• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

معرفی محضرهای بندرعباس

۲۰-شهريور-۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #11
RE: معرفی محضرهای بندرعباس
آره اونجا با آقای علیمرادی خیلی خوبه خوشبختبشی گلم
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۴, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #12
(۱۵-شهريور-۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ صبح)mona_ti نوشته است:  
(۱۵-شهريور-۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ صبح)mahnaz_s نوشته است:  سلام خانومای عزیز...
من 10 روز دیگه عقدمه ولی هیچ اطلاعاتی راجع به محضر ندارم کسی اینجا میتونه یه محضر خیلی خوب معرفی کنه؟ترجیحاً گلشهر هم باشه بهتره:New2

عزیزم من بهت محضری که خودم رفتم معرفی میکنم تو خیابان دانشگاه هست از دانشگاه ازاد که بیایی پایینتر به چهارراه نمی رسه یک ساختمان سفید هست که پایینش بانکه من همه محضری بندر رفتم دیدم اینو انتجاب کردم چون پارسال تازه باز شده بود دفترش اونجا خیلی تمیز بود دوستم چند ماه بعد تا رفت اونجا پسندید . من واسم خیلی مهم بود کسی که خطبه عقدم بخونه اخوند نباشه و این اقا نبودن خیلی با حوصله زیبا خوند و اینکهه من خیلی راحت بودم با کت دامن رفتم و موهای باز بعد که خطبه و امضا بازیها تمام شد رفت تو اتاقش که ما راحتتر باشیم واسه عکس

فکر کنم منظورتون آقای علیمرادی باید باشه.. ایشون استاد من تو دانشگاه بودن فوق العاده خوب و خوش برخورد هستن ایشون
نقل قول
۳۰-فروردين-۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-فروردين-۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ صبح توسط نازگل iop.)
ارسال: #13
عقد ما هم توی محضر شماره 53 بندرعباس بود سر شهر نمایش روبروی آزمایشگاه آپادانا خیلی سفره ش شیکه و هم اینکه عاقدش روحانی نیست .هزینه ش هم مناسب بود.عکس از سفره ش هم دارم خیلی قشنگه

راستی فامیلش هم آقای چاوش هست.
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۳-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #14
نقل قول:تصویر: images/smilies/undecided.gifمیشه خواهش کنم آدرس دقیق محضری که رفتی بهم بدید اسمش چی بود؟ ی آدرس دقیق بهم میدی لطفاتصویر: /images/smilies/new/angel.png'mona_ti' pid='4773932' dateline='1409568772'
من محضرم تو خیابان دانشگاه بود خیلی آقای با اخلاق و خوبی بود وقتی ما رفتیم تازه باز شده بود جز اولین کسایی بودیم که رفتیم اونجا خیلی تمیز نسبت به جاهای دیگه شیک بود مهمتر از همه تمش صورتی بود Smile و وقتی خطب خوند رفت تو دفترش که ما رحت عکس بندازیم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام