• مهناز
  • مرضیه محمدی

معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها

۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ عصر توسط MaloooS.)
ارسال: #1

Smile معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها
اطلاعات در مورد انواع رنگ مو [تصویر: معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها ]

ﺗﻮﻳﯽ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻳﻦ امضا ﺭﻭ ﻣﻴﺨﻮﻧﯽ

... ﺁﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩِﺗَﻢ ... ﺍﺯ ﺧُﺪﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺸﻨﮕِﺖ ﺑِﺮﺳﯽ. ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻢ َﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭ ﻟَﺒﺎﺕ ﺑﺎﺷﻪ Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط nirvana r ، فروز ، *آوا* ، فاطمه23 ، ala ، دریا73 ، سمانه65 ، نیلوفرم ، azad21 ، خانوم ، so0ofi ، nina58 ، سراب ، m.yarahmadi ، GaMbAlOo ، zaman ، gissu kamand ، secret ، nasibe_603 ، yaghma ، 3tayesh_t ، judyabbott ، marisa
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #2
RE: معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها 2
نیروانا جان من خیلی وقت پیش سوال پرسیده بودم که مامانم موهاش سفید زیاد داره و واسه همین همش موهاش و شماره 5 و 6 میذاره تا سفیدی و بگیره اما میخوام که موهاش روشن بشه و گفتی که تنهای راه اینه که دکلره کنه. اما موهاش خیلی سریع آسیب میبینه . به نظرت اگه شماره 8 یا 9 را با اکسیدان 12% بزنم یه کم روشن تر میشه یا نه ساقه موش ؟ بعد ریشه اش و رنگ کنم منظورم از روشن رنگ های بلوند نیست تا اما میخوام از این قهوه ای تیره در بیاد
نقل قول
 سپاس شده توسط tannaz ، 2015
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ عصر توسط MaloooS.)
ارسال: #3
ترکیب(دودی یا خاکستری 9 با زیتونی 9واریاسیون نقرهایی 3 سانت و اکسیدان ش 9 )را روی موی طبیعی این فرمول این رنگه روی موهای رنگ نشده و طبیعی میخواستم بدونم روی موهای من ازچه شمارهای استفاده کنم رنگ فعلی موهام قهواایی متوسطه البته پشت موهام روشنتره

نیروانای مهرفون جوابمو میدی؟
نقل قول
  • پیانو
  • گروه ژ
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #4
نیروانا و فروز جون رنگ موکا اینه؟
اگه نیست میشه یه عکس از موکای متوسط بزارید ببینم؟ مرسی 3>

[تصویر: معرفی رنگ مو و ترکیب رنگها ]
نقل قول
 سپاس شده توسط nasibe_603 ، marisa
۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #5
فروز و نیروانا جون من موهامو 2 بار رنگ a9+c9+m9 زدم یه بارم بژ 9 روش. یک ماه پیشم a7+g7 که شما گفتین و گذاشتم رو موهام . اینا عکس رنگم الان این شده, جلوی موهام خیلی خوش رنگ و روشن اما ساقه و ته موهام یه درجه تیره تره. موهامم بلند تا کمرم. می خوام رنگش یه دست عینه جلو شه Sad
بعد این رنگ ترکیبشو بگید بذارم ... یه دنیا ممنون میشم :*
نقل قول
 سپاس شده توسط nasibe_603 ، گلدون ، nil0ufar
۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-خرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ عصر توسط فروز.)
ارسال: #6
(۱-خرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ صبح)eternal نوشته است:   نیروانا و فروز عزیز
ترکیب رنگی که گفتید گذاشتم البته همه این رنگهایی که گفتید تو یک تیوپ بود ایرانی به اسم پینول یا همچین چیزی زدیم اما نگرفت
رفت به اون آقا گفتم گفت اکسیدان9% گذاشتی باید یک میذاشتی چون دکلره داشتی
در صورتی که من بهش گفته بودم دکلره کردم روش رنگ گذاشته
حالا تو خونه از قبل که خودم رنگ میکردم رنگ دارم
شکلاتی
تنباکوئی
مشکی 1
بژ
شیر شکلاتی
طلائی
ماهاگونی
اکثرشون هم شماره 7-8 من با این شماره ها رنگم روشن میکردم از بین اینا ترکیب شکلاتی و تنباکویی خیلی قشنگ میشد اما الان که دکلره کردم هم بازم قشنگ میشه به نظرتون با اکسیدان 6% بذارم بدون دکلره همه رنگی میتونستم بذارم موهام زود رنگ میگیره ماهاگونی هم دوست دارم یک تیوپ هم مسی ماهاگونی دارم این ماهاگونی خالص شماره 6 میشه راهنمائیم کنید ممنونم EmbarrasedNew1

اترنال جان گوش میدی یا باز میری خرابکاری میکنی؟
شما میخوای موهاتو یه رنگ یه دست بذاری که نخوای ریشه رو دکلره کنی رنگ ساقه هم زود نره
پس رنگ ۷-۸ اصلا به دردت نمیخوره
۵ یا نهایتا ۶ مناسبته
یه ماهاگونی مسی ۶ داری یه ماهاگونی ۷-۸؟
خب رنگ ۶ ت رو با اکسیدان ۶٪ بزن بره دیگه
یه دست بزن ریشه و ساقه رو

مهسا جان به نظر من بذار موهات همینجوری بمونه
اون یه درجه ای که میگی زیاد مشهود نیس
اگه بخوای یه دستش کنی باید تیره هارو اکسیدان ۹٪ بذاری یه رب یا بیشتر ( چک کنی وقتی هم پایه جلو موهات شد پاکش کنی ) و بعد دوباره رنگت رو با رعایت روش صحیح رنگ زدن ، رنگ کنی

اون رنگ هم ترکیب شکلاتی و دودی و یه مقدار طلاییه
نقل قول
 سپاس شده توسط eternal ، حباب
۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-خرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ عصر توسط تارا65.)
ارسال: #7
نیروانا جون منم موهامو رنگ کردم
خودم که عاشق رنگ موهام شدم توش رنگم هم تنباکویی هم شکلاتی و هم کاکائویی ریخت ترکیب چنتا رنگ گذاشت رو موهام.

کسی میدونه قیمت رنگ موی اکوالی چنده؟
اگه درست نوشته باشم واینکه کجایی هست؟

اولین سالگرد ازدواجم به بدترین شب زندگیم تبدیل شد شبی که پدربزرگ عزیزمو از دست دادم.Crying
میشه واسه شادی روح پدربزرگم یک صلوات بفرستید.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
مرسی
نقل قول
 سپاس شده توسط nirvana r ، eternal
۵-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #8
نیروانا جان دکلرش پایه بالاست فکر کنم 9 باشه

خدايا عااااااااااااااااااااااااااااشقتم
نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #9
rl92 عزیزم من فکر می کنم باید امتحان بکنی چون تاحالا رنگ نکردی . از نیروانا دقیق تر می تونی بپرسی چون فکر کنم کار آرایشگری رو حسابی بلده

این رنگ خودش روشنه تازه مش های سوزنی هم توش داره .

من فقط پیشنهاد می کنم جنس موهاتو امتحان بکن یا با ارایشگر خوب مشورت کن که خیلی خوشرنگ بشه Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط RL92 ، سراب ، manelya
۸-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #10
چطور میشه مو رو یه رنگ زیتونی خوشرنگ دراورد بدون دکلره ؟

خدا جونم مرسی
مامان یه دختر ناز شدم❤
مرسانا❤
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام