• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

معرفی تورهای مسافرتی معتبرو با کیفیت

۲۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #11
RE: معرفی تورهای مسافرتی معتبرو با کیفیت
تورهای داخلی که به نظر من مارکوپولو خوبه ولی زیادی گرون میگیره قدس گشت هم یه زمانی واقعا خوب بود ولی یکی دوساله که واقعا بد شده ما سه بار باهاشون رفتیم سفر اصلا منظم نبودن و بد شده بود اتفاقا من از چند نفر دیگه هم شنیدم که کیفیت سابقشونو ندارن
باز اگر آژانس معتبری میشناسید معرفی کنید

امان از چشم بد ...

عروس نشدم
نقل قول
 سپاس شده توسط nila1360 ، pichak2014 ، Ladyjooon
۶-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آبان-۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ صبح توسط ندای آسمانی.)
ارسال: #12
ما با آژانس مقتدر سیر تابان استانبول رفتیم.راضی بودیم ازشون.اصلا اذیت نشدیم.Wink

دارم مامان میشم...خدارو بابت تمام زیبایی های زندگی شاکرم.
نقل قول
۲۱-آبان-۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #13
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

اگر قصد سفر به جزیره کیش رو دارید میتونید از گوگل سرچ کنید و سایت های مختلفی پیدا کنید که در این رابطه فعالیت میکنن ولی سایتی که من خودم از اون طریق تور پیدا کردم این سایت بود : تور کیش
هرگونه اطلاعتی در مورد سفر به کیش توش موجوده در مورد هتل ها در مورد جاذبه های گردشگری کیش در مورد تورهای کیش و معرفی آژانس های برگزار کننده تور کیش هم میتونید ازش کمک بگیرید
سایت بیشتر جنبه اطلاع رسانی داره
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۰-آذر-۱۳۹۳, ۰۶:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آذر-۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ عصر توسط noooooshin.)
ارسال: #14
RE: تور با قمیمت مناسب واسه چند روز مونده به آخر سال واسه کیش سراغ داره کسی؟
(۱۰-شهريور-۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ عصر)soniya نوشته است:  سلام بچه ها دوست من با این تور کیش ویژه فردا داره واسه 5 روز میره کیش هتل 5 ستاره 5 روزه 230 تومنه ... منم میخواستم برم 3 روزه هتل 4 ستاره ی تاپ 180 تومن بود...
اینجوریه که اول میری تو سایت هلو کیش اگر اونجا زده بودن و مورد پسندت بود که هیچ اگه نه زنگ بزن به دفتر جهانگردی ها بگو از این تورای ویژه میخوام با قیمت پایین...
جالب توجه اینکه بخاطر این ارزونن که تو تو لیست انتظاری مثلا یهو زنگ میزنن میگن امشب پروازه...و تو بجای کنسلی ها میری به خاطر همین نصف قیمته...

بله بعضی جاها هم آن لاین شمارتو میزاری برات اس ام اسش میاد
نقل قول
۳۰-آذر-۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ صبح
ارسال: #15
آژانس هواپیمایی خوشنام پرواز هم قیمتاش مناسبه هم خیلی معتبره
مدیرش دوسته همسرمه
هرکس هروقت بلیطی چیزی میخواد بهم پیام خصوصی بده تا براتون با قیمت مناسب بلیط بگیرم

آرزو گلی داره مامان میشه
نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #16
واسه کیش چه توری خوبه؟Exclamation
واسه ترکیه چ توری خوبه؟Exclamation
این سوال 100نفره آ دوستیا!من گفتم از شما بپرسم دله ملتو خوش حال کنم...امیدوارم روسفیدم کنین Wink

وزن فعلی :58
هدف اول : 55
هدف ایده آل :50

انرژی های خوب بیاین به سمتم.....
خوشحالی،پول،زندگی آروم من بهتون میرسمHeart
خدایاشکرت
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #17
سلاااام دوستان
من یه تور کویر خوووب و باحال میخوام واسه عید
اگه کسی سراغ داره ممنون میشم بهم خصوصی پیام بده بگه New1New1

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
نقل قول
۸-فروردين-۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #18
به نظرم به جای کیش برید قشم که زیباتر ه خصوصا جزیره هنگامش و هم ارزونتر
اگه هم کیش می رید هتل پانیذ اصلا اصلا نرید که یه ستاره هم نیست ! کیش گشت ها ش رو نرید برید از خود طبیعت لذت ببرید این کشتی ها و گشت هاش فقط خرج الکیه بهتره برید ورزشهاش مثلا پاراگلایدر قایق موتوری یا شنا
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ عصر توسط arin1365.)
ارسال: #19
برای تور کیش این سایت:
http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/
نقل قول
 سپاس شده توسط Ladyjooon
۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ صبح
ارسال: #20
ما 28 فروردین تا 1 اردیبهشت با تور گردشگران جوان رفتیم قشم ...خوب بود همه چی به موقع بود و سر ساعت من برای کیش با یه تور دیگه رفته بودم نمیدونستم این تور خوب باشه ولی خوب بود هماهنگی ها همه خوب و به موقع بود حتی به هتل هم زنگ زده بودن سفارش مارو کرده بودن در کل خوب بود قشم هم فقط واسه یه بار خوبه خیلی فرق میکنه با کیش من کیش رو خیلی دوست دارمHeart

Heartبرای شروع باید باور داشته باشی که میتوانی سپس با اشتیاق شروع کنی>>>مارک فیش
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام