• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

معرفی لوازم برقی کوچک مورد نیاز منزل ( با کیفیت )

۹-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ صبح
ارسال: #1
Heart معرفی لوازم برقی کوچک مورد نیاز منزل ( با کیفیت )
در این بخش به معرفی محصولات کوچک برقی خانه خواهیم پرداخت البته محصولات با کیفیت
از شما نوعروسان و حتی کسانی که چند سالی است زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند دعوت می شود تا از تجارب خرید خود مرتبط با موضوع پیام دهند. و از طرز کار محصول خریداری شده و درجه اهمیت داشتن آن کالا صحبت کنند گاهی ما صرفا کالاهایی را خرید میکنیم ولی شاید در سال یکبار هم از آنها استفاده نکنیم پس هدف ما از این بخش راهنمایی عزیزانی هست که قصد خرید جهیزیه دارند و میخواهند از بودجه خود به نحو احسن استفاده نمایند و از خرید کالاهای غیر ضرور و بی کیفیت اجتناب کنند. لطفا دقت کنید هدف از ایجاد این بخش صرفا تبلیغات برندها نیست و خواهش میکنیم با صداقت در گفتار گره گشای دوستانمان باشیم.

با سپاس واحد کنترل کیفیت و مشاوره خرید فروشگاه می شاپ

تجربه خریدی آسان و مطمئن www.meshoptv.net
شماره تماس جهت سفارش تلفنی 24 ساعته 7 روز هفته: 09302022924-02155185823
اینستاگرام: meshop_products
کانال تلگرام: meshop_products@
شماره تلگرام: 09302022924
نقل قول
 سپاس شده توسط mahrokhshahraki
۹-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ عصر
ارسال: #2
RE: معرفی لوازم برقی کوچک مورد نیاز منزل ( با کیفیت )
از چای ساز شروع می کنیم این وسیله قطعا برای منزل لازم هستش مخصوصا به دلیل شاغل بودن بخش زیادی از خانمها میتونه خیلی کار گشا باشه اما چای ساز خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه ؟

منتظر نظرات شما دوستان هستیم

نقل قول
۱۰-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۳۴ صبح
ارسال: #3

(۹-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ عصر)فروشگاه اینترنتی می شاپ نوشته است:  از چای ساز شروع می کنیم این وسیله قطعا برای منزل لازم هستش مخصوصا به دلیل شاغل بودن بخش زیادی از خانمها میتونه خیلی کار گشا باشه اما چای ساز خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه ؟

منتظر نظرات شما دوستان هستیم

بنظرم جنس کتریش خیلی مهمه .و بین سه جنسی ک توی کتری ها هست استیل و پیرکس (شیشه ای) خوبه. بخصوص استیل که عمرش خیلی بیشتره
روهمی خیییییلی بهتر از کناره همیه چون چای توی چای ساز های روهمی طعم بهتری داره. طعمش مثل چای تو کتری و قوری رو گازیه.
سایزش خیلی مهمه. خب هرچی حجمش بیشتر باشه برای تعداد بیشتری جوابگو هست.

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط فروشگاه اینترنتی می شاپ
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۱-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-آبان-۱۳۹۶ ۰۱:۳۱ صبح توسط فروشگاه اینترنتی می شاپ.)
ارسال: #4
خوب با تشکر از مریم عزیز و نظر ایشان

برخی هم این روزها چون چای ساز های روهمی به خاطر حجم کتری و سنگینیش براشون سخته رو به سمت سماور های برقی آوردن در کل دو محصول از چای ساز روهمی و سماور برقی رو در زیر معرفی میکنیم

مشاهده چای ساز روهمی اینجا کلیک کنید

مشاهده سماور برقی اینجا کلیک کنید

در ادامه به معرفی چای ساز ها و سماور برقی های دیگر برندها نیز خواهیم پرداخت

اگر دوستان چای ساز و یا سماور برقی خاصی هم خریداری کردن و از آن راضی هستن در ادامه این پست اعلام کنند تا کسانی که هنوز خریداری نکردن بتونن از تجاربشون استفاده کنن

به دوستانی که در این بخش فعال باشن از طرف مجموعه می شاپ حتما هدایایی براشون در نظر گرفته خواهد شد

نقل قول
۱۱-آبان-۱۳۹۶, ۰۶:۰۱ صبح
ارسال: #5
من خودم واسم ظاهر مهمه.استیل مات باشه و لمسی.از روی همی ها خوشم نمیاد
نقل قول
 سپاس شده توسط فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ عصر توسط فروشگاه اینترنتی می شاپ.)
ارسال: #6
با توجه به نظر پاندورا عزیز دقیقا برخی استفاده از چای سازهای کنار همی و استیل رو بیشتر ترجیح میدن
به طور مثال چای ساز کنار همی تفال میتونه گزینه مناسبی برای این دوستان باشه تفال با گارانتی پرکیش از جمله برندهای قابل اطمینان در ایران است

به طور مثال برای مشاهده یکی از این چای ساز ها اینجا میتوانید کلیک کنید

شایان ذکر است در صورتی که قصد خرید چای ساز تفال مدل 511 را داشته باشید از همین جا به ما اعلام کنید تا کوپن تخفیف 30 هزار تومانی برای شما در نظر گرفته شود این تخفیف فقط شامل اعضا نوعروس است و حتما باید در نوعروس عضو باشید

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۲-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #7
ولی من کیفیت چای برام مهمتر از قیافه و ظاهر چای سازه
برخی از چای سازها نمیدونم چه مشکلی دارند که وقتی آب جوش میاد یه لایه چربی مانند (نمیدونم جنسش چیه) رو آب می ایسته که خیلی ظاهر بدی به چای میده.
شنیدم اکثرا چای سازهای استیل کنارهمی این مشکلو دارن و حتی با اینکه داخلش خیلی ها جرمگیر کتری میذارن بازم مشکل رفع نمیشه!
به نظرم این بزرگترین مشکلیه که بعضی از چای سازها دارن

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، Maryam290
۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آبان-۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ عصر توسط فروشگاه اینترنتی می شاپ.)
ارسال: #8
(۱۲-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ عصر)'taraneh hemati' نوشته است:  ولی من کیفیت چای برام مهمتر از قیافه و ظاهر چای سازه
برخی از چای سازها نمیدونم چه مشکلی دارند که وقتی آب جوش میاد یه لایه چربی مانند (نمیدونم جنسش چیه) رو آب می ایسته که خیلی ظاهر بدی به چای میده.
شنیدم اکثرا چای سازهای استیل کنارهمی این مشکلو دارن و حتی با اینکه داخلش خیلی ها جرمگیر کتری میذارن بازم مشکل رفع نمیشه!

دوست عزیز این موردی که شما اشاره کردید به نوع چای ساز اصلا مربوط نمیشه و تنها به کیفیت آب استفاده شده مرتبط هستش دقت کنید برخی از آب معدنی استفاده میکنند در صورتی که باز کیفیت ابهای معدنی متفاوت هست شما برای اینکه این مشکل برایتان پیش نیاد باید حتما یا از آب تصفیه شده استفاده کنید یا از آب معدنی مارک پپسی آکوافینا چرا که درواقع آب تصفیه شده است. حتما قبل از استفاده باید کتری خود را جرم گیری نمایید بعد از آب هایی که اشاره شد استفاده کنید مشاهده خواهید کرد دیگر لایه چرب از بین خواهد رفت

گروه کنترل کیفیت محصول می شاپ

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۳۸ عصر
ارسال: #9

(۱۸-آبان-۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ عصر)فروشگاه اینترنتی می شاپ نوشته است:  
(۱۲-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ عصر)'taraneh hemati' نوشته است:  ولی من کیفیت چای برام مهمتر از قیافه و ظاهر چای سازه

دوست عزیز این موردی که شما اشاره کردید به نوع چای ساز اصلا مربوط نمیشه و تنها به کیفیت آب استفاده شده مرتبط هستش دقت کنید برخی از آب معدنی استفاده میکنند در صورتی که باز کیفیت ابهای معدنی متفاوت هست شما برای اینکه این مشکل برایتان پیش نیاد باید حتما یا از آب تصفیه شده استفاده کنید یا از آب معدنی مارک پپسی آکوافینا چرا که درواقع آب تصفیه شده است. حتما قبل از استفاده باید کتری خود را جرم گیری نمایید بعد از آب هایی که اشاره شد استفاده کنید مشاهده خواهید کرد دیگر لایه چرب از بین خواهد رفت

گروه کنترل کیفیت محصول می شاپ

فک نمیکنم فقط به کیفیت اب مربوط باشه. علاوه بر کیفیت اب به جنس کتری چای ساز و هم چنین مدلش بستگی داره. برای مثال خواهرشوهره بنده قبلا چای ساز کنار همی داشت و جنس کتریش استیل بود و روی چای همون لایه روغن مانندی ک دوستمون بهش اشاره مردن داشت. چند ماهیه واسه مغازه اش چای ساز روهمی فلر مه کتریش جنسش پلاستیکی گرفته. با اینکه پلاستیکی جنس کتریش ولی اون لایه روغن رو نداره ولی طعم چای خیلی مورد پسندم نبود. برای خونه اشم یه چای ساز روهمی کتری پیرکس گرفته مارکشو یادم نیس چی بود یکم متفرقه بود مارکش ولی چای توش عالی میشه و روش روغن نمیبنده. پس اگه ب کیفیت اب فقط بستگی داشت باید چای با چای ساز روهمی هم همین اتفاق واسش میافتاد.

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
۲۱-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #10
دقیقا همینطوره که مریم جون میگن
منم چون این موضوعو به عینه دیدم گفتم که به جنس و مدل چای ساز مربوطه
البته دلیل علمیشو نمیدونم ولی ما چای ساز کنار همی تفال داشتیم طعم چای خوب بود ولی مشکل لایه روغن رو داشت، بعدا چای ساز روهمی فلر خریدیم دیگه این مشکل رو نداشت، درحالی که برای هردو ما از آب لوله کشی استفاده میکردیم. ساکن تهران هم هستیم کیفیت آب تهران بازم نسبت به شهرای دیگه کمی بهتره
خلاصه من شنیده بودم که این مشکلو اکثر کنارهمیا دارن ولی مثال نقضشم دیدم ولی مثال نقضی برای روهمیا ندیدم و تاحالا هرکی داشته راضی بوده  

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام