• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

معرفی شیرینی فروشی های غرب تهران

۲۵-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ صبح توسط faeze24.)
ارسال: #151
RE: معرفی شیرینی فروشی های غرب تهران
من از قنادی سرو تو سعادت آباد ۴ راه سرو‌کیک‌رزت گرفتم کیلوبی ۴۰ کیک فوندانتم داشتن همون کیلویی ۳۵ بود که خیلی به نظرم‌مناسب اومد گفتم در جریانتون بذارم

مزه اشم خیلی خوب بود در حد کیکای لادن حتی بالاتر بود
نقل قول
 سپاس شده توسط tina68
۲۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ عصر توسط Eliheko.)
ارسال: #152
سلام خانوما شیرینی فروشی خوب که با خمیر فوندانت کارمیکنن تو غرب تهران معرفی می کنید لطفاً؟ ممنون New2
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #153
(۲۷-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ عصر)Eliheko نوشته است:  سلام خانوما شیرینی فروشی خوب که با خمیر فوندانت کارمیکنن تو غرب تهران معرفی می کنید لطفاً؟ ممنون New2

ماه بانو تو مرزداران و vipشهرک غرب کیک های فوندانتی خوبی دارند
نقل قول
 سپاس شده توسط tina68
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #154
(۲۷-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ عصر)Eliheko نوشته است:  سلام خانوما شیرینی فروشی خوب که با خمیر فوندانت کارمیکنن تو غرب تهران معرفی می کنید لطفاً؟ ممنون New2

قنادی سرو تو سعادت آباد عالیه به نظرم، من خیلی وقته ازشون خرید میکنم، از زمانی که تو علامه بودن تا الان، و واقعاً راضیم
طعم شیرینی و کیک و فوندانتش عالیه به نظرم، البته کاملاً سلیقه ای هست ولی ما و کل خانواده مون ازشون خرید میکنیم و فوق العاده راضی هستیم
نقل قول
 سپاس شده توسط maryamazizii
۲۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #155
شیرینی سرو خیلی هم قیمتش مناسبه کیلویی ۳۵ میره کیک فوندانتی رو مزه اشم خداییش
خیلی خوبه من هم کیک شکلاتی خریدم ازش هم وانیلی با موز و گردو
نقل قول
۲۰-فروردين-۱۳۹۶, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #156
دوستان شیرینی فروشی الف تو زعفرانیه کسی اطلاعی ازش داره؟؟؟
نقل قول
۲۰-فروردين-۱۳۹۶, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #157
 یه شیرینی الف تو سعادت آباد تو خیابون‌کوهستان هست که شیرینیاش خوبه اما من کلا شیرینی سرو تو چهارراه سرو سعادت آبادو خیلی میپسندم
نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۶, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #158
برای کیک عروسی میخاستم بدونم الف چجوریه؟
نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۶, ۱۲:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-فروردين-۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ عصر توسط SPID.)
ارسال: #159
(۲۰-فروردين-۱۳۹۶ ۰۳:۲۶ عصر)'tahere te' نوشته است:  دوستان شیرینی فروشی الف تو زعفرانیه کسی اطلاعی ازش داره؟؟؟

کیفیتش مثل سابق نیست به نظرم، ما با اینکه خیلی نزدیکمونه ولی کیک و شیرینی رو میرم از اصل تبریز شهرک غرب میگیرم فوق العادس طعمش! من کیک عروس یو عقدم رو اونجا سفاارش دادم، کیک عروسی که واسه همه معمولاً میمونه واسه من یه اسلایسم نموند! خامه اش دل رو نمیزنهتصویر: /images/smilies/new/wink.png کیک عقدم رو هم  همه تعریف کردنتصویر: images/smilies/biggrin.gif
ه

(۲۹-فروردين-۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ عصر)'tahere te' نوشته است:  برای کیک عروسی میخاستم بدونم الف چجوریه؟

به نظرم خوب نیست، اگه فوندانتی میخوای سوییت بلیس سفارش بده و اگه خامه ای اصل تبریز که از لادن سعادت آبادم بهترهتصویر: images/smilies/shy.gif

(۱۳-شهريور-۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ عصر)'mah1370' نوشته است:  بچه ها ببخشید اسمشو جا انداختم شیرینی فروشی اصل تبریزی از همه تو محدود شهرک سعادت آباد بهتره یکی هم به نام ترافل بالا تر از جها راه سرو باز شده اونم شیرینیاش خاص و خوشمزه است فقط قیمتش از همه جا بالاتره

به نظرم ولی خوشمزگی و اینکه خامه اش دل رو نزنه هیچ کدوم مثل اصل تبریز نیستن، نه ترافل نه لادن نه اونی که تو چهار راه سرو باز شده من شیرینی همشون رو خوردم و کلاً عشق شیرینی هستمتصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: images/smilies/biggrin.gif تو تون محدوده اصل تبریز، سمت الهیه هم شیرینی الهیه 33 خیلی خوبه!تصویر: images/smilies/cool.gif
کوکی باکس و سویت بلیس و نانژه جردن هم که دیگه جای خود دارد . ولی گروننتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-فروردين-۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ عصر توسط reyzan.)
ارسال: #160

(۲۰-فروردين-۱۳۹۶ ۰۴:۴۶ عصر)'nikita68' نوشته است:   یه شیرینی الف تو سعادت آباد تو خیابون‌کوهستان هست که شیرینیاش خوبه اما من کلا شیرینی سرو تو چهارراه سرو سعادت آبادو خیلی میپسندم

اون شعبه شیرینی الف٬ کیکاش بد نیست. ردولوتاش خوشمزه هست. ولییییی کارکنانش بییی نهایت خنگتصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.pngبا عرض معذرت البته و اون آقایی هم که پشت صندوق هست٬ بیییی نهایت کند کار میکنه.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام