• سمیرا مرتضوی
  • مرضیه محمدی

معرفی خط چشم خوب و آموزش کشیدن خط چشم

۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1

معرفی خط چشم خوب و آموزش کشیدن خط چشم
(۱۳-خرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ عصر)مریمی 123 نوشته است:  میشه یک تاپیک درباره معرفی خط چشم و اموزش خط چشم کشیدن بزارید بیشتر بچه ها لازم دارن بلد نیستن خط چشم بکشن

لطفا فقط اسپم نزارین Heart

ﺗﻮﻳﯽ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻳﻦ امضا ﺭﻭ ﻣﻴﺨﻮﻧﯽ

... ﺁﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩِﺗَﻢ ... ﺍﺯ ﺧُﺪﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺸﻨﮕِﺖ ﺑِﺮﺳﯽ. ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻢ َﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭ ﻟَﺒﺎﺕ ﺑﺎﺷﻪ Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط دریا73 ، p@rdiS ، مریمی 123 ، س.م ، سراب
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #2
RE: معرفی خط چشم خوب و اموزش کشیدن خط چشم
جیگر چند خریدی؟ زیر چشم نمیریزه چون من هرچی میزنم عرق میکنم میریزه؟

خدایا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، عروس موشی
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ عصر توسط TiTi 92.)
ارسال: #3

[تصویر: معرفی خط چشم خوب و آموزش کشیدن خط چشم]

من فقط با خط چشم مویی مای میتونم کار کنم. حتی ماژیکیشم به این خوبی نیست .
اول یه خط نازک سراسری می کشم (درحالتیکه چشم بسته س ). بهتره از انتهای چشم شروع کنیم که وقتی به نوک می رسه از غلظتش کم شده باشه .
بعد گوشه ش رو می کشم . گوشه یه حالت فلش مانند داره دیگه ، خط پایینی فلش رو در امتداد خط اصلی پلک پایین می کشم ( منظورم از نظر زاویه اش است ) بلندیش هم بستگی داره که می خوایم خیلی بلند باشه یا کوتاه .
بعد از نوک همون فلش مزبور در حالی که چشمم بازه به حالت مورب وصلش می کنم به همون خط سراسری که اول کشیده بودم .
امیدوارم مفید بوده باشه

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط behin ، غزل سعید ، samsoon ، مریمی 123 ، azitab ، Simin.Sk ، HiddenBride ، khofte ، س.م ، narcissus88 ، خوشگل خانم ، saraOnavid ، zeinab.mh ، وفا ، Elena ، سراب ، sahi ، mahnaz110 ، *آوا* ، اریکا ، samae ، tahaava ، shahla73 ، Mahisa.Mohammad ، secret
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #4
ب منم یاد بدید واسه من یکیش نازک میشه یکیش پهن بعد دستامم میلرزه

(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
مامان النا
نقل قول
 سپاس شده توسط رها شایسته ، samira.mah ، مریم58 ، delaram8 ، ساشا92
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #5

من مای ، فلورمار و پاریس رو امتحان کردم راضی بودم الان پاریس دارم فقط واسه مهمونی میکشم روزای عادی با مداد مشکی فلورمار خط میکشم پشت چشمم همه فکر میکنن با خط چشم کشیدم نه مداد .
بیشتر اوقات هر مدلی که میخوام چشممو بکشم اول با مداد میکشم بعد با خط چشم پر رنگ میکنم اینطوری اصلا خراب نمیشه

قبول سفارش نقاشی سیاه قلم در ابعاد مختلف
نقل قول
 سپاس شده توسط رها شایسته ، zeinab.mh ، Fatima H ، وفا ، tahaava ، "بهار" ، elina_omidi ، Mahisa.Mohammad ، narges91 ، مریم58 ، ساشا92
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ عصر توسط رها شایسته.)
ارسال: #6
بچه ها اگه میتونین مرحله به مرحله عکس بگیرید بزارین از جفت چشماتونم باشه بهتره چون من نمیتونم قرینه دربیارم خط چشممو اینطوری بهتره

بچه ها عکسارو نقل قول نکنید لطفا
نقل قول
 سپاس شده توسط مریمی 123 ، zeinab.mh ، samae ، tahaava ، ساشا92
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ عصر
ارسال: #7

دوستان با ماژیک هم من امتحان کردم خیلی راحته New1
[تصویر: معرفی خط چشم خوب و آموزش کشیدن خط چشم]" alt="تصویر: [تصویر: معرفی خط چشم خوب و آموزش کشیدن خط چشم]" title="تصویر: [تصویر: معرفی خط چشم خوب و آموزش کشیدن خط چشم]" />

قبول سفارش نقاشی سیاه قلم در ابعاد مختلف
نقل قول
 سپاس شده توسط aroos koochooloo ، topol ، HiddenBride ، رها شایسته ، دریا73 ، m.vadi ، س.م ، خوشگل خانم ، saraOnavid ، سراب ، sahi ، *آوا* ، bily ، samae ، moon girl ، tahaava ، ماریا* ، parnian.sh ، mahnaz110 ، parvaze ، مژي ، "بهار" ، nasibe_603 ، elina_omidi ، sana 67 ، مریم* ، مریم58 ، عروس خاله ، baranbahari ، سيم سيم ، secret
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-خرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ صبح توسط maral1234.)
ارسال: #8
من چن ساله که از خط چشم eternity استفاده میکنم قبلا از مای استفاده میکردم اما بنظرم این بهتره اصلا هم زیر چشم نمیریزه

من قبلا از قلم موی خود خط چشم استفاده میکردم اما خود آرایی که رفتم دیدم قلم موی خود خط چشم هرچی هم که باشه سخته
یه قلم مویی نازک جدا خریدم واسه خط چشم که هم راحتتر میکشم هم اینکه ظریف و بدون اشکال میشه

واسه اینکه دستتون نلرزه بهتره که دستتون روی صورت یا بینی تون تکیه بدین اینطوری بعد از چن بار کشیدن دیگه دستتون نمیلرزه چون تکیه گاه داره
نقل قول
 سپاس شده توسط topol ، versteckt ، miss bride ، zeinab.mh ، nazinazi ، khorshidkhanum ، pari87 ، sahi ، زن باران (مهتاب65) ، tahaava ، mahnaz110 ، مژي ، elina_omidi ، جوجوبانو ، nunu_khm ، adrina joon ، Eliii liii ، ساشا92
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #9

راستی بچه ها اگرم جاییش خراب شد یا قرینه درنیومد بذارین کامل خشک بشه بعد با گوش پاک کن راحت اصلاحش کنید . نیازی هم نیست خیسش کنید همینجوری می کنه و می بره Smile فقط باید خط چشم خشک خشک باشه وگرنه پخش می شه

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط ay naz ، samae ، sara87 ، ماریا* ، elina_omidi ، adrina joon
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #10
من مای و فلئرمار و بورژوا داشتم
الان پاریس گرفتم محشرههههههههه تا پاکش نکنی نمیریزه قیمتشم 4 تومن اصلا با فلورمار و بورژوا 20 تومنی قابل مقایسه نیست این عالیه اونا تا عرق کنی پخش میشن

1393/4/15 وزن 60
دلخواه 50New1
نقل قول
 سپاس شده توسط zeinab.mh ، مژي ، emana ، MAR-ZIYE
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام