• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

معرفی مزون در مشهد

۱۸-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #991
RE: معرفی مزون در مشهد
بچه ها قانون مزونا چه جوریه؟یعنی چند تا لباس میزارن یپوشی؟

نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #992
(۱۸-تير-۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ عصر)'فرزان ه' نوشته است:  بچه ها قانون مزونا چه جوریه؟یعنی چند تا لباس میزارن یپوشی؟

سلام عزیزم. بستگی به مزونش داره. ما هفته پیش واسه یکی از آشنایان رفته بودیم دنبال لباس. مزونی که لباساشو پسندیدیم اولش گفت اگه خواسه باشین همینجا قرارداد ببندید میزارم 3-4تا پرو کنی. !! ولی بعد که مطمئن شد قصدمون خریده دیگه اذیت نکرد. تصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
 سپاس شده توسط فرزان ه
۲۰-تير-۱۳۹۶, ۰۸:۴۴ صبح
ارسال: #993
(۱۸-تير-۱۳۹۶ ۰۷:۲۷ عصر)'marzieh.j' نوشته است:  
(۱۸-تير-۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ عصر)'فرزان ه' نوشته است:  بچه ها قانون مزونا چه جوریه؟یعنی چند تا لباس میزارن یپوشی؟

سلام عزیزم. بستگی به مزونش داره. ما هفته پیش واسه یکی از آشنایان رفته بودیم دنبال لباس. مزونی که لباساشو پسندیدیم اولش گفت اگه خواسه باشین همینجا قرارداد ببندید میزارم 3-4تا پرو کنی. !! ولی بعد که مطمئن شد قصدمون خریده دیگه اذیت نکرد. تصویر: /images/smilies/new/wink.png

مرسی عزیزم

نقل قول
۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مهر-۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ عصر توسط nazanin1372.)
ارسال: #994
سلام دوستان،خواستم بگم مزون برایدرزا از هفته پیش یه جشنواره فروش لباس عروس گذاشته تو کانال تلگرامش  حالا منم نمیدونم تاچه حد لباس نو تمیز اما فک نکنم دیدنش ضرر داشته باشه حداقل واسه پارت خوبه درضمن اگر لباس عروسو بخرین 50درصدم ست دامادش تخفیف داره الان یه تعدادش فروش رفته زده
حالا برا بقیش باهاشون تماس بگیرین فک کنم باید یکی هتل پارس برین امیدوارم به دردتون بخوره گفتم شاید یکی لازمش بشه کانال تلگرامشم اینه @briderosa.galleri خواستین مدلاشو اول ببینینتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.png
نقل قول
۴-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #995
سلام بچه ها مزونی رو نمیشناسین که لباسای دست دو مجلسیمون رو بخره؟؟؟؟

هر چقدر هم روز سختی در پیش داشته باشی،یادت نره که خدا موقعی که تک تک قدم هاتو بر میداری باهاته
نقل قول
۱۰-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #996
سلام کسی مزونی و میشناسه که لباس مجلسی هم کرایه بده؟؟تصویر: images/smilies/dodgy.gif

نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ عصر توسط Behi589.)
ارسال: #997
سلام دوستان اومدم اینجا از تجربه خودم بگم و بگم چقدر برخورد و رفتار آدما موثر هست تو انتخاب لباس..تو مشهد رفتم واسه لباس که بالاخره یه مزونی تو پاساژ خوشبختی سمت خسروی اونجا یه مدلی رو پسندیدم و خلاصه گفتن که تغییرات رو لحاظ میکنن و پول تن پوش دوم رو ازم گرفتن ولی چشمتون روز بد نبینه که از شانس رفتم و لباس رو کرایه داده بودن لباسی که من تنم زدم کجا و اون کجا و پول بیعانه که رفت همانا و همانا و برخورد زشت و زننده فروشنده ها و صاحب مزون خانم کریمی خیلی بددهن بود یعنی هر چی توهین نثار من کرد.که بی قواره ای و شهرستانی و ...از این جور حرفای خاله زنکی.و حتی به مادر شوهر من هم توهین کردن که چون شمارو روز اول نیاوردن سوزت گرفته..آخه این حرفا چیه خانم محترم.انگار خیانت در امانت کردن ایشون..و منو ۵ روز از کارم انداختن..چون من خودم شمالیم و رو حرف این خانوم یه دو روز بیشتر موندم که لباسمو اوکی شده بپوشم و برم شمال.ولی هیچ کاری نکرده بودن و لباسو دوباره هم داده بودن واسه کرایه..بعد من دوبا دیگه رفته بود.خلاصه خانمای عزیز خواستم اینجا بگم و شما هم به بقیه دوستان برسونید که عروس دیگه ای مثل من اینطوری اذیت نشه.اسم مزونش مزون ملورین طبقه پایین پاساژ خوشبختی اولین مغازه پایین پله هاست
 [attachment=null]

به هیچ عنوان مزون ملورین نرین..لباسارو بعد اینکه شما قرارداد بستی به چند نفر دیگه تا اونموقع واسه اجاره میدن..لباسی که من پوشیدم زمین تا آسمون با روز اول که پوشیدم فرق کرده بود چقدر کثیف بود

نقل قول
 سپاس شده توسط heven
۲۰-آبان-۱۳۹۸, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #998
من لباسمو از مزون شاهدخت گرفتم خیابون فردوسی. مدیریت بسیاااار صبور و باحوصله ان و در کنار لباسایی ک انتخاب میکنید خودشون با توجه ب اندام و رنگ پوست و اختلاف قد با داماد و ... یک لباس پیشنهادی هم میدن ک پرو کنید. تن پوش داخل ارایشگاه و شارژ لباس بعد اتلیه هم دارن
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۹, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #999
(۳۱-مرداد-۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ صبح)'چشم خوشگله عششقم' نوشته است:  سلام دوستان.ی نصیحت از من؛انقدر دنبال مزونای گرون و...نرید.من رفتم پاساژ خوشبختی مزون ماهور.لباسمو واسم دوخت.شد750ت.یعنی عااااالی دوخت و توی ارایشگاهو عروسی همه ازم تعریف میکردن.اول کرایه کرده بوذم تن پوش اول550 اما بعدش چون خییلی خاص بود خریدمش.دانتلش عالی بود مدلش و به ادمای ریز نقشی مثل من میومد.حتما بهش یه سر بزتید:-)

منم لباسمو از مزون ماهور خریدم خیلی خوشگل بود همه تعریف میکردن از لباسم خیلی خوشگل بود .من اول مجدو گشتم چیز خاصی پیدا نکردم. گفتم ضرر نداره برم خوشبختی هم بگردم بعد میخواستم برم فردوسی و اینا ولی تو خوشبختی همه مغازه هارو گشتم تا تو مزون ماهور اون چیزی که میخواستم پیدا کردم .قیمتای خوشبختی واقعا خیلیییی مناسبه بگردین لباس قشنگ پیدا میشه البته باید بگردین خوب

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام