• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

معرفی رستوران 2

۲-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #1011
RE: معرفی رستوران 2
رستوران باغ نور، توی همون مسیر خیابون آبشار هست سمت چپ، تابلو داره مشخصه، قبل از رسیدن به دره فرحزاده، به نظر من بهترین باغ فرحزاده، از نظر کیفیت غذا و بزرگی و خوشگلی و جای پارک فراوون

اردیبهشتتصویر: images/smilies/heart.gif
تشریفات آدم و حوا عالی
لباس‌داماد Giovanni Gentile عالی
لباس‌عروس Peyfoon Bride عالی
میکاپ مرضیه محمدی خیلی خوب
شینیون مهناز طوسی عالی
موزیک علی‌‌ ‌کیا عالی
آتلیه زئوس عالی
گل بوهو عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر بلا ، parmin.ab ، Sahraa71 ، pichak2014
۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #1012
ما جمعه هفته پیش رفتیم سوخاری خروس تو بلوار اندرزگو من چهارسال پیش سوخاریشو خورده بودم و خیلی طعم بی نظیری داشت سس هاشم عالی بود ولی ایندفعه اصلا دوست نداشتم فیله سوخاری گرفتیم ۲ تا دونه ای ۳۳ تومن تیکه های فیله رو حتی نصفم نکرده بودن بزرگ بود طعم خاصی نداشت سس سفیدش معمولی بود اصلا طعم عالی نداشت ی سس قرمز داشت با سس تمبرهندی کلی هم شلوغ بود ب نظرم کیفیتشو خیلی از دست داده بود پیشنهاد نمیکنم ی شاورما نزدیکش هست من ب پیشنهاد دوستان اینجا رفتم اون خیلی بیشتر دوست داشتم گفتم ای کاش ایندفعه شاورما خورده بودم
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، parmin.ab ، K.L.S ، ساحلی ، pichak2014
۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #1013

ما دیروز صبحونه رفتیم رستوران کارزین شعبه باشگاه انقلاب قبلا کاخ نیاورانشو رفته بودیم که به نظرم خیلی بهتر بود ولی این شعبش خیلی معمولی بود فقط ویو قشنگی داشت قیمتشم مناسب بود سفارشات داخل این عکس کلا شد 123 تومن 

تصویر: ./uploads/201907/post_91469_1564212560_84cc320ca241d28f1678e1de614656c0.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpeg  WhatsApp Image 2019-07-27 at 12.25.20 AM(1).jpeg (اندازه: 58.72 KB / دانلودها: 0)

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، آبگينه ، Sahraa71 ، آرینا 1220 ، ترانه خانوم ، hadis sh ، ساحلی ، Masi71 ، pichak2014 ، artatam
  • گروه ژ
۲۰-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #1014
 ما برای اون دورهمی که بهتون گفتم بالاخره دوباره رفتیم رستوران آبی کن تصویر: images/smilies/confused.gif. ولی به نظرم کیفیت غذاش از عید که رفتیم بهتر بود ولی برنجش چرب بود . قیمت غذاش هم کوبیده و جوجه و برگ با سالاد ودوغ وزیتون و چایی بعد از غذا حدود 300 شد . 
چند شب پیش هم رفتیم ته دیگ باملند ما کباب میکس رو گرفتیم و جوجه با زیتون و دوغ   230 شد فکر کنم . حجم برنجش بیشتر از قبل بود ولی حجم کبابش کمتر شده بود . کیفیتش هم همون همیشگی بود . 

به آرمان های ارزشمند و انسانی آدم ها بیشتر از قبرشان احترام بگذاریم .
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری... ، *كيانا* ، parmin.ab ، ساحلی ، Sahraa71 ، pichak2014 ، artatam
۴-شهريور-۱۳۹۸, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #1015

این غذاهارو از خورشت تهرون سفارش دادیم مزه قیمه و قرمه سبزی خوب بود شبیه دستپخت مامانا بود ولی یکم چرب بود حجمشم یه نفره بوده برای کسایی که غذا کم میخورن میتونن دونفره بخورن تصویر: /images/smilies/new/smiling.png ما یه بارم از قیمه قرمه سفارش دادیم به نظرم اون حجمش بیشتر بود ولی این خوشمزه تر بود قیمه 33 تومن قرمه 33 تومن سالاد 6 تومن و پیک هم 9 تومن گرفت 

https://www.instagram.com/khoreshte_tehroon/

تصویر: ./uploads/201908/post_91469_1566815126_b63527793024433435638da7aae70d10.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  photo_2019-08-26_09-08-12.jpg (اندازه: 150.28 KB / دانلودها: 0)

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط Masi71 ، آرینا 1220 ، Sahraa71 ، pichak2014 ، artatam
۴-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #1016
دوستای گلم من که از هر جااین چندوقت هرچیز خوردم خیلی پشیمون شدم.. کیفیت ها و قیمت ها هر دو حال آدمو همزمان می گیره Big Grin بجز گاردن گریل ظفر که خب قیمتش به نسبت حجمش خیلی بالاست. اما خداروشکر کیفیت شو کاهش نداده.
تا اینکه..
به توصیه شما دوستای خوبم.. که ببخشید یادم نیست کدوم یکی از شما گلها بود..
رفتیم یه شب با امیر کباب ترکی بهروز تو خیابون شیراز.. وای که نگم براتون.. خیر ببینید والله چه قدر کیفیت خوب بود ولی خب قیمت انصافا بالا بود..
یه پرس هفتاد و خورده ای، نیم پرس، سی و سه تومن... نیم پرسش یه نان نصفه میشد، ولی حلال واری لای نان را پر میکرد.. من دراوج گرسنگی در حد انفجار خوردم باز یک سوم نیم پرس زیاد اومد..
دیگه براتون بگم که چهار تا مغازه کنار هم بودند دو سه تاشون نوشته بود بهروز اصلی... یکیشون هم پدرخوانده.. هر مغازه میامدند جلو مشتری رو تحویل میگرفتند و تست میدادند.. دیگه امیر هم خجالتی روش نمیشد اما من تست گرفتم و دو تا مغازه شون بهتر بودند.. یکیشونو رفتیم.. پدرخوانده هم خیلی کیفیت تستی که داد عالی بود. انقدر عذاب وجدان گرفتم انقدر ناراحت شدم گفتم امیر کاش من از یکی می گرفتم تو از یکی. چون تست همه شونو خوردیم و این دوتا انصافا کیفیت خوبی داشتند.
خلاصه که دم تون گرم..
حالا این قیمه قرمه ای هم که گفتید منو به فکر فرو برد Big Grin
اما میگم بچه ها چقدر گرونی شده ها... قیمه و قرمه سبزی پرسی سی تومن باشه؟ مردم براشون واقعا سخت میشه...

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900
------- به 53.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 93 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط آرینا 1220 ، artatam ، parmin.ab ، Sahraa71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام