• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

معرفی رستوران 2

۸-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #31
RE: معرفی رستوران 2
(۴-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ عصر)مرضیه هستم نوشته است:  
(۴-دي-۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ عصر)meriland نوشته است:  
(۴-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ صبح)مرضیه هستم نوشته است:  پیتزای دکتر آرین خیلی خوبه.ما سال هاست مشتریشیم. حتما امتحان کنید.
دوستان برای تولد همسرم یه رستوران میخوام که شیک باشه. رزرو داشته باشه. شلوغ نباشه مخصوصا اینکه شب جمعه ست. و اینکه امکان اینو داشته باشن که من صبح کیک رو بهشون بدم و موقع تولد برامون بیارن سر میز. ترجیحا شمال و غرب تهران باشه. شرق نباشه Big Grin New1

دکتر آرین یکی دوساله که تعطیل کرده متاسفانه. ما چند وقت پیش میخواستیم بریم که قسمت نشد...Sad

نه عزیزم به قوت خودش باقیه هنوز. یه مدت تعطیل کرد نمیدونم به چه دلیل ولی الان بازه و بسیار پر مشتری

ااا پس چقد ما بدشانسیم همون که تعطیل کرد رفتیم.SurprisedSurprised
حالا آخرین بار کی باز بود؟ باز نریم ضایع شیمWink
همون جای سابقشه؟ بالای فاطمی؟
نقل قول
۸-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #32
نوید آپادانا رفتیم افتضااااااح.
حجم غذاش خیلی زیاده.اندازه کباباش بزرگه.ولی کیفیت نداره متاسفانه.
جوجه برگ لقمه ماهیچه شد 260 تومن.
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، ایلین1366
۱۰-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #33
مرضیه وی ای پی ایران زمین خیلی شیک و تر تمیز و قشنگه من برا مناسبتها دوست دارم

خوشبختيمو با تو دارم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط ایلین1366
  • بیکیوت
۱۰-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #34
بچه ها پاستای خوب میخوام سمت غرب و شمال غرب بعد به جز پنه آلفردو پاستایی که توش گوشت چرخ کرده باشه یا حالا مرغ اما سس خامه نباشه چی پیشنهاد میکنید ؟
نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #35
(۸-دي-۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ عصر)عروس ریزه میزه نوشته است:  
(۸-دي-۱۳۹۵ ۰۳:۱۲ عصر)Paria khanoom95 نوشته است:  عشقم زرچ رو جدیداً رفتی؟
دیگه مثه سابق خوب نیستش

من پارسال اولین بار بود که رفتم زرچ .. واسه همین قبلش رو نمیدونم چجوری بوده.. به نسبت قیمتش که استیکش 45 تومن بود خب خیلیی غذاش کیفیت داشت .. اما امسال نرفتم.

الان اصلاً مثل سابق نیستش

خدایا مثل همیشه شکر که هوامو داری
بهترین اتفاق زندگیم پیش اومد قبولی ارشد منو همسری تو یه رشته و یه دانشگاه
نقل قول
 سپاس شده توسط ایلین1366
۱۳-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #36
ما دیشب رفتیم رستوران باکس کلاسیک‌توی شهرک غرب خیابون دادمان بیرونش خوشگله داخلش خوشگلتر دو طبقه هست و برای مهمونای زیادم جا داره هم غذای ایرانی دارن هم فرنگی و استیک و دریایی هم داشت ما یه استیک با قارچ سفارش دادیم‌۶۵ بود با دورچین سبزیجات و پوره و یه سالاد سزار که به جرعت بهترین سالاد سزار عمرم بود هم حجمش زیاد بود هم‌سسش خیلی خوشمزه بود و به اندازه بود اصلا کم سس نبود به اندازه ایم نبود که دلو بزنه واقعا خوب بود ۲۶ تومان یه ظرف خیلی بزرگ و پاستا موزرلا که اونم یکی از بهترین‌پاستاهایی بود که خوردم حجمشم خیلی برای من زیاد بود یک سومشو خوردم اونم ۳۲ تومان همسرمم از استیک خیلی راضی بود مجموعا با دو تا نوشابه و ۱۱ تومان مالیات ۱۳۸ تومان شد که خیلی برای اون رستوران مناسب به نظرم اومد حق سرویسم نداشت خیلی محیط خوبی بود و‌ما بازم میریم‌و غذاهای دیگه رو هم تست میکنیم و براتون‌مینویسم اما حتما برای یکبارم شده برید مشتری میشید اینجا تعریف سنسو رو خوندم رفتیم دیدیم حداقل ۷۰ نفر جلوشن کپو بهمون بدای ۱ ساعت و نیم بعد وقت داد
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazaljoon ، (*ســارا*) ، ایلین1366
۱۴-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ عصر توسط (*ســارا*).)
ارسال: #37
(۱۰-دي-۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ عصر)selva1 نوشته است:  بچه ها پاستای خوب میخوام سمت غرب و شمال غرب بعد به جز پنه آلفردو پاستایی که توش گوشت چرخ کرده باشه یا حالا مرغ اما سس خامه نباشه چی پیشنهاد میکنید ؟

عزیزم سس آلفردو هست که خامه داره. شما مثلا اسپاگتی بلونیز سفارش بده، مثل ماکارونی خودمون رشته ای با گوشت چرخ کرده هست. یا مثلا فتوچینی (نوارای پهن) با چیکن یا بیف و سس مارینارا (قرمزه و توش گوجه و جعفري و پيازچه و ... داره). سس پستو هم معمولا خامه نداره و سبک تره، توش معمولا پاين نات (يه جور دونه درخت كاج) میزنن و یه سری مواد دیگه (ريحون و سير و پنير پارمزان و ...) که پاين نات تو ایران نیست به جاش گردو یا بادوم يا فندق میزنن و سس پستو سبز رنگه، ولی همه دوست ندارن سلیقه ایه. Wink

بهترین جایی هم که برای پاستا میشناسم پستو هست که جردن هم شعبه داره و هم افتاب و راه چوبی و پالادیوم New2

Follow me on instagram
@styleodontist 
Heart 
نقل قول
 سپاس شده توسط SaraGol
۱۴-دي-۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #38
خانوما یه رستورانی هست توی ۳۵ متری گلستان جنت آباده که روبروی محضر ما بود و چون از محضر بهمون معرفی شد ۲۰% تخفیف هم داشت. نوساز و زیبا بود بار سالاد و سوپ داشت و یه نفر پیانو میزد برامون کلا محیط تمیز و ساکت و عالی بود اسمش فکر کنم رستوران لوکس طلایی بود نزدیک فروشگاه جانبو میشد
نقل قول
 سپاس شده توسط sanazjoonn
۱۵-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #39

سنسو که معرکه است .
سالاد سزار با مرغ سوخاریشو اگه یه بار امتحان کنید تا ابد مشتریش می شید .
فقط بدیش اینه که ۲-۳ ساعت صف داره .
مگه تو ماشین بخورید
نقل قول
 سپاس شده توسط maraal ، ایلین1366
۱۵-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #40
پاستا ژوانی شعبه الف هم پاستاهای متنوع خوبی داره
پاستای میگو رو امتحان کنید خوشمزه بودWink

خدایا توکل به توتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام