• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

معرفی لوازم گریم

۲-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #31
RE: معرفی لوازم گریم
نسترن جان اول باید پوست و باقی مونده های ارایش قبل با شیر پاکن خوب پاک بشه و اثار شیر پاکن هم از روی پوست پاک بشه.بعد نوبت لایه بردار میرسه.لایه بردار دونه های زبری داره که در حین ماساژشون روی پوست سلولهای مرده و آلودگی ها رو بیشتر پاک میکنن.که خودشون مارکهای مختلفی هستن میتونی از یه برند خوب لوازم ارایش انتخاب کنی لایه بردارتو..بعدشم چون منافذ پوست باز شدن باید از یه آبرسان یا کرم مغذی استفاده کنی.تا هم پوست آبرسانی بشه هم لایه ها بسته بشن.میتونی از ماسک میوه جات مثل خیار و توت فرنگی و جوانه گندم استفاده کنی یا انواع مختلفش توی بازار وجود داره که میتونی بسته به نیازت انتخاب کنی که نیاز با توجه به چرب یا خشک بودن پوست تعیین میشه.اینم از یه برند خوب استفاده کن.

جشن عقد :❤ 91/12/11 ❤
عروسی :❤ 94/6/9 ❤
پگاه دیگه بابا ندارهتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، nastaran
۲-تير-۱۳۹۴, ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #32
سوگل جان لورال و گاش برای استفاده روزانه به نظر من خوبه اما اگر میخوای بهتر راهنمایی بشی برو تاپیک زیر بچه ها خیلی تخصصی تر میتونن راهنماییت کنن.

http://www.nowaroos.com/Thread-%DA%A9%D8...%B1--10080

نقل قول
۲-تير-۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ عصر توسط نارگل.)
ارسال: #33
بچه ها کی از پالت رژلب مروان خیر استفاده کرده.
از کجا به جز سایتش باید خرید؟
معتبر باشه؟

ماندگاریش چطوره؟

بچه ها بیس آرایش که پوستو کاملا صاف نشون بده و پوست حالت پرتقالی نداشته باشه چی باید استفاده کرد؟

لینک تمامی برنامه های اندرویدی من در کافه بازار:
برنامه های آزمون تستی ICDL

https://cafebazaar.ir/developer/fvd-designer/?l=fa
نقل قول
  • آرته
  • خرید اقساطی
۳-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #34
نارگل جان من پالت های مروان خیر رو تو مغازه های فروش لوازم ارایش آریاشهر دیدم.یه کوچه فرعی هست کنار درمونگاه ابن سینا یه مغازه توشه به اسم ژاکلین.اونجا دیدم.با توجه به اینکه ماشالله اینجا همه چی تقلبیه نمیدونم مروانی که داره اصل هست یا نه.اما اگر اصلشو پیدا کنی خیلی عالیه جز برندهای خوبه.

درباره ی سوال دومتون..تو ویدیوهای یوتیوب نمیدونم این مارک مک چه مهره ی ماری داره به پوست پر از لک و مک و جوش و قرمز خلاصه پوست افتضاح میزنن قیافه از این رو به اون رو میشه..من خودم ندارم مارک مک هنوز اینقدر بودجه ندارم که بتونم برای کار حرفه ای اکثر رنگاشو بخرم اما واقعا عالیه اگر بتونی تهیه ش کنی.
اول از این کرم مک میزنن بعد از پالت کنتور استفاده میکنن.

نقل قول
 سپاس شده توسط نارگل
۳-تير-۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ صبح
ارسال: #35
گلم من صورتم لک نداره!!!
منظورم منافذ باز پوست بود. صورتم صاف !!! نتها بعد آرایش و پنکک میخوام صاف صاف باشه چون وقتی به پوستم نگاه میکنم از نزدیک یه حالت پوست پرتقالیه.

پرتقال پوستشو اگر دقت کرده باشی دونه ها ریز داره.....

یه سایت هست میفروشه ... ولی من دوست دارم حضوری ببینم و خرید کنم. به نظرت کوچه مروی نمایندگی نداره ؟ ( 15 خرداد و میگم.)

لینک تمامی برنامه های اندرویدی من در کافه بازار:
برنامه های آزمون تستی ICDL

https://cafebazaar.ir/developer/fvd-designer/?l=fa
نقل قول
۳-تير-۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ صبح
ارسال: #36
گلم من خدایی نکرده نگفتم صورتتون لک و اینا داره..منظورم عمق مسئله بود که یعنی مک همه جور مشکلی رو برطرف میکنه..
جوشای زیر پوستی نداری؟؟اگر دون دون شدن به خاطر جوشها هست که برو دکتر پوست اول اگرم دونه ها روی پوستت موقع ارایش هستن شاید بهتر باشه یه پاکسازی انجام بدی هر چند وقت یک بار..
من خودم ششخصا به کوچه مروی خیلی اعتماد ندارم.مربیم هم ازش سوال کردم گفت کوچه مروی و منوچهری خیلی بهشون اعتمادی نیست.راستم میگه هم از نظر قیمت هم از نظر اصل بودن.یکی از بچه ها برای نمایندگی مک مسرداماد شریعتی فروشگاه روشه رو معرفی کرده بود.هنوز فرصت نکردم برم اونجا برام بدمسیره خیلییییی اما شما میخوای برو نظرتم اینجا برامون بگو.

نقل قول
۳-تير-۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #37
نیلوفر کرم پودرای مک پوشانندگی خوبی دارن.شک نکن.من تو نت ویدیوهاشو دیدم.البته یادت نره هر کی بیشتر پول بده بیشتر آش میخوره.من خودم تصمیم گرفتم به جای خرید کرم پودرای ارزون تر که دیگه هیچ کدوم به دلم نمیشنن پولامو نگهدارم یه دفعه برم مک بخرم خیال خودمو پوستمو راحت کنـــــــــــــــــم.
من میکاپ فکتوری،گاش،لورال،بورژوا،بورجویس،vov،پاستل رو چک کردم تو رنج قیمت متوسط و ارزون دیگه نمیخوام سراغ اینا برم.از بین اینایی که نوشتم گاش و لورال و vov رو بیشتر بهت پیشنهاد میدم.

نقل قول
 سپاس شده توسط helmabanoooo ، نیلوفر-
۳-تير-۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ صبح
ارسال: #38

سلام دوست جونا
کرم پودر جامد و مایع مک تو چه رنج قیمتی هست؟

خدایا مرا آن ده که آن به Angel
نقل قول
۳-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #39

هلما بانو جون برو تو سایتی که لینکشو گذاشتم همه محصولات مک با قیمت هست

http://www.zibarou.com/index.php?route=p...urer_id=81

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط pegah22 ، helmabanoooo
۳-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #40
راستی بچه ها چیزی که یادم اومد اینه که موس هم پوست رو مخملی میکنه.من یه موس بورجویس دارم وقتی میزنم قشنگ پوستم مخملی میشه فقط چون بهش حساسیت دارم بعد یکی دو ساعت چشمم سوزش میگیره قرمز میشه.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام