• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

معرفی محضر

۴-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #1831
RE: معرفی محضر
سلام
من عقد خودم رو اصرار داشتم همون عاقدی بخونن که مامان و بابام رو عقد کرده بودن و توی تالار بود.
ولی دلیل اینکه الان میخوام کامنت بذارم، عقد برادر شوهرم هست. ما برای عقد ایشون رفتیم محضر 32 پاسداران یا همون محضر طلایی. زحمت کشیده بودن و سالن VIP رو گرفته بودن با شام و غیره. ببینین همون طور که همه گفتن سالن زیبا هست و عقد آریایی قشنگه ولی اون سالن اصلا ظرفیت 80 نفر رو که میگن نداره! رفتار پرسنل مناسب و محترمانه نیست با مهمان ها. با اینکه سالن گرم هست کولر گازی ها تزیینی هست. البته پذیرایی و شارژ میزها و شام مناسب بود. ولی خوب رفتار نامناسب کارکنان خیلی تو چشم بود. همچنین تا جایی که من اطلاع دارم بعدا هزینه های اضافه ازشون دریافت کردن که قرار به همچین کاری نبوده.
نقل قول
 سپاس شده توسط Liliaa ، الی طلا
۱۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #1832
سلام .دوستان هزینه محضر با خانواده عروس هست یا داماد? کیک رو کدوم باید بخرن?

خدارو شکر 
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #1833
(۱۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ عصر)'yekta_m22' نوشته است:  سلام .دوستان هزینه محضر با خانواده عروس هست یا داماد? کیک رو کدوم باید بخرن?

سلام
فکر کنم بستگی به خیلی چیزا داشته باشه ولی در حالت معمول و رایجش جشن عقد یا نامزدی رو خانواده دختر میگیرن ولی عاقد و کیک و شیرینی مراسم (یا اگه شیرینی تهیه کرده باشن خانواده ی عروس، باقلوا) با خانواده داماد هست.
هزینه ی ثبت عقد هم با داماد هست قطعا.

نقل قول
 سپاس شده توسط yekta_m22
  • گروه ژ
۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #1834
با سلام و احترام
با آرزوی خوشبختی و سعادتمندی برای تمامی جوانان عزیز کشورمان ایران
خرسندیم که توانستیم مانند سالهای گذشته در این دو روز باشکوه و این ۲ عید میزبان شما عزیزان باشیم و پیوند دهنده زوجین محتریم باشیم .

حداقل هزینه و بالاترین خدمات بدون دریافت هیچگونه مبلغ اضافه بعنوان سفره عقد و سالن عقد و  عاقد یا هزینه ثبت و یا مقدار مهریه و کل هزینه فقط با مبلغ 300 هزار تومان
عقد کاملاً رایگان در روز ولادت امام رضا(ع)
www.daftareezdevaj.ir
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام