• مهناز
  • هیژا

معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها

۸-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #31
RE: معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها
(۸-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ صبح)ell نوشته است:  یه سوال رنگ ash خاکستریه یا دودی؟؟
به اسم رنگ دودی ب من فروختن این رنگو که!!
راستی نتیجه کارمو بگم که رفتم با واریاسیون آبی و شامپو اکسیدان موهامو شستم و واسه روز عروسی فامیلمون خیلی خوش رنگ شد
البته تافت یکم رنگشو عوض کرده بود ولی خب....
اینم عکسش
[تصویر: معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها ]

ازهمین تریبون از نیروانا و فروز جون تشکر میکنممممممممممم بوسسسس
میخام هفته دیگه زیتونی دودی خاکستری بذارم
تازه داره دستم میاد چه رنگی دوس دارم!خخخخ

عزیزم موهاتون خیلی خوش رنگ شدهHeartاگه بازم روشن تر بشه قشنگ تر هم میشهSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط ell ، tannaz
۸-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ عصر توسط nastaran.)
ارسال: #32

نیروانا حان کلاینر

(۶-تير-۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ عصر)nastaran نوشته است:  من رنگ شش گرفتم موهامو تیره کنم
بعد شماره ده از توش هایلات در بیارم

خوب میشه

تن رنگم طلایی

ممنون راهنمایم کنید
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ صبح توسط فاطما.)
ارسال: #33
سلام نیروانا جان.
خسته نباشی. منم یه سوال دارم!
میخوام موهامو عسلی کنم (پوستم سبزه س)
موهام دکره نداره اصلا! اما 2 بار رنگ زدم
دفعه اول بلند 7/5
دفعه دوم هم بژ 7/67
الان 7 سانت از موها دراومده که مشکیه. میخوام برای عروسی رنگ بزنم راستش برا همین برام خیلی مهمه!موهام چون بلنده آرایشگاه گفته 250 میگیره ازم!
میشه کمکم کنی مرسیNew1
نقل قول
  • اساطیر
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ عصر
ارسال: #34
(۱۶-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ عصر)nirvana r نوشته است:  دیبا: اگه زرد روشنه میتونی ترکیبی که به پری گفتم و بزنی
کنفی همون رنگ میشه تقریبا

نیروانا جون میشه لطف کنی بگی دقیقا چه شماره رنگایی و چه شماره اکسیدانی و چه واریاسونی بخرم تا موهام کنفی رنگ بشهNew1
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #35
سلام مننننننننننننننننن راهنمایی میخواممممممممممم نیروانای مهرفوننننننننننننننن
من یه بنفش خاص یه بنفش قاطی پاتی روشن دیدم روی سر یه خانمی خیلی خوشم اومد
میشه مشخص کرد چه رنگیه ؟؟؟

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ عصر توسط ساغر.)
ارسال: #36
(۱۸-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ عصر)nirvana r نوشته است:  [quote='ساغر' pid='1919506' dateline='1373305838']
نیروانا جان شما گفتی رنگساژ 5 تا 10 دقیقه روی مو بمونه منظورت از زمانیه که از لایه زیری مو شروع میکنیم یا از زمانی که کل مو رو رنگ مالیدیم؟
خوب بهرحال همین رنگ مالیدن زمانبره کمه کم 10 دقیق طول میکشه

پس شما میگی نصف تیوپ بژ بریزم نصف هم دودی؟بعد هم اکسیدان و آب رو به نسبت مساوی بریزم
خووو آب اکسیدان رو ضعیف میکنه موهام تیره میشه که ؟

رنگساژ و مثله شامپو باید به مو بزنی نه با برس رنگ Smiling

خودت دو تا آزمایش کردی رو نمونه ی موهات و نتیجه رو دیدی ...هر کدوم و دوست داری انجام بده

نه تیره نمیکنه...باعث میشه موهات کمتر آسیب ببینه

وای نیروانا جان راست میگیBig GrinBig GrinBig Grin .من هر بار که رنگساژ میکردم با برس می مالیدم .آخه ارایشگرم که موهام رو دکلره کرد بار اول که رنگ گذاشت بعد از دکلره با برس مالید
یعنی با دستکش بمالم به موهام ماساژ بدم.اونوقت احتمال اینکه یجاش مالیده نشه نیست؟؟

بعد عزیزم یه موضوع دیگه اینکه این عکس الان موهامه ببین:
[تصویر: معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها ]

آخه اونبار که بهت گفتم وقتی رنگساژ کردم به ریشه موهام هم مالیدم بعد نمیدونستم باید 10 دقیقه بعد بشورم گذاشتم نیم ساعت موند که ریشه ام رنگ گرفت.حالا ریشه موهای خودمم در اومده شده موهام سه رنگ
نمیخوام الان ریشه ام رو دکلره کنم اما از این دو رنگی ریشه ام هم خوشم نمیاد
نمیشه با OOO و رنگ کاری بکنم که ریشه هام مثلا دو سه درجه با موهام اختلاف رنگ داشته باشه؟اونوقت با چه رنگی بذارم ؟یا با واریاسیون روشن کننده؟نظرت چیه عزیزم؟

یه چیز دیگه اینکه ببین این موهای طبیعیه خودمه.من موهام خودم رنگش تیره نیست.خالم میگه چون موهات پایه تیره نداره در اثر رنگساژ حتی 10 یا 15 دقیقه هم که بمونه تغییر رنگ میده.شما چی میگی ؟
http://nowaroosupload.ir/uploads/13733777551.jpg

میشه بهم بگی پایه موهای خودم چنده؟شما چه تناژ رنگی میبینید موهامو؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سپیده رضایی
۱۸-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ عصر توسط ساغر.)
ارسال: #37
نیروانا جونم
رنگ ooo رو با 9% نوشتی ترکیب کنم.اونوقت چقدر باید روی مو بمونه؟از کجا بفهمم کی بسشه ؟بعد باید بشورم؟؟؟؟؟؟؟
بعد رنگی که میخوام برای رنگساژ استفاده کنم پایه 8 رو همونو با 6% ترکیب کنم به ریشه ها بزنم یا ریشه ها رو با 9% باید ترکیب کرد؟؟؟
از اون قسمتی که خط جداکننده موهای دکلره و ریشه های در اومده هست اگه ooo مالیده بشه اشکالی نداره؟یعنی میخوام بدونم اگه ooo به موهای دکلره شده ام مالیده بشه مشکلی پیش نمیاد؟؟
ببخشید سوالام زیاده ها
فقط یه چیز دیگه همین جلوی موهام تا فرق سر که پیداست رو اگه ریشه هامو با ooo روشن کنم کافیه؟آخه پشت سر که پیدا نیست .تابلو نمیشه؟

(۱۸-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ عصر)دیبا1 نوشته است:  نیروانا جون ممنون که راهنماییم کردی،ایشالا چند روز دیگه مطابق دستور شما رنگساژ میکنم ،فقط یه چند تا سوال برام پیش اومده
رنگساژ موندگاریش تقریبا چند وقته؟؟و اگه مثلا ماهی یکبار موهامو رنگساژ کنم ضرر داره؟؟اگه چندبار رنگساژ کنم رنگ موهام ثابت میمونه یا نه؟؟
وقتی من وسه دکلره موهام رفتم آرایشگاه بعد از دکلره موهام همونطور که موهام خیس بود وسه رنگ کردنش موادش به سفتی رنگ کردن مو بود و با قلم به سرم زد بعد گذاشت 40 دقیقه بمونه،به این کار چی میگن و چرا اینکار رو کرد؟؟

با اجازه نیروانا جونم
عزیزم من هم موهام دکلره هست تا بحال هم سه بار بغیر از بار اول موهامو رنگساژ کردم اما عزیزم دو سه هفته که میمونه رنگ از روی مو سر میخوره.مال من که هنوز خبری از ثبات نیستBig GrinBig Grin
عزیزم بعد از دکلره فکر میکنم همون عمیلیات رنگساژ رو انجام داده/مال منم همون 30 تا 40 دقیقه گذاشت بمونه در حالیکه نیروانا جان میگه 10 دقیقه نهایتا تا 20 د کافیست
دیگه نمیدونم اونا چرا طولانی میذارنWinkHuh
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #38
(۱۸-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ عصر)nirvana r نوشته است:  عزیزم من دیروز جواب شما رو دادم اما سرور قطع شد
شما موهات مشه سوزنیه....اگه مثله این رنگا که عکسش و گذاشتی بخوای باید دکلره ها جدا بشه بقیه ی موها دکلره بشه و بعد رنگ بشه کل موها///که کار شما نیست این

آهان ... مرسی عزیزم ... چرا نمیشه ؟؟؟؟ با فویل مش کردم ....
نمیشه یه رنگ رو کل سرم بذارم؟؟؟ خب مش ها هم رنگ میگیره ولی روشن تر میشه ....Huh یعنی بد میشه ؟؟؟؟؟

خدایا خودت کمکم کنتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #39
(۲۰-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ صبح)nirvana r نوشته است:  
(۱۸-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ عصر)ساغر نوشته است:  نیروانا جان یعنی ooo رو که شستم بعد کلا موهام رو هم ریشه هم ساقه رو باهم با همون رنگ پایه 8 و اکسیدان6% بذارم ؟؟؟
درسته>؟
میپرسم که خرابکاری نکنم یه موقع

یعنی میگی زمان مشخصی نداره واسه ooo?
یعنی مثل دکلره ممکنه باعث سوختگی بشه؟
خوب میشه بگی نشونه انکه بسشه چیه؟چجوری باید فهمید بسشه خوووووو؟

نیروانا جان فرق بین دودی با خاکستری چیه؟
مثلا بجای اینکه من بژرو با دودی قاطی کنم با خاکستری میکردم رنگش متفاوت میشه؟با دودی قشنگتره یا خاکستری؟
آخه دودی و خاکستری مگه فرق داره با هم؟

آره عزیزم ولی ریشه هات تیره تر میشه دیگه
نهایتا 45 دقیقه ست
وقتی تا پایه 7 رسی/یعنی نارنجیه روشن

ساغر جون یه سری چیزا دیگه تجربه ست با توضیح نمیشه انتقالش داد

دودی پیگمنتاش بنفشه خاکستری آبی

(۱۹-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ صبح)samsoon نوشته است:  
(۱۸-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ عصر)nirvana r نوشته است:  عزیزم من دیروز جواب شما رو دادم اما سرور قطع شد
شما موهات مشه سوزنیه....اگه مثله این رنگا که عکسش و گذاشتی بخوای باید دکلره ها جدا بشه بقیه ی موها دکلره بشه و بعد رنگ بشه کل موها///که کار شما نیست این

آهان ... مرسی عزیزم ... چرا نمیشه ؟؟؟؟ با فویل مش کردم ....
نمیشه یه رنگ رو کل سرم بذارم؟؟؟ خب مش ها هم رنگ میگیره ولی روشن تر میشه ....Huh یعنی بد میشه ؟؟؟؟؟

عزیزم میشه رنگ یک دست بذاری اما شما دو تا عکس گذاشتی و من در مورد اونا توضیح دادم

میتونی شکلاتی دودیه 7 بگیری با 6% به کل موهات بذاری
قهوه ایه قشنگی میشه
عکساش تو صفحات قبل هست

(۱۹-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ صبح)هااانیییه نوشته است:  
(۱۶-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ صبح)nirvana r نوشته است:  
(۱۶-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ صبح)هااانیییه نوشته است:  نیرونا جان من چند ساله موهامو روشن می کنم و مرتب هم ریشه هاشو رنگ می کردم چند روز پیش روش رنگ قهوه ای خیلی تیره گذاشتم الان بعد چند تا شست و شو یه حالت خیلی بدی گرفته یعنی انگار بلوند با اون قهوه ای ترکیب شده و یه رنگ خیلی زشت ساخته با این که کلی هم پول رنگ دادم الان واقعا به نظر تو چی کار کنم؟
امکان نداره که رو موهام یه قهوه ای ثابت بذارم که عوض نشه اصلا چرا اینطوری میشه؟

سلام عشقمممممم New1

تا زمانیکه روی ساقه های مو دکلره ست همین آش و همین کاسست Big Grin

مگر اینکه یه ترکیب رنگ ثابت و تیره رو 3-4 بار به مدت 2-3 هفته یه بار بذاری تا رنگ ثابت بشه

اگه پوستت سفیده پر کلاغی بذار
c1
با اکسیدان 6% بذار/خواستی یه کمم بهش واریاسیون آبی بزن/انذازه یه بند انگشت

اگرم پر کلاغی نمیخوای شکلاتی یا طبیعیه پایه 4-5 بگیر

اوکی عشقم
مرسییییییییییییییی New1
باشه من همین کارو می کنم از فردا عاااااشقتم تخصص

فدای تو New1
من بیشتررررررر

ای بابا ما کلی تخصص داریم این یه دونش اینجا به درد خورده خخخخخخخخخخخ Big Grin

سوالی داشتی من در خدمتم باز Heart

(۱۹-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ عصر)arnika نوشته است:  نیروانا جون سلام.عزیزم من تصمیم گرفتم موهامو پرکلاغی کنم.همونطور که قبلا بهتون گفتهبودم موهای من مشکی هست اما نه اونقدرا مشکی.برا اینکه پرکلاغیش کنم لازمه اصولی رو رعایت کنم؟؟؟؟یعنی اکسیدان خاصی نیاز داره؟؟؟؟یه رنگ مشکی پرکلاغی بخرم و با چه اکسیدانی ترکیب کنم؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم
با اکسیدان 6% بذار ریشه و ساقه تم با هم بذار
دوست داشتی یه بند انگشتم واریاسیون آبی قاطیش کن

ممنون عزیزم.اما من از یکی پرسیدم گفت با اکسیدان 9 بذارم و 45مین بمونه.با اکسیدان 6 بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چندمین بمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟راستی چرا واریاسیون آبی بریزم؟؟؟آخه واریاسیون زود میپره..ممنون که جواب میدی عزیزمNew1
نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #40
(۲۰-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ عصر)hani st نوشته است:  سلام نیرواناوای گلم خوبی عزیزم؟
من هایلایت کردم به ارایشگره گفته بودم که تیره میخوام نمیخواستم زیاد روشن باشه نسبتا تیره کرد الان بعد سه هفته رنگ قهوه ایش رفته طلاییها زدن بیرون البته همون موقع گفت که اگه رنگش روشن شه بیار رنگساژ کنم
از اونجایی که خیلی پولکیه نمیخوام دیگه برم پیششحالا بماند که بعد از 2 هفته دوباره رنگش میره
میخوام قهوایه تیره بذارم به نظرت هایلایتش کلا میره اخه نمیخوا روشن شه مو های خودم خرماییه تیره س دیگه رنگ ریشه نذاشت به خاطر همین نمیخوام رنگ موهای خودم عوض شه
چه رنگی بذارم که هایلایت تیره یا نسکافه ای بشه (یا تیره تر از نسکافه ای) میخوام رگهای قهوه ای داشته باشم
چه رنگی بذارم؟ که دیگه رنگش نره یا دیر بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هایلایت تیره چه شماره ای هست؟
الان من چی کار کنم؟

سلام عزیزم...ممنون از احوالپرسیت New1
برای لایتهات از دکلره یا 000 استفاده کرد؟؟؟
اگه دکلره یا 000 گذاشته رنگش ثبات نداره مگر اینکه پایه های خیلی تیره چنر بار بذاری تا ثابت بشه

وُیلا رنگ نسکافه ای داره... روشنش و بگیر با6 % بزن

یا میتونی شکلاتی دودیه 7 بگیری با 6% بذاری/دودیت نصف شکلاتی باشه

اگه رنگ قهوهای تیره یا نسکافه ای تیره بذارم لایتاش میره ( یعنی میترسم کلا قهوه ای بشه)
میخوام زمینه تیره باشه و رگه های قهوه ای لایت باشن امکانش هست ایا؟
این ترکیب رنگ که لطف کردی تیره میشه ؟
اگه اره یعنی نصف دودی 7 و نصف شکلاتی با 6% بذارم
فکر کنم دکره گذاشته پودر با اکسیدان بود دیگه نفهمیدم چی بود یا هم مش بود New2
میخوام تیره باشه کمکم کن دوستم
یه رنگه تیره بذارم لایتاش میره ؟
هر چی بخوام بذارم چه مدتی باید رو سرم بمونه من اولین بارمه تعطیلم

راستی وارسیون چیه؟ از همونی که رنگ میگیرم باید بخرم؟ من خیلی تعطیلمSurprised

........................خدایا تنهام نزار...................
دعام کنید مشکلم زود حل بشه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام