• مهناز
  • مرضیه محمدی

معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها

۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ عصر توسط S♥️Y.)
ارسال: #4711
RE: معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها
سلام میشه منم راهنمایی کنین
من موهام بلنده واسه عید لایت و رنگ کردم و بعدش همش رنگساژ،  جدیدا موهام کوتاه بلند شده! قسمت زیر موهام کوتاهتر شده خود به خود نمیدونم چرا!
فکر کنم اثر دکلره باشه
خیلی ناراحتم از طرفی دلم نمیخا موهامو کوتاه کنم
حالا هم دو ماهه رنگ ریشه نزدم و گفتم یه کم جون بگیره موهام ولی بد شده دلمو زده سه رنگ شده!
چی کنم بچه ها؟  چجور رنگی میتونم بذارم تقویتش کنه و ازین شکل دربیا؟  تا حالا خودمم رنگ نکردم همش رفتم آرایشگاه 
لطفا راهنماییم کنید تصویر: images/smilies/sad.gif

خدایا شکرررر 
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #4712
سلام رنگ نسکافه ای باید حتمن روی دکلره باشه؟

بچها جون یه صلوات میفرستین به نیت بچه دار شدنم؟ممنون میشم☺
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #4713
ایریس جون رنگ های شرابی و ماهاگونی دوست نداری ؟ اونا بدون دلکره میشه 

اس وای رنگ کردن مو بدیش همینه بعد از اینکه در میاد بد میشه و مو اسیب میبینه بعد دکلره به نظر من کوتاه کن تنوع میشه زودم بلند میشه

اره دوستم باید رو دکلره باشه وگرنه خوشرنگ نمیشه

Angel

نقل قول
 سپاس شده توسط دخترِپاییز ، *IRIS* ، S♥️Y ، مامان جون آینده
  • گروه ژ
  • پیانو
۲۱-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۷ ۰۴:۰۷ عصر توسط admin3.)
ارسال: #4714
سلام خانوما این رنگ الان چه ترکیبیه رو دکلرس؟؟ 

[تصویر: معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها ]

بچها جون یه صلوات میفرستین به نیت بچه دار شدنم؟ممنون میشم☺
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
۱۱-آذر-۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ عصر
ارسال: #4715
دوستان گلی تصویر: images/smilies/heart.gif
برای رنگ مو مشکی پرکلاغی غیر از خود رنگ، مواد دیگه لازمه اضافه بشه؟ میخوام خودم انجام بدم گفتم مطمئن بشم قبلشتصویر: images/smilies/rolleyes.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
۱۶-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #4716
من تالا موهامو رنگ نکردم . موهام فره و خشکه . اگه بخوام امبره کنم...راهنماییم میکنید چ رنگ مویی بگیرم ک موهام اسیب نبینه؟ موهام شدیدا مستعده برای موخوره و وز شدن...رنگ مویی ک ب نظرتون خوبه رو معرفی کنید لطفا بعلاوه مخلفاتش
چون من تقریبا هیچی از رنگ مو و لایت و این چیزا نمیدونم ک چی استفاده میشه

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #4717
سلام خانوما عزیز من یه مشکلی دارم اینکه با وجود اینکه زیر ۳۰ سال هستم به طور ارثی موی سفید زیاد دارم و وقتی موهام رنگ میکنم اون موهای سفیدم زنگ نمی گیره من چندبار به خاطر فقط پوشوندن اونا موهام رنگ کردم حتی اما اصلا سفیده رنگ نگرفت یه بار بلوند دو بار قهوه ای یک بارم مشکی کردم ولی هر دفعه با این‌مشکل مواجه شدم اینم بگم که رنگمو خود آرایشگر درست میکرد و نمیدونم چه مارکی بود اما معمولا ندیده بودم دیگران همونجا رنگ کنن سعی داشتم پوشیده نشه اگه راهی هست منو راهنمایی کنید ممنون
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #4718
بچه ها رنگ ماهگونی هم فانتزی حساب میشه؟ از نظر زود رفتن رنگش میگم. بعد تن قرمز داره؟ از قهوه ای خسته شدم.. میخوام دکلره هم نکنم ولی نمیخوام تو مایه شرابی بره. عکسهای ماهگونی خیلی قشنگه اما نمیدونم واقعا اینجوری میشه یا نه؟ بعد هم من تابستون آمبره کردم و پایین موهام دکلره ست.
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #4719

برای در آوردن رنگ هلویی یا قهوه ای با تن صورتی چه ترکیبی را پیشنهاد می کنید؟

پاسخ کارشناس 

پودر های دکلره ای در بازار موجود می باشد که رنگ مو هلویی مورد نظر را به شما می دهد،اما می توانید موی خود را دکلره کرده با پودرهای معمولی و بعد رنگ قهوه ای مورد نظر،مثلا رنگ 8/8 و رنگ c10/1 و واریاسون  بنفش را مخلوط کرده و به موی خود بزنید و بعد از 30 دقیقه و حداقل 20 دقیقه آبکشی کنید، در صورت تیره شدن رنگ صورتی می توانید یک بار  شامپو کرده. قابل ذکر است که ترکیب رنگ گفته شده الزاما باید روی پایه ی 7 یا 8 استفاده بشود.

تصویر: ./uploads/201902/post_91469_1550905487_5420982eebeb89dd962399bdfb40aa31.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  peachyhaircolor.jpg (اندازه: 53.97 KB / دانلودها: 0)

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۷-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۱۸ صبح
ارسال: #4720
سلام خانوما روزتون مبارک
من تا الان رنگ نکردم و اولین بارمه ب دلیل مشغله نمیتونم برم ارایشگاه و تصمیم گرفتم خودم رنگ کنم در حد رنگ رو قاطی کردن و زدن بلدم چون واس مامانم رنگ میکردم
الانم رفتم رنگ بلوند خیلی روشن گرفتم ب دو دلیل
اول اینکه نمیخوام دکلره کنم
دوم اینکه میخواستم موهام روشن باشه
دیشب پایین موهامو در حد ۱۰ سانت رنگ زدم چون موهام بلنده و مشاهده نمودم ب نارنجی میزنه واریاسیون سبزم ریختم اماااا
بنظر شما چکار کنم؟من ۳ تا تیوپ رنگ گرفتم یکیش ک باز شد قابل تعویض نیست
الان بخوام ترکیبی کار کنم اون دوتا رو با چ رنگایی عوض کنم؟
خودم عاشق کنفیم ولی فکر کنم باید دکلره بشه واس همین نخریدم
راهنماییم کنید لطفا

دارم به تک تک خواسته هام میرسم.خدایا شکرت

بعد از ۷ سال انتظار به هم رسیدیمتصویر: /images/smilies/new/angel.png

عقد: ١٣٩۶/٩/٧

عروسی: ۱۳۹۷/۶/١٨
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام