• گل سنتر
  • تشریفات صدف

معرفی مارک های مختلف ضد آفتاب (3)

۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #671
RE: معرفی مارک های مختلف ضد آفتاب (3)
بچه ها کسی ضد آفتای شیسیدو استفاده کرده؟

Hehe!
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #672
دیروز یه صد افتاب قیمت کردم به گفته فروشنده بهترین بهترین ها بود تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
ولی چند تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif تقریا یک‌میلیون و خورده ای 
مارک sisley

زندگی کوتاهه خیلیییی
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #673
بچه ها ضدآفتاب کرم پودری که رنگش به هلویی بزنه سراغ دارین؟
من پوستم روشنه بژ بهم نمیاد Sad

.
.
فرهنگ " تشکر " یادت نره .. تصویر: /images/smilies/new/wink.png
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۰۰ عصر
ارسال: #674
این ضد آفتاب دیترون چرا هیچ جا گیر نمیاد؟
هر جا سراغ گرفتم نداشتن.دو تا داروخونه فقط داشتن که اونم رنگ بژ طبیعی بود.من بژ روشن می خواستمتصویر: /images/smilies/new/sad.png

نقل قول
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #675

'ژاکلین dateline='' نوشته است:  بچه ها ضدآفتاب کرم پودری که رنگش به هلویی بزنه سراغ دارین؟
من پوستم روشنه بژ بهم نمیاد Sad

درموبای

بچه ها برام دعا كنيد خيلي محتاج دعام امروز ٣ارديبهشت يه مشكل دارم كه با دعاها شما رفع ميشه
نقل قول
 سپاس شده توسط ژاکلین
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۲۸ صبح
ارسال: #676
دوستان دیترون واقعا توپه.پوستو یکدستو صاف میکنه بدون کوجکترین اثر چربی .من پوستم باهرضد افتابی عرق میکنه جز دیترون وفیس دوکس .فیس دوکس رنگش قشنگه ولی لامصب خیلی خشکه وروی پوست نمیخوابه ودور لبم چروک میشد وپوسته پوسته ولی عاشق رنگش بودم .ولی دیترون ترم ومخملیه ومنافذو بخوبی میپوشونه .من رنگ طبیعیشو دارم .روشم پنکک میزنم محشر میشه. حتما امتحان کنید.البته سخت پیدا میشه .منم شهرمون فقط دوتا داروخونه دارن .اینبار میخوام بژ روشنشو تست کنم .تنهاوضد افتابیه که نتونستم ازش ایراد بگیرم .بازم میگم آیسیس کسی نگیره .خیلی آشغاله .همینطور سینره و الارو .عین روغن میموننتصویر: images/smilies/sad.gif۹۰ تومن پول ایسیس دادم دوبارم نزدم . دیگه پول رو هیچ ضدافتابی جز دیترون و راسن نمیدم .
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، ساری جون
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۶:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۶:۳۳ عصر توسط mari67.)
ارسال: #677
رنگ ضدآفتاب لاروش پوزای مربعی رنگی چه جوریه؟ به کسایی که پوستشون سفیده میخوره؟ همچنین رنگ ضدآفتاب ویشی رنگی؟

تصویر: images/smilies/rolleyes.gif
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۶:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۶:۲۲ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #678

این تمام ارسالها بچها در باره لاروظ پوزا هست بخونش کمکت میکنن
https://www.nowaroos.com/search.php?acti...y=lastpost

من دوستم پوست خیلی سفیده ویشی مال من زد اما نخرید رو پوست خوب بود اما اون دنبال تناژ سورتی مثل درموبای بود که قبلا میزد رنگ بژ این نپسنید وگرنه تیره نمیکرد

بچه ها برام دعا كنيد خيلي محتاج دعام امروز ٣ارديبهشت يه مشكل دارم كه با دعاها شما رفع ميشه
نقل قول
 سپاس شده توسط mari67
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام