• هیژا
  • مهناز

معرفی رستوران 2

۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-دي-۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ عصر توسط Sahraa71.)
ارسال: #841
RE: معرفی رستوران 2
مرسی که گفتی جوجه جونمتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
منم مدت هاست که دلم میخواد برم مستوران و مسینه بره چوپانش رو امتحان کنم؛اما انقدر از خیلی ها شنیدم که زیاد جالب نیست که فعلا" منصرف شدم.اما یه روزی در نهایت میرمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

دوستای گلم؛اگه راجع به "د گریل" و "اصیل" هم نظری دارین بگینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

فوق لیسانس روانشناسی؛اما خانه دار.
عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd
۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #842

فعلا همین ها رو داشته باشین تا فردا پس فردا دوباره دو تا رستوران دیگه، اصیل رو هم من پیچش رو دارم برم آنالیز کنم میام میگم
آها راستی رستوران روحی همره درد نمی خوره، الکی نرید این همه تبلیغ میکنن با اون ظرفای زشتشون
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #843
(امروز ۰۴:۵۴ عصر)'جوجه خوشگله' نوشته است:  فعلا همین ها رو داشته باشین تا فردا پس فردا دوباره دو تا رستوران دیگه، اصیل رو هم من پیچش رو دارم برم آنالیز کنم میام میگم
آها راستی رستوران روحی همره درد نمی خوره، الکی نرید این همه تبلیغ میکنن با اون ظرفای زشتشون

عکسای پیج اصیل که خیلی خوشمزه ست.مخصوصا" کوبیده و چنجه هاش خیلی خوب به نظر میانتصویر: /images/smilies/new/lub.png
راست میگی؛رستوران روحی به نظر منم اصلا" خوب نیست.من لوبیا پلوشو تست کردم که واقعا" به نظرم هیچ چیز خاصی نبود و جزو ضعیف ترین لوبیا پلوهایی بود که تا حالا خوردم.کشک و بادمجونش هم خیلی شل بود و دوست نداشتیم.همراهامون هم کوبیده خوردن که گفتن چیز خاصی نبود.اما شربت هاش خیییییلی خوشمزه بود(من بهارنارنج و به لیموشو امتحان کردم که جفتشون عاااااالی بودن)

فوق لیسانس روانشناسی؛اما خانه دار.
عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله
  • اساطیر
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام