• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

معرفی لوازم گریم

۲۸-خرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #11

RE: معرفی لوازم گریم
نسترن جان گریم که الزاما فون سنگین نمی خواد با یه کرم پودر پوشش کم هم میشه کار کرد. گریم متعادل سازی چهره و پوشوندن عیب هاس که با کانسیلر هم رنگ پوست، روشن وتیره انجام میشه.

امان از خنجر رفیقان واقعا
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #12

من مایع مک رو استفاده کردم کاور چندانی نداشت که جای لک رو بپوشونه
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ عصر توسط نایلا.)
ارسال: #13

همه شونو?!!!

عزیزم فک کنم متوجه منظورم نشدی! کانسیلر برای پوشوندن لک و جوش و این چیزاست نه کرم پودر

نقل قول
  • آرته
  • خرید اقساطی
۲۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #14
نایلا جون می شه قلموهای مختلف و کاربردشو معرفی کنی اینجا؟ اونایی که بیشتر استفاده می شه منظورمه؟

یا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببین
یا بسوز و جنگلی رو شعله ور کن با خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط نایلا ، فرین آفرین ، سايان
۲۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-خرداد-۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ عصر توسط pegah22.)
ارسال: #15
[تصویر: معرفی لوازم گریم ]

قلم موها (فرچه ها) انواع مختلفی دارند که اگر کاربرد هر کدام را به خوبی یاد بگیرید تاثیر زیادی در تمیزی و زیباتر شدن میکاپ شما دارد

1: قلم موهایی هستند که برای زدن رژ گونه و در مواردی برای پودر فیکس استفاده میشود. انتخاب سایز برس رژ گونه در اجرای رژ گونه نقش بسزایی دارد برای مثال از برس بزرگ برای زدن رنگ پایه رژگونه استفاده میشود و عمق تیرگی گونه را با برس کوچکتر انجام میدهیم.
2: سایز کوچک برس رژگونه هستند که برای عمق تیرگی استفاده میشود و به دلیل زاویه ای که دارد به خوبی می توان حالت گونه را نشان داد.
3: قلم مورب که برای ایجاد زوایا در سایه چشم استفاده میشود و معمولا به صورت مرطوب و خشک میتوان از آن استفاده کرد همچنین برای طراحی ابرو می توان از این قلم استفاده کرد.
4: از این قلم معمولا برای زدن فن استفاده میشود (زیر ساز سایه چشم و های لایت های صورت )
5: از این قلم معمولا برای فید کردن سایه و همچنین سایه هایی که نیاز هست که از ابتدا فید شود با سرعت عمل بالا انجام شود کاربرد دارد.
6و7: از این قلم ها باید به صورت خشک استفاده کرد و برای زدن سایه چشم استفاده میشود این را در نظر بگیرید که برای تسلط بیشتر در کار هرچه رنگ سایه تیره تر شود باید از قلم کوچکتر استفاده کرد.

قلم بادبزنی هست که برای زدن پودر فیکس و در مواردی پس از میکاپ چشم اگر مقداری سایه چشم زیر چشم ریخته باشد با این وسیله آنرا پاک میکنیم.

جشن عقد :❤ 91/12/11 ❤
عروسی :❤ 94/6/9 ❤
پگاه دیگه بابا ندارهتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
 سپاس شده توسط نازنین امیری ، من و عشقم ، negar09 ، hadis sh ، ajaghvajagh ، Desideria ، atfe ، سايان ، نسیم گل ، جوجه خوشگله
۲۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #16

نگار جان یه سری حرفه ای از morphe brushes خریدم.دستم برسه حتما اینجا معرفیشون می کنم

نقل قول
 سپاس شده توسط negar09 ، سايان
۳۰-خرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #17

پگاه جون میشه بگی چجوری میتونیم یه ست قلم خوب بخریم ؟
چه مارکی خوبه ؟ و تا چه رنج قیمتی مناسبه که بخریم ؟

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
۳۰-خرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-خرداد-۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ عصر توسط pegah22.)
ارسال: #18
گلم من ست مک دارم خودم که حرفه ایه حدود فکر میکنم سی و خرده ای قلمو داره.اما برا استفاده روزانه مارک خاصی تو دهنم نیست موقع خرید دقت کن موهای قلم نرم باشه اگه زبر باشه چشم و پوست رو ادیت میکنه.

قیمت حدودای بیست تا سی خوبه..من یه ست کوچولو دم دستی خریدم فرصت کنم عکسشو میدارم 15 خریدم..

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، atfe ، سايان
۳۰-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-خرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر توسط نایلا.)
ارسال: #19

ولی این قیمت واقعی مک نیستا. مطم۶نید اصله?

ظریفترین براش هاش 20$ هستن

http://m.maccosmetics.com/products/13804...ye-Brushes

نقل قول
 سپاس شده توسط فرین آفرین ، سايان
۳۰-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-خرداد-۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ عصر توسط pegah22.)
ارسال: #20
والا نمیدونم همه چی توشه خیلی هم کامل بود رو تک تک قلم ها هم مارک مک نوشته شده دیگه نمیدونم اصل هست یا نه؟؟ راستی من از کیفیت قلمو هاش خیلی راضیم ..

این ست قلم دم دستیم:

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، Banuye-ehsas ، جوجه خوشگله
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام