• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

معرفی فیلم های اکشن- هیجانی- جنگی +خلاصه +پوستر

۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #41

RE: معرفی فیلم های اکشن- هیجانی- جنگی +خلاصه +پوستر
یه سری فیلم اکشن و خیلی جذاب می خوام معرفی کنم که احتمالا اگه کسی به این ژانر علاقه داشته باشه حتما دیده
سری X-Men
که سعی کنید به ترتیب ببینید و ولورین و Men Apocalypse رو هم فراموش نکنیدتصویر: /images/smilies/new/lub.png
پوستر از این کاملتر و واضحتر و قابل گذاشتن تر پیدا نکردم دیگه... 
واقعیتش به نظرم گذاشتن خلاصه کپی پیست شده از سایتای دانلود زیبنده نبود... نظر خودم رو نوشتم... وگرنه سرچ کنید کلی مطلب در مورد فیلمایی که معرفی کردم هست....

موضوعش هم درباره افراد فراانسانی هست که یه سری استعدادهای خاصی دارن که توسط افرادی شناسایی شده و وارد مدرسه ای می شن که یاد بگیرن چطور کنترلش کنن و در راه درست به کارش بگیرن... تو هر قسمت با حجم عظیمی از غافلگیری ها و صحنه های خوب و فیلمبرداری جذاب مواجه می شید... 

[تصویر:  معرفی فیلم های اکشن- هیجانی- جنگی +خلاصه +پوستر]

فقط لیست بازیگراشو ببینیدتصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: images/smilies/cool.gif
Hugh Jackman

Patrick Stewart

Ian McKellen

Famke Janssen

Halle Berry

Anna Paquin

James Marsden

Shawn Ashmore

Rebecca Romijn

James McAvoy

Michael Fassbender

Jennifer Lawrence

Nicholas Hoult

Lucas Till

Evan Peters

Ryan Reynolds

نادانی در ندانستن نیست...
در مقاومت مقابل #دانستن است...
در مطلق انگاشتن دانسته هاست...
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ صبح
ارسال: #42

Deadpool 2016

در مورد فردیه که بر اثر حادثه ای، اتفاقی براش افتاده و الان در صدده که انتقامشو از کسایی باعث و بانی اون اتفاق بودن بگیره...
فیلم چند تا ابرقهرمان دیگه هم داره...
و پره از تیکه های باحال و بامزه...
درسته کاملا اکشنه اما واقعا دیدنش پره از لحظات شادتصویر: images/smilies/smile.gif
اینقدرم استقبال ازش خوببوده که 2018 هم دومیش اکران میشه

نقل قول
۱۰-شهريور-۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #43

Ocean’s Eight 2018

عالییییییییی بودتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
پر از ستارهتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
Sandra Bullock
Cate Blanchett
Anne Hathaway
Mindy Kaling
Sarah Paulson
Awkwafina
Rihanna
Helena Bonham Carter

خلاصه ای از داستان : این فیلم که در ژانر اکشن و هیجانی است ماجرای یک سارق حرفه ای بنام دبی اوشن را روایت می کند که تلاش دارد تا با جمع کردن گروه، سرقتی غیرممکن از (مت گالا)، یکی از بزرگترین مراسمهای مد و لباس، رقم بزند…

کلا فیلم خانمانه اس... دزدی محشری که توسط چندتا خانم انجام می شه و چقدددرررر که به جزئیات توجه می کننتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
۱۸-آبان-۱۳۹۹, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #44
پیشنهاد میکنم فیلم Misbehaviour رو ببینید.. فیلم خوبیه.

نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۹, ۱۲:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۹ ۱۲:۵۲ عصر توسط Youtab.)
ارسال: #45
بچه ها من فیلم red sparrow 2018 با بازی جنیفر لارنس رو دیدم دوست داشتم اما همسرم میگفت فیلم معمولی ای بود
موضوع فیلم هم راجع به یک دختر روسه که بالرینه اما اتفاقی میوفته که به جاسوس روسی تبدیل میشه و... 
تصویر: ./uploads/202011/post_136682_1604913608_fe5192895b6bd37354d5a7a9a2e5b129.attach

دل را قرار نیست، مگر در کنار تو...
و من در 99/09/09 فهمیدم که مادر شدم...
نقل قول
۲۳-فروردين-۱۴۰۰, ۱۰:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-فروردين-۱۴۰۰ ۱۰:۵۸ صبح توسط parinaz 25.)
ارسال: #46

تصویر: /images/smilies/new/new2.gifTenet

فیلم تنت کریستوفر نولان را باید یکی از مهم‌ترین فیلم‌های یکسال اخیر به شمار آورد.

حتمااااا این فیلم ببینیددددد محشره و اگه کارگردانشو بشناسید میدونید سبک فیلم هاش بی نظیره.

کارگردان : Christopher Nolan
نویسنده : Christopher Nolanب
ازیگران : Elizabeth Debicki, Robert Pattinson, Aaron Taylor-Johnson

محصول کشور : انگلستان, آمریکا, کانادا
تاریخ اکران : Jul 22,2020
بودجه ساخت فیلم : ۲۲۵ میلیون دلارزمان فیلم : ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه

این پروژه به عنوان یک اکشن درباره محور جاسوسی بین‌المللی , سفر زمان و… میباشد.

این فیلم با لودویگ گرانسن همکاری می‌کند. فیلم Tenet با بودجه‌ی ۲۲۰ میلیون دلاری تولید و از پرخرج‌ترین پروژه‌ی سینمایی نولان است. نولان همچنین در این فیلم از دوربین‌های آیمکس استفاده کرده

و در فرمت‌های مختلفی از جمله ۳۵ میلی‌متری، ۷۰ میلی‌متری و آیمکس اکران خواهد شد.

پس از تماشای فیلم «تنت» شاید حسی عجیب را تجربه کنید. هیچ چیز نمی‌دانید و سردرگم هستید. سعی نداریم شما را از این حس محروم کنیم اما اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید با یک بار دیدن
فیلم، کاملا آن را درک کنید، در ادامه نکاتی را در مورد فیلم بیان می‌کنیم که به شما کمک می‌کنند.

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام