• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات آدم و حوا

معرفی جراح پلاستیک و زیبایی (2)

۲۸-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #2351
RE: معرفی جراح پلاستیک و زیبایی (2)
(امروز ۰۱:۲۶ عصر)زهرا00 نوشته است:  سلام من الان 15 روزه عمل کردم راستش دیشب چیپس خوردم الان بینیم خیلی ورم کرده چیکار کنم!!

البته امروز هم ک از خواب بیدار شدم سرما خوردم.. خیلی عطسه میکنم کسی تجربه نداشته کمکم کنه باتشکر

دختر خوب چیپس شوره نخور کلا نمک نخور من غذای عادیم بدون نمک میخوردم ولی اشکال نداره ورم یه روز کم میشه یه روز زیاد
چه بدشانسی آوردی تو تابستون سرما هم خوردی با دکترت مشورت کن ببین میگه دارو چی بخوری

همیشه فکر می کردم
بدترین چیز زندگی آن است که در تنهایی تمام شود..
اما بدترین چیز،
تمام شدن زندگی در میان مردمی است
که به تو احساس تنهایی می دهند!
نقل قول
 سپاس شده توسط زهرا00
۲۸-تير-۱۳۹۶, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #2352
سراب خیلی دوست دارم بینیتو ببینمتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

اشـنایـی 90
ازدواج96Heart
تو سال 96 با کمک خدا ازدواجمو با عشقم جذب میکنم.
تو سال 96 با کمک خدا کارمو جذب میکنم.
واسمون دعا کنید..
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #2353
 سلام دکتر برای من آمپول نوشته که بخرم و تزریق کنم به بینی
کسی میدونه هزینش چقدره؟
شنیدم خیلی درد داره درسته؟
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #2354
(دیروز ۰۸:۵۹ عصر)dokhtarezemestoni نوشته است:   سلام دکتر برای من آمپول نوشته که بخرم و تزریق کنم به بینی
کسی میدونه هزینش چقدره؟
شنیدم خیلی درد داره درسته؟

آمپول اصلا خوب نیستا چرا اینقد عجله داری؟؟تازه بعد ضسال هم باز آمپول بعضیا حاضر نیستن بزنن

همیشه فکر می کردم
بدترین چیز زندگی آن است که در تنهایی تمام شود..
اما بدترین چیز،
تمام شدن زندگی در میان مردمی است
که به تو احساس تنهایی می دهند!
نقل قول
امروز, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #2355
سلام اصولا چن ماه باید از چسب استفاده کنیم.. من بینیم گوشتی بود دکتر گفته دوماه بعد امروز ک برا دکتر عکس فرستادم گفت ک دیگ چسب uشکل ک بالای سوراخ ها زده میشه رو نزنم بنظرتون باعث افتادگی نمیشه؟ الان 17روزه عمل کردم

Sometimes going through a very difficult, something like Joan digging ... like dying!
نقل قول
امروز, ۰۱:۳۸ صبح
ارسال: #2356
بعضی ها واقعا محبور به تزریقن مثلا دوست من یکسال بعد از عمل اندازه یک گلابی ورم داشت مجبور شد.. درش هم زیاد نیست
اما سعی کنین شیش ماههو حتما تحمل کنین با ماساژ و چسب کنترلش کنین.. ورم نود درصد ازبین میره.. تجربه شخصی من ثابت کرده ورم تابستون و گرما بیشتره همیشه حتی وقتی چند سال از عمل میگذره بازم تابستونا ورم میکنه یکم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد