• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

معرفی مزون در مشهد

۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #31
RE: معرفی مزون در مشهد
امروز دوستم مزون ملیسا رفته بلوار فردوسی، فک کنم گفت بین مهدی و چهارراه فرامرز، می گفت دوختش خیلی تمیزه
اون زمان پرولباس عروس رفته بوده میگه کارشون به نسبت قیمت خیلی خوب و تمیزه
حدود 1300لباس عروس واسه خرید میشه
که تن پوش اول بین 600 تا 1میلیون میشه

خداجون مرسی واسه همه چیNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط baharnazi
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ صبح
ارسال: #32
دوستای گلم من دیروز رفتم زنبق کارهاش شیک و قشنگ بود و پسندیدم ولی یک حرکت زشت و زننده ای که دارند اینه که اول یک فرم بهت میدن که یک سری اطلاعات ازت میگیرن از جمله قیمت مورد نظرت و هر لباسی که بهت میدن با همون قیمت برات حساب میکنن یعنی لباسهاشون اصلا انگار قیمت نداره بعد از اون هم اگر قیمت لباس رو مناسب باهات حساب کنند روی بقیه خدمات مثل تور کلی میکشند مثلا کرایه یک تور رو با من میخواست 200 حساب کنه

واسه خوشبختي و آرامش زندگي همه نوعروس ها دعا كنيم
نقل قول
 سپاس شده توسط Aseman90 ، yasaman banoo ، BaNoO FaRiDeH ، azitaa ، عروس خوشگل1394 ، satinik ، ell
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ عصر توسط Aseman90.)
ارسال: #33
بچه ها اگر کسی دنبال لباس مارک و برند هست برای اجاره. من چندجا رو میشناسم معرفی میکنم.

1- مزون مطلبی. من خودم لباسمو از اینجا گرفتم.(بلوار سجاد، پاساژ افرا، طبقه چهارم)
2- مزون عروس فرشته ها (چهارراه دکترا، لباس هاس اسپوزا هم دیدم.)
3- مزون نیایش (وکیل باد، یک شعبه ی دیگه ش خیامه، ولی از من میشنوید نرید، هم قیمتاش فضاییه و هم خیلی بی شخصیتن، بد برخورد میکنند)
4- براید رزا (هتل پراس، طبقه منفی یک)
اگر هم میخواین بدوزید. مزون شادکام هم خوبه. (هتل پارس طبقه منفی یک)

اینا از بهترین هان.

آنچه مرا نمی کشد، قوی ترم می سازد.
نیچه
نقل قول
 سپاس شده توسط yasaman banoo ، malih.s ، BaNoO FaRiDeH ، nasrin jun ، azitaa ، عروس خوشگل1394 ، satinik ، narcissus ، ell ، elm2030
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #34
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ عصر)Aseman90 نوشته است:  بچه ها اگر کسی دنبال لباس مارک و برند هست برای اجاره. من چندجا رو میشناسم معرفی میکنم.

1- مزون مطلبی. من خودم لباسمو از اینجا گرفتم.(بلوار سجاد، پاساژ افرا، طبقه چهارم)
2- مزون عروس فرشته ها (چهارراه دکترا، لباس هاس اسپوزا هم دیدم.)
3- مزون نیایش (وکیل باد، یک شعبه ی دیگه ش خیامه، ولی از من میشنوید نرید، هم قیمتاش فضاییه و هم خیلی بی شخصیتن، بد برخورد میکنند)
4- براید رزا (هتل پراس، طبقه منفی یک)
اگر هم میخواین بدوزید. مزون شادکام هم خوبه. (هتل پارس طبقه منفی یک)

اینا از بهترین هان.

دقیقا،مزون خانم مطلبی.واقعا دوس داشتنیه!!!!!لباساش هم اکثرا مارکه.من لباسمو از پرونویا تهران گرفتم مشهد شعبه نداشت،و بعد عروسی گذاشتم تو یه مزون کرایه دادن ،قیمتش بهتر شدWink
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus
۳-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #35
سلام دوستان.اونایی که رفتین مزون زنبق آیا وقت قبلی گرفتین؟
و آیا کفش رو هم کرایه میده؟
آخه من توی عکسای سایت دیدم یه قفسه از کفش داشت.
ممنون

عید قربان 93 مثل یک ملکه به همراه همسر مهربونم توی مجلسم درخشیدم.
از سالن چهره پردازان، مزون زنبق، آتلیه تصویر داغ، تالار اطلسیه و گل نسترن بی نهایت ممنونم
خدایا شکررررررررررررررررررت
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #36
به نظر من زنبق فقط بالا تنه لباساش شیکه.اصلا دامن لباس عروساش قشنگ نیس.برخوردشون اصلا خوب نیس من با مامانم رفتیم واسه پرو یه جوری برخورد میکردن انگار ما از پشت کوه اومدیم.داشتیم عکسایی که رو دیوار بود و نگاه میکردیم که با یه لحن بدی به ما گفتن بشینید سر جاتون.لباساشون قیمت ندارن هر چی اول تو برگه بنویسی یه چیزی هم روش میکشن.در ضمن تنوع لباساشون هم کمه یه لباسو 10نفر پوشیدن و عکس گرفتن.اول فک میکردم مزون خوبی باشه تو نظرات قبلی گفتم.ولی اون چیزی نبود که فک میکردم.اصلا تو مشهدلباس عروس خوب خیلی سخت گیر میاد.لباسو اکی نکردیم گفتیم بعدا خبر میدیم بالاخره وقتی میخوای هزیه کنی باید حق انتخاب داشته باشی دیگه. ولی اون منشی مزون نمیدونید چه جوری برخورد میکرد و حرف میزد.میگفت برید و برگردید لباسو به این قیمت نمیدم.عجب ادمایی هستن.خوبه اینا دکتر نشدن مگه چیکارن که اینقدر فیس و افاده دارن.

قشنگ ترین عروس شدم 26خرداد.خیلی رویایی خیلی با شکوه
مامانم =فرشته منLub
نقل قول
 سپاس شده توسط azitaa ، narcissus ، yasaman banoo ، عروس خوشگل1394 ، عروس شهريور93 ، سمیه جون ، BaNoO FaRiDeH ، mari90 ، Aseman90 ، yalda2013 ، ell
۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ عصر توسط m0hadese73.)
ارسال: #37
من امروز رفتم زنبق.رفتارشون با من که خوب بود.واسه17خرداد وقت پرو گرفتم.

عید قربان 93 مثل یک ملکه به همراه همسر مهربونم توی مجلسم درخشیدم.
از سالن چهره پردازان، مزون زنبق، آتلیه تصویر داغ، تالار اطلسیه و گل نسترن بی نهایت ممنونم
خدایا شکررررررررررررررررررت
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-خرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ عصر توسط سمیه جون.)
ارسال: #38
منم لباسمو دادم واسه دوخت Smile ایشالا خوب بشه Smile دو تا مزونم بلدم که قیمتاش عالیه نسبت به خیلی جاهای دیگه که رفتم لباس عروسی زن دداداشمو دادیم بهش که مدل ماهی بود قشنگه کارش لباس واسه خودمم که خواهر شوهر باشم دادیم بهش که دیروز تحویل گرفتم ایشالا عکس میگیرم میذارم Smile به هر حال مزونلباس عروس و کت ودامن سراغ دارم هر کی خواست بگه شماره شونو بدم Smile

اللهم صل علی محمد وال محمد .
خدا کمکون کن.
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #39
سمیه جون لطفا همینجا شماره بذار همه استفاده کنن

خالق من "بهشتی" دارد، نزدیک، زیبا، و بزرگ؛ و "دوزخی" دارد، به گمانم کوچک و بعید
و در پی دليليست که ببخشد ما را؛ گاهی به بهانه یک دعا در حق دیگری ...
شاید امروز آن روز بی دلیل باشد.
التماس دعا
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-دي-۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ عصر توسط سمیه جون.)
ارسال: #40
واسه کت و دامن : یک خانم و اقای افغانی هستند تو خیابون رضا احمد اباد که کار کت و دامن و مانتوشون عالیه نرخ قیمتاشونم 60 تا 80 تومنه من هم مانتو دادم هم کت ودامن هم پیراهن که اگه بخوام رتبه بدم اول مانتو عالیه بعد کت و دامن خیلی تمیز میدوزن فقط مشکلش اینه که ژورنال نداره شما باید خودتون عکس پرینت بگیرید ببرید تلفنشم : 8401412 ( معرفی خواستین بکنید بگین عروس خانوم طوسی شماره دادن Smile)) )
نشای من Smile
امیدوارم به دردتون بخوره

خدا کمکون کن.
نقل قول
 سپاس شده توسط mari90 ، عروس طلایی ، fs85 ، malih.s ، nago ، AzadEee ، samiira ، BaNoO FaRiDeH ، satinik ، azitaa ، sara1370 ، Aseman90 ، yalda2013 ، ziiiziii ، ساریتا ، s65 ، Miss noon ، shima248
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام