• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

معرفی شیرینی فروشی های غرب تهران

۱۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #21
Thumbs Up RE: معرفی شیرینی فروشی های غرب تهران
(۱۹-مرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ عصر)nowdamad نوشته است:  سلام
ما تالارمون سمت غرب هستش، از دوستان می خوام اگر شیرینی فروشی خوب اون سمت می شناسند معرفی کنند، ترجیحا می خوایم سمت آریاشهر باشه، ممنون میشم دوستان از تجارب خودشون بگن، و نام و آدرس را هم بگن.

با تشکر و آرزوی خوشبختی برای همهNew1

درود بر همه دوستان

با لطف و کمک خدا مراسم ما با خیر و خوشی برگزار شد، تشکر می کنم از دوستانی که در زمینه های مختلف آمدن و راهنمایی کردن، در مورد شیرینی فروشی ما در نهایت بعد از مراجعه به اکثر مکان هایی که دوستان معرفی کردن، از شیرینی فروشی امیرکبیر واقع در بلوار امیرکبیر شیرینی و کیک را گرفتیم، همه چیش خوب بود ولی عالی نه، قیمتش نسبت به خیلی جاهای دیگه مناسب تر بود، و نوع شیرینی که انتخاب کردیم اسمش را یادم نیست طوری بود که تا دوهفته میخوردیم ولی باز م حالت تازگی خودش را حفظ کرده بود.
در نهایت برای همه آرزومندم تا با کمک خدا بتونند این مرحله را به خیر و خوشی پشت سر بگذارند، و در تمامی سالهای عمرشان با خیر و خوشی و سعادت در کنار هم زندگی کنند.

خدایا دوستت دارم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط آرزو جون ، baaraan159
۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #22

RE: معرفی شیرینی فروشی های غرب تهران
بچه ها اگه کسی سمت غرب می خواد.. شیرینی آرامیس رو بهتون پیشنهاد میدم اشرفی اصفهانی بالاتر از همت... من واسه عروسیم کیک و شیرینی از این جا گرفتم. کیفیت و طعمش عالی بود تا یه هفته همه زنگ می زدن می پرسیدن از کجا بوده. یه خوبیش اینه که خودشون به موقع می برن صحیح و سالم تحویل می دن

Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط Ordibeheshtiyam ، Mehrii ، aifhcd
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #23
(۲۰-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ عصر)hasti_d نوشته است:  بچه ها اگه کسی سمت غرب می خواد.. شیرینی آرامیس رو بهتون پیشنهاد میدم اشرفی اصفهانی بالاتر از همت... من واسه عروسیم کیک و شیرینی از این جا گرفتم. کیفیت و طعمش عالی بود تا یه هفته همه زنگ می زدن می پرسیدن از کجا بوده. یه خوبیش اینه که خودشون به موقع می برن صحیح و سالم تحویل می دن

من کیک عروسیمو ارامیس سفارش دادم ولی اصلا راضی نبودمNew3 طعمش خوب بود ولی اصلا تمییز کار نکرده بودنو شبیه کیکی که سفارش دادم نبود. انقدر بد و کثیف تزیین شده بود که من شوکه شدم. یه مدت بعد از عروسی رفتم و عکس کیک رو بهشون نشون دادم هیچ حرفی برای گفتن نداشتن فقط ازم معذرت خواستن. ولی معذرت اونا که واسه من فایده ای نداشتNew3New3Crying با اینکه شیرنی ها و کیک هاشون خوشمزه است ولی اصلا مسئولیت پذیر نیستن و اهمیتی برای تزیین نمی دن. من دیگه هیچ وقت اونجا نمی رم.
نقل قول
  • گروه ژ
۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #24
قنادی شهر زرین هم خوبه...مخصوصا شیرینی های عیدش خیلی متنوعست...Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط NiloofareSaman
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #25
ما کیک و شیرینی عروسیم از شیرینی فروشی گلستان گرفتیم .....جنت آباد شمالی
واقعا خوشمزه بود ....کیک عقدم عالی بود
بعدا مادرشوهرم گفت تمام جلسات خواستگاری رو هم از همینجا سفارش دادیم ...به به
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #26
تو غرب تهران شیرینی فروشی های خوبی هست که من از اونی که سر کوچه امونه شروع می کنم!ارامیس تو اشرفی اصفهانی یکی دو ساله باز شده کارش هم معمولیه خیلی ظریف و با سلیه کار نمیکننNew3
بعدی لادن سعادت اباده که دیگه کاراش حرف نداره البته شیرینی هاشو بیشتر از کیکش میپسندم الخصوص دانمارکیش!
ماه بانو تو مرزداران هم کارش عالیه چون به ما نزدیکه شیرینی های خواستگاریمو بله برونمو بابام از اونجا گرفت! البته بابام به شخصه فقط بی بی یوسف ابادو قبول داره!Angel
شیرینی دانمارکی هم تو گاندی کارش عالیه دوناتو کیکای میوه ایش رو هیچ جای تهران نمیتونی پیدا کنیNew2
شیرینی فروشی بعدی پدیده ی غرب که شووری کیک بله برون و نامزدی رو از اونجا گرفته بود فقط اون چیزی رو که اون سفارش داده بود درست نکرده بودن به جای گل طبیعی گلای خامه ای زده بودن با یه رنگ و یه طرح دیگهNew3 مادر شووری میگفت انقدر اقامون عصبانی بوده که نمیخواسته کیکو تحویل بگره داشته دعوا میشدهNew3
ولی مزه اش خوب بود گردو و بادوم اش رو هم اندازه زده بود:love
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #27
منم شیرینی فروشیه نارگیل توی شهران رو پیشنهاد میدم
هم شیرینیهاش و هم کیکهاش واقعا عالیه

اگه اولش به فکر آخرش نباشی آخرش به فکر اولش میفتی!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط جسیکا ، anita
۲۰-آذر-۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ عصر
ارسال: #28
منم شیرینی فروشی گل گندم توی اکباتانو معرفی میکنم.شیرینی ترش واقعا حرف نداره فقط کیکاش طرح متنوعی نداره

عروس 11 مرداد
آرایشگاه:100%
آتلیه:100%
جهیزیه:99% خخخخخ
لباس عروس:100%
کارت:سفارش دادیم
خرید عروسی:0 سرخوشیم کلآ
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #29
من عاشق لطیفه ام..لطیفه های نارگیل شهران خیلی خوشمزه است...
البته شیرینی لادن شهران هم خوبه...خونوادم لادن رو بیشتر میپسندن ولی من میگم نارگیل شهران خیلی خیلی بهتره...
نقل قول
 سپاس شده توسط royaearezoo
۲۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #30
قنادی تشریفات گیشا چطوره؟

هوررراااااا فرین برگشته!New1
نقل قول
 سپاس شده توسط hipapp
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام