن تا پیج دیده بودم  اما  با این چیزایی که اینجا دیدم منصرف شدم

کسی سایه ها مدا  تختی لباس اجاره کرده؟  راضی بوده؟
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #813
چجوری میشه تایپیک زد، من تازه عضو شدم بلد نیستم
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۵-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #814

(۵-خرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۳۰ صبح)'samare1375' نوشته است:  چجوری میشه تایپیک زد، من تازه عضو شدم بلد نیستم

کاربر نمیتونه تاپیک بزنه باید به ادمین ها پیام بدید که اگه نیاز بود تاپیک مورد نظرتونو بزنن 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ عصر توسط Arooosbahari.)
ارسال: #815
(۲۷-شهريور-۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ عصر)'Aro0ose tabestoon' نوشته است:  من از اتابک لباسمو گرفتم، اصلا راضی نبودم!! اشتباه منو نکنید، بدید براتون بدوزن، منکه خیلی پشیمونم اجاره کردم....
مزونو اتابک اول اینکه برخوردشون خیلی بده از پشت کوه اومدن انگار بعد هم سابقه زیادی در عوض کردن لباس و اینکه موقع تحویل چیز دیگه تحویلت بدن دارن فقط موقع قرارداد روی خوبشونو میبینید بعدش یه طوری رفتار میکنن که....

سلام دوستان
من فقط برای این اومدم که بقیه ها اشتباه منو انجام ندن
مزون اتابک رشت یکی از شارلاتان ترین ادمایی ک تو عمرم دیدم
موقع قرارداد خیلی خوبن اما بعدش رفتارشون عوض میشه
از پرسنلش بگم که خیلی بی ادب و حق به جانبن و صاحب اصلیشم که بلد نیست چجوری باید با مشتری رفتار کنه البته یه جوری از بالا به پاییین حرف میزنه که طرف مقابلشو کوچیک کنه و طرفدحرفاشو باور کنه
تجربه من این بود که موقع قرارداد خیلی خوب رفتار کردن بامن و حتی گفتن لباس فرمالیترو بهت رایگان میدیم که من دیگه براش برنامه ریزی نکردم و خیلی هیجان زده شدم از این حرفشون و لباس عروسمم لباس ترک انتخاب کردم
موقعی که رفتم دنبال لباس فرمالیته هرچی لباس سایز بزرگتر یا کوچیکتر داشتن نشونم دادن که میتونی انتخاب کنی در نتیجه انتخاب نکردم گفتم ولش
برای بار دوم که رفتم لباس عروسمو بپوشم فهمیدم لباسو عوض کردن هرچیم گفتم قبول نکردن و خیلی برخورد زشتی هم داشتن گفتن میخای بخا نمیخای برو جای دیگه و با تحقیقی که کردم فهمیدم اینا سالهاست کارشونه لباس دست دو میدن جای نو لباس دوخت میدن جای ترک لباسای دوخته شده قدیمی که بالاتنش سالمرو پایین تنه وصل میکنن بهش میدن جای لباس نو و برعکسش و خیلی کارای دیگه میکنن یعنی کلا صداقتی تو کارشون ندارن
امیدوارم کسی اشتباه منو نکنه و سمت این مزون نره...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام