• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

معرفی مزون در مشهد

۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #1

معرفی مزون در مشهد
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط samiira ، satinik ، malih.s ، zari.zargande ، nasibe_603
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #2
RE: معرفی مزون در مشهد
سلام به همه دوست جونای گلم، با تشکر از نسترن جون برای ایجاد تاپیک ^_^
بچه من میخواستم یکی چند تا لباس مجلسی با پارچه هایی که دارم برا خودم بدوزم اما اصلا مزون و خیاط خوبی سراغ ندارم.... راستش قیمتش هم نمی خوام خیلی زیاد باشه ... کسی جای مناسبی رو میشناسه بهم اطلاع بده ؟

تاریخ عروسی: 10 مهر 94
آرایشگاه: فلورا --> میکاپ عالییییییی، شنیون خوببب
آتلیه: صحرا فیلم --> فعلا عکاس با ذوق و با حوصله، فیلمبردار ناشی
تالار: ارغوان --> عالی
مزون: اسپرلوس --> عال عالی
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ صبح
ارسال: #3
دوستان مشهدی این صفحه چقدر خالیهExclamationExclamationExclamation
بیایید فعال باشید پرش کنید مزون خیلی مهمه.من تازه شروع کردم دنبال لباس گشتن دیروز هم دو تا مزون رفتم یکی نیایش وکیل آباد یکی دیگه هم براید رزا تو هتل پارس.نیایش لباسهاش قشنگ بود و دوختش هم خیلی خوب بود من پرو کردم فنردوزی محکم و تمیزی داشت ولی قیمتهاشAngelAngelAngelAngel تن پوش اول 1.800.000 به بالا و تن پوش دوم حدود 1.000.000-1.500.000 مزون براید رزا هم که نمایندگی میس دفنه است که مدلی که من میخواستم تو مدلهای خودشون نبود ولی گفتن میدیم واست بدوزند مدلی که من میخواستم قیمت داد از 2.200.000 تا 2.600.000 تن پوش اولHuhHuhAngelAngel

واسه خوشبختي و آرامش زندگي همه نوعروس ها دعا كنيم
نقل قول
 سپاس شده توسط susu ، عروس خوشگل1394
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #4
من نیایش نرفتم شنیدم که خوبه اما براید رزا اصلا قیمتهاش نمی ارزه عزیزم چه خبره اون لباسهای ساده گرون اما شنیدم کار نیایش یا همون خانم ستوده خوبه انشالله میرم ببینم

Heart خدایا کمک کن مشکلات تموم بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خوشگل1394
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ عصر توسط عروس خوشگل1394.)
ارسال: #5
دوستان مزون زنبق کی رفته؟کاراش ؟قیمتاش؟

این نیایش کجاست دقیقا؟

دوستان یکم به فکر حیوونا باشین بهشون محبت کنین اونا هم مثل شما مخلوق خداوندند
محبت به محیط زیست را از کودکی به فرزندانمون بیاموزیم
عروس 15 مهرHeart
تالار:اطلسیه
مزون:نیایش
آرایشگاه :نونینا
آتلیه: ماژ
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #6
رزا براید کلت لباساش ساده اس. الان قیمتش خیلی بالا رفته. ولی انصافا تن خورش بینظیرهههههه
واقعا تو تن میشینه. به خصوص قسمت کمر وسینه. چون اکثر لباسا تو این مقوله مشکل دارن
من چند نمونه رزا دیدم که واقعا شیک بود. اما خب قیمتش یه کمی ظلمه

دوستان وعده ي ما همونجا:-)
من رفتممممممممم
باي باي:-)
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #7
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ عصر)عروس خوشگل1393 نوشته است:  دوستان مزون زنبق کی رفته؟کاراش ؟قیمتاش؟

این نیایش کجاست دقیقا؟

عزیزم نیایش دو تا شعبه داره یکی اول خیام 10 دومی بلوار وکیل آباد از سمت بالا که میای دقیقا نرسیده به هنرستان

واسه خوشبختي و آرامش زندگي همه نوعروس ها دعا كنيم
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ صبح توسط IlR.)
ارسال: #8
سلام ... من واسه نامزدیم پارت و مزونای بارثاوا رو رفتم ... و کلا لباساش عامه بود ... من دوست نداشتم و دادم خیاطم دوخت برام ... کارش خیلی شیکه ... جای دیگه نرفتم چون میهواستم لباس برا خودم باشه نه کرایه کنم .

البته واقعا همچین تاپیکی نیاز بودا واسه مشدیا....مچکر :*

من به پایان دلتنگی می‌اندیشم...
/*17 بهمن ماه 1392
1 شبـ ـ ـ فوق العادهـ ـ ... همینـ ـ ـ ـ */
باشکوهترین شب زندگیم: 95/6/24
نقل قول
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ عصر توسط عروس طلایی.)
ارسال: #9
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ عصر)عروس خوشگل1393 نوشته است:  دوستان مزون زنبق کی رفته؟کاراش ؟قیمتاش؟

این نیایش کجاست دقیقا؟

من یک بار رفتم مزون زنبق انقدر که تعریف شنیده بوودم نبود از این لباسای پوفی اسکارلتی داشت بیشتر که من اصلا خوشم نمی اومد

پاساژ بارساوا که لباساش قشنگ نیست ولی پارت لباساش خوشگل ، مزون نیایشم که الکی گرون به نظرم آدم بخواد انقدر پول بده می رهلباس عروس ترک می گیره نه اینکه بده بدوزن، براید رزا هم واقعا کاراش خوشگل من لباس نامزدیم و از اونجا گرفتم مارک میس دفنه بود تنپوش اول آبان 91 شد 1 میلیون واقعا هم خوشگل بود هر کس تو تنم دید خوشش اومد ولی الان خیلی گرون شده

منم شدم عروس اردیبهشتLub خدا جونم کمکم کن همه چیز خوب پیش بره
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #10
براید رزا کجاست؟ این مزونی هم که حاشیه ملک اباد هست اسمش الان یادم نمیاد چطوره لباسای پشت ویترینش که خیلی خوشگله کسی از قیمتاش خبر داره؟

20آذر 98زیباترین تاریخ تمام زندگیم
خونواده سه نفره مون و با دنیا عوض نمیکنم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام