• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

معرفی مزون های خوب رشت (گیلان)

۱۲-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #31
RE: معرفی مزون های خوب رشت (گیلان)
من لباسم و پیش راحله سفارش دادم از کارا بینهایت خوشم اومدلباس عروس خواهرم و براش دوخته بود عالی بود

به همه لبخند بزن اما به ١ نفر بخند ،همه را دوست داشته باش اما به ١ نفر عشق بورز، تو قلب همه باش اما قلبت واسه ١نفر باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط eliii8 ، MaloooS ، sb1368
۱۲-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ صبح توسط eliii8.)
ارسال: #32
(۱۲-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ صبح)Riana نوشته است:  من لباسم و پیش راحله سفارش دادم از کارا بینهایت خوشم اومدلباس عروس خواهرم و براش دوخته بود عالی بود

ریانا جون میشه بپرسم چند قرارداد بستی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط sb1368
۱۲-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ صبح
ارسال: #33
سپیده جون دوخت پرستیژ افتضاحه اصلاخوب نیست،واسه لباس وقت نمیذارن،دو روز مونده به جشنت تازه تصمیم میگیرن بدوزن،من کارپارامونت و دیدم خوشم اومد،از ملک هم خیلی تعرسف میکنن،مطهریه

شوشو جونم عاشقتمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط MaloooS ، HiddenBride ، sb1368
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #34

بچه ها من میخوام تور بلند با حاشیه دانتل بدوزم

کسی جایی رو میشناسه که بهم پیشنهاد بده؟ Big Grin

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط sb1368
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #35

من تور دو طبقه و دستکش و شنل و خز رو رفتم تهران خریدم.

چون دوتا مراسم دارم برام خیلی به صرفه تر دراومد

فقط تور بلند میخوام چون دانتلش رو دارم و میخوام تور با لباسم ست باشه

قیمت گرفتم : ۲متر حریر میشه ۳۶ تومن٬ ۲۰ تومن هم پول دوخت میگیرن میشه ۵۶. البته دانتل از خودمه

حالا اگر بخوام اجاره کنم ۸۰ تومنه٬ بخرم میشه ۱۰۰

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

من برای دوخت لباس خودم رفتم یزدانی٬ رسما داشت سرم کلاه میذاشت

یا خیاطتون رو بفرستید براتون خرید کنه که پارچه رو میشناسه٬ یا از جای مطمئن خرید کنید

من پارچه ساتنلباس عروس رو از شعبه های مختلف یزدانی از ۱۱ تا ۲۸ تومن قیمت کردم٬ بماند که قیمت پارچه تو شعب مختلف اش با هم فرق داره

آخر سر هم پارچه ای که یزدانی به من ۱۴ قیمت داده بود٬ خریدم ۱۱۵۰۰.

اسم فروشگاهش یادم نیست٬ پاساژ کویتی رو برید انتهای راهرو. ته راهرو ۳ تا مغازه اس٬ یکی کریستال فروشیه٬ بعدی پارچه فروشیه که پر از گیپوره. بعدتر همونیه که من ازش خریدم. فروشنده اش خیلی به حرف میگیره آدم و هی میگه پارچه ام بهتره قیمت اش کمتر ! پارچه اش که همون بود اما قیمت اش بهتر بود Big Grin

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط honest ، sb1368
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #36

پاساژ کویتی ها خیابون شریعتی٬ نرسیده به دهنه تختی

تور رو متری چند خریدی؟

من تهران یه تور دو طبقه خریدم. مرسی فدات شم New1 لطف داری Heart

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط honest ، sb1368
۱۴-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ صبح
ارسال: #37
(۱۳-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ عصر)aroose_ shomal نوشته است:  سلام به همه دوست جونای گلم. منم چند تا مزون رفتم اما از مدل خاصی خوشم نیومد و تصمیم دارم بدوزم. ریانا جونم مزون گلریزان واسه دوخت حدودا چقدر می گیره؟ مدل لباس چطوره؟

عزیز دلم چون تقریباً اشناست من قیمت نهایی با تخفیف رو برای انتها گذاشتم الان اصلاً دقیق رو نمیدونم حدوداًبرام١١٠٠-١٣٠٠ درمیاد فکر کنم .لباسم دکلته و دامن پفی که زیرش گیپور داره و جلوش کار دست می کنن خیلی کاراش ظریفه من خیلی مزون دیدم ولی وقتی لباسای اماده راحله رو پوشیدم تفاوتش از زمین تا آسمونه

به همه لبخند بزن اما به ١ نفر بخند ،همه را دوست داشته باش اما به ١ نفر عشق بورز، تو قلب همه باش اما قلبت واسه ١نفر باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط sb1368 ، MaloooS ، aroose_ shomal
۱۸-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #38

من پنج شنبه رفتم الماس شهر تور چادری سفارش دادم

دانتل از خودم بود

امروز میرم تحویل میگیرم

دعا کنید خوب شده باشه Big Grin

آدرس: گلسار. مابین ۹۶ و ۹۸
تلفن : ۷۲۲۷۷۴۷
نصیری

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط pari_85 ، sb1368 ، ورونیکا ، یوحنا
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #39
مرمر عزیز اگه نمونه کاز از مزون سناتور داری عکسشو واسمون بذار عزیزم. در مورد این مزون هم واسمون توضیح بده لطفا
نقل قول
 سپاس شده توسط sb1368 ، یوحنا
۲۵-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #40
دوست جونابه نظرشمالباسمو تهران بگیرم؟هیچ جا رونمى شناسم ارزش داره برم تهران دنبال لباس؟یکى از اشناهاگفت لباسى که توگلسار ۹۰۰دید رو تهران۳۵۰ خریده مى ترسم برم سر در گم شم؟کمممممممک.

صداى خنده خدارامى شنوى...
دعاهايت راشنيده
وبه آنچه محال مى پندارى مى خندد...
نقل قول
 سپاس شده توسط sb1368 ، یوحنا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام