• لی لی رضایی
  • تقی زاده

معرفی محضر

۲-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #1821
RE: معرفی محضر
بچه ها من رفته بودم کارای آتلیه آرته ببینیم محضرشونم که به اسم ماهور هم دیدم توی تاپیک خودشون توضیح دادم گفتم اینجام بگم شاید به درد کسی بخوره توی شهرک غربم هست هزینه هم 900 تومنه که برای افتتاحیه تخفیف گذاشتن 700 تومن 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D...pid7570914

https://www.instagram.com/mahoor.weddinghall/

از اونجایی که من خیلی کنجکاوم و دوستمم دنبال کارای عقدشه اون روز که رفتم آتلیه آرته محضرشونم دیدم به نظرم خیلی شیک بود بعد اگه خود آرته عکسای عقد انجام بده دیگه ورودی اینا نمیگیرن آسانسور و پارکینگ اختصاصی داشتن شاید این مسائل کوچیک باشه ولی عروس و داماد مهموناشون خیلی براشون مهمه همون طور که دوستمون گفتن انتخاب عاقد با خودتونه عاقد کت و شلواری هم دارن بعد یه عاقد وی آی پی دارن که استاد دانشگاه بودن انگار که شعرهای حافظ و سعدی هم میخونه هنگام عقد سیستم نورپردازی و صوتی دارن خدمه برای پذیرایی دارن منوی شام و ناهار گیفت موسیقی زنده مه سرد انواع فینگرفود آبمیوه طبیعی نسکافه شیرینی کیک کوکتل میوه.... همه اینارو میتونن براتون تهیه کنن و مبلغشو جدا میگیرن یا اگه دوست داشتید که خودتون میخرید .................. دیگه خیلی دقیق پرسیدم عاشق این کارای عروسیم آخه تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

آرایشگاه عقد : مرضیه محمدی 
آتلیه عقد : همایون فر 
به زودی میریم سراغ انتخابهای عروسی تصویر: images/smilies/biggrin.gif
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #1822

سلام دخترا یک محضر شیک سمت شمال تهران ( ترجیحا ) که سفره عقد خوشگل هم داشته باشید میشناسید ؟

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #1823
بچه ها یه محضر که سفره عقدش خوشگل باشه معرفی میکنید
ترجیحه سمت سعادت آباد یا شمال تهران

یَا عُدَّتِی عِنْدَ شِدَّتِی...

instagram:@mac_graphy

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۵-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-فروردين-۱۳۹۸ ۱۰:۵۸ صبح توسط ساحلی.)
ارسال: #1824

(۲۴-فروردين-۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ صبح)'Liliaa' نوشته است:  بچه ها یه محضر که سفره عقدش خوشگل باشه معرفی میکنید

آدرس جدید: اقدسیه -روبروی مسجد امام صادق پلاک 34 طبقه 3- - تلفن 22476101 و 22800237 |

سعادت آباد -میدان کاج- مجتمع سروستان -طبقه 4 -واحد 407 تلفن 22080439

دفتر ازدواج 233
این دفتر ازدواج با سفره عقد جدید به مدیریت ناصر محمدی
دفتر ازدواج 233 با ظرفیت حدود 50 نفر در نزدیکی چهار راه سرو واقع شده است .

دفتر ازدواج 372 در بلوار اصلی سعادت آباد پایین تر از میدان کاج واقع شده است . دفتر ازدواج با عاقد جوان و کت شلواری به همراه دکوراسیون شیک با نورپردازی رویایی تمام امکانات را برای برپایی یک جشن عقد لوکس و زیبا فراهم می سازد . سفره عقد آکواریومی در سالن عقد 372 با امکان پذیرایی از مهمانان شما یک انتخاب بی نظیر برای عروس دامادهایی است که در شمال غرب تهران بدنبال محضر شیک برای ثبت و خواندن خطبه عقد دائم هستند

دفتر ازدواج 32 از معروفترین دفاتر ازدواج سعادت آباد است . دفترازدواج 32 بزرگترین دفتر عقد و ازدواج در غرب و شمال غرب تهران با ظرفیت بالا، اتوماسیون سریع آزمایش های قبل ازدواج، سالن عقد شیک، زیبا و لوکس دکوراسیون و خنچه عقد جدید انجام خطبه عقد به یاد ماندنی، جای پارک مناسب جهت اتومبیل عروس و داماد و همراهان عکاسی و فیلم برداری با پیشرفته ترین تجهیزات روز، بازدید و مشاوره رایگان – گل آرایی – سفره عقد – نورپردازی؛ تعیین مدت زمان برگذاری مراسم عقد به عهده مشتری.

دفتر ازدواج 338 به مدیریت علی خجسته فر از شناخته شده ترین دفاتر ثبت عقد و ازدواج در سعادت آباد است . سفره عقد با آینه و شمع ، دکوراسیون لوکس با مبلمان شیک با عاقدی خوش اخلاق و مسلط به اجرای مراسم عقد سنتی و آریایی از جمله امتیازات این محضر شیک در غرب تهران است . آدرس دفتر ازدواح 338 سعادت آباد، بلوار پاکنژاد تقاطع بلوار دریا می باشد

این مطالب رو از توی اینترنت پیدا کردم برات عزیزم
زنگ شون بزن ببین کدوم بهتره

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط Liliaa
۲۵-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #1825
(۲۵-فروردين-۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ صبح)'ساحلی' نوشته است:  
(۲۴-فروردين-۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ صبح)'Liliaa' نوشته است:  بچه ها یه محضر که سفره عقدش خوشگل باشه معرفی میکنید

آدرس جدید: اقدسیه -روبروی مسجد امام صادق پلاک 34 طبقه 3- - تلفن 22476101 و 22800237 |

سعادت آباد -میدان کاج- مجتمع سروستان -طبقه 4 -واحد 407 تلفن 22080439

دفتر ازدواج 233
این دفتر ازدواج با سفره عقد جدید به مدیریت ناصر محمدی
دفتر ازدواج 233 با ظرفیت حدود 50 نفر در نزدیکی چهار راه سرو واقع شده است .

دفتر ازدواج 372 در بلوار اصلی سعادت آباد پایین تر از میدان کاج واقع شده است . دفتر ازدواج با عاقد جوان و کت شلواری به همراه دکوراسیون شیک با نورپردازی رویایی تمام امکانات را برای برپایی یک جشن عقد لوکس و زیبا فراهم می سازد . سفره عقد آکواریومی در سالن عقد 372 با امکان پذیرایی از مهمانان شما یک انتخاب بی نظیر برای عروس دامادهایی است که در شمال غرب تهران بدنبال محضر شیک برای ثبت و خواندن خطبه عقد دائم هستند

دفتر ازدواج 32 از معروفترین دفاتر ازدواج سعادت آباد است . دفترازدواج 32 بزرگترین دفتر عقد و ازدواج در غرب و شمال غرب تهران با ظرفیت بالا، اتوماسیون سریع آزمایش های قبل ازدواج، سالن عقد شیک، زیبا و لوکس دکوراسیون و خنچه عقد جدید انجام خطبه عقد به یاد ماندنی، جای پارک مناسب جهت اتومبیل عروس و داماد و همراهان عکاسی و فیلم برداری با پیشرفته ترین تجهیزات روز، بازدید و مشاوره رایگان – گل آرایی – سفره عقد – نورپردازی؛ تعیین مدت زمان برگذاری مراسم عقد به عهده مشتری.

دفتر ازدواج 338 به مدیریت علی خجسته فر از شناخته شده ترین دفاتر ثبت عقد و ازدواج در سعادت آباد است . سفره عقد با آینه و شمع ، دکوراسیون لوکس با مبلمان شیک با عاقدی خوش اخلاق و مسلط به اجرای مراسم عقد سنتی و آریایی از جمله امتیازات این محضر شیک در غرب تهران است . آدرس دفتر ازدواح 338 سعادت آباد، بلوار پاکنژاد تقاطع بلوار دریا می باشد

این مطالب رو از توی اینترنت پیدا کردم برات عزیزم
زنگ شون بزن ببین کدوم بهتره

وااای مرسی عزیزم دلم خیلی لطف کردیتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

یَا عُدَّتِی عِنْدَ شِدَّتِی...

instagram:@mac_graphy

نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۲۵-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #1826
سلام بچه هاتصویر: /images/smilies/new/new1.gif، ما عقدمون پارسال تابستون بود که من یادمه از سه ماه پیش شروع کردم به پیدا کردن یه محضر خوب برای عقد، که هم خوش مسیر باشه هم سر دفتر ( عاقد ) و هم سفره عقد و فضای دفتر خوب و قشنگ باشه. 
خلاصه بعد از دو ماه گشتن توی غرب و شمال تهران، بالاخره یه محضر پیدا کردم که همه مواردی که بالا نوشتم رو داشت. که ما بعد از اینکه حضوری رفتیم برای دیدن دفتر، واقعا هم من هم همسرم از دفتر و سفره عقد و همینطور سر دفتر خوشمون اومد که یکی از ویژگی های مهمش سر دفتر مهربون و جون که کت و شلواری بود و بسیار رفتار خوبی داشتند با ما.
می خواستم به شما هم این دفترو معرفی کنم : دفتر ازدواج 372 سعادت آباد که آدرسش : ​بلوار اصلی سعادت آباد – پایین تر از میدان کاج – انتهای پل نیایش – نبش خیابان ٢۵ – ساختمان برنا – طبقه ٣ که خیلی خوش مسیره از لحاظ جای پارک هم اوکیه.
راستی سایت هم داره این دفتر که آدرسش : ​https://ezdevaj372.com/ 
ما خیلی خاطره خوبی از این دفتر داریم، حتما بهتون پیشنهاد میکنم که یکی از گزینه های عقدتون این دفتر خونه باشه تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام