• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

معرفی جراح پلاستیک و زیبایی (2)

۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #2581
RE: معرفی جراح پلاستیک و زیبایی (2)
سلام به همگی
من بینی ام رو عمل کردم پیش دکتر علی حسنی
اینقدر کارش خوب و عالی بود که سه نفر از فامیل ها و دوستام هم رفتن بعد از من پیشش
قیمتش هم نسبت به جاهای دیگه خیلیییی مناسبه
یه منشی فوق العاده خوش اخلاقم داره
من که واقعا از همه چیش راضی بودم

به بودنت از دور قناعت میکنم
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #2582
من خیلی قبل تر ها گفته بودم اینجا
ولی احتمالا کسی نمیره قبلیا رو بخونه و خودمم وقتی میخواستم عمل کنم عضو اینجا نبودم ولی خیلی نظرای بچه ها رو میخوندم
من پیش دکتر شهریار یحیوی عمل کردم سه سال پیش و راضی ام بینی من کاااملا طبیعیه
الان هیچ مشکل خاصی ندارم
کلا بیشتر طبیعی و نیمه فانتزی ه کاراش

عروس برفی زمستون  تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط 136383
۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #2583
من تصمیم دارم که با دکتر نادریان عمل کنم .
خیلی تحقیق کردم کسی رو ندیدم که ناراصی باشه.میشه هرکس از این دکتر شناختی داره راهنماییم کنه..شنیدم تامپون نمیزاره و عملشون کبودی و ورم زیادی نداره.ایا درسته؟
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۱۱ عصر
ارسال: #2584
سلام دوستان
کسی دکتر مجید عبدل زاده رو میدونه کارش چطوره؟ 
مطبش تهران خیابون ولیعصره
ممنون میشم اگر اطلاع دارین بهم بگید

نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #2585
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ عصر)'mahboob21' نوشته است:  سلام دوستان
کسی دکتر مجید عبدل زاده رو میدونه کارش چطوره؟ 
مطبش تهران خیابون ولیعصره
ممنون میشم اگر اطلاع دارین بهم بگید

خیلی تعریفش رو میکنن. منم دو سال پیش که میخواستم عمل کنم توی لیست دکترایی بود که بهشون سر زدم.
ولی همه رو دقیقا یه شکل عمل میکنه. کارش هم تقریبا فانتزیه. ببین اون مدلی که میزنه رو دوست داری و به صورتت میاد؟ اگه آره که با خیال راحت برو.

نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #2586

بچه ها کلا بینی ریسکخ
بعد شما اکثر ادم هایی رو می بینید که تازه عمل کردن
بینی رو میخوای ببنید خوبه یا نه
باید طرف یکسال از عملش گذشته باشه
ولی عمل بینی
عمل راحتیه

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #2587
بچه ها منم وقت عمل گرفتم Smile برای هجده تیر، با دکتر سلطانی فر

من بین دکتر محسنیان، بنیادی و سلطانی فر مونده بودم. قبلا با دکتر محسنیان یه عمل (غیر از بینی) داشتم ولی نظرات منفی در مورد عمل های بینیش خیلی بود. و دکتر محسنیان کسایی که تازه میخوان برای مشاوره پیشش برن رو جداگونه وقت میده و کسایی که عمل کردن رو هم جدا. یعنی نمیشه برای مشاوره رفت و کسایی رو دید که قبلا عمل کردن و حالا برای ویزیت اومدن. دیگه چون شک کردم بهش، گذاشتمش کنار.

بهمن پارسال زنگ زدم دکتر بنیادی و ازش وقت گرفتم که تازه برای 5 خرداد بهم وقت مشاوره داد :| شانسی که آوردم این بود که یکی از دوستان تو اسفند باهاش عمل کرد و من سبک کارش رو دیدم و اصلا نپسندیدم. کاملا کاملا کاملا طبیعیه. یعنی جوریه که نه بینی کوچیک میشه نه فرم می گیره و حتی به نظرم از روبرو هم خیلی قرینه در نمیاره بینی رو. فقط اشکالاتشو میگیره و یه بینی طبیعی (و به نظر من بزرگ) تحویل میده. ولی متخصصه و تا حالا مشکلی برای بیماراش پیش نیومده. کسی اگه خیلی طبیعی می خواد، باید با بنیادی عمل کنه به نظرم.

دو هفته پیش وقت مشاوره با آقای سلطانی فر گرفتم. ساعت 8 و نیم شب وقت داد و ما تقریبا ساعت ده و ربع وارد اتاقش شدیم (گروهی وارد اتاق میشن بیماران). فوق العاده شلوغ بود مطب. از شهرستان خیلی اومده بودم. یعنی من مطمئنم که تا ساعت یک شب حداقل طول می کشید ویزیت اون همه آدم! ولی منشی مهربون بود (و بینی خود منشی هم عالی بود، خودش یه نوع بازاریاب هم محسوب میشد Smile ) و خود دکتر هم فوق العاده مهربون و با شخصیت و گوگولی Smile)
دونه دونه همه رو چک میکرد (و البته جلوی بقیه، که شاید هرکسی خوشش نیاد) و میگفت که به نظرش چند درصد تغییر میکنه، چه مدلی در میاد، اصلا عمل میکنه اون شخص رو یا نه (خیلیا رو گفت نمیتونم خیلی تغییر بدم و به نظرم عمل نکنید بهتره یا برین پیش یه دکتر دیگه). می پرسید دیگه پیش چه کسانی رفتین و چرا با اونا عمل نمیکنید. مثلا به کسایی که از شهرستان اومده بودن، دکتر تو شهر خودشون معرفی می کرد و میگفت سختتون میشه بیاید اینجا. خیلی مهربون بود کلا Smile
و حسن بسیار بسیار بسیار بسیار بزرگ این دکتر این بود که مریض های قبلی و جدید رو تو یه روز وقت داده بود و ما حداقل بیست سی نفر رو دیدیم که بعد از عمل اومده بودن ویزیت. فوق العاده بودن. تازه ورم هم داشتن و اونقدر خوب بودن. کلا ترسم ریخت. خیالم به شدت راحت شد (بعد از حدود یک سال جستجوی دکتر) و اعتماد کردم به آقای سلطانی فر و وقت گرفتم (کارشون هم نیمه فانتزیه)

در کل این که اینترنتی نگردید که ترس برتون می داره انقدر نظرات مختلف هست. برید از جلو مریض هاشونو ببینید.

یه دختر 69ی که با پسردایی 69یش ازدواج کرده

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #2588

ایشالله عمل راحت و خوبی داشته باشی♥
بعدا عکس هم بدیا
بیای تعریف کنیا♥

نقل قول
 سپاس شده توسط ShadFari ، دخترچشم آبى
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۳:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ عصر توسط sarehhh.)
ارسال: #2589
دوستان خواهشا درباره دکتر نادریان راهنماییم کنید.من فقط بخاطر این موضوع عضو این سایت شدم
نقل قول
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #2590

توقسمت جستجور بزن نادریان هر صحبتی دروردش باشه میاد

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام