• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

معرفی تورهای مسافرتی معتبرو با کیفیت

۱۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-تير-۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ عصر توسط HiddenBride.)
ارسال: #1
معرفی تورهای مسافرتی معتبرو با کیفیت
سلام دوستان ما واسه آخر سال میخوایم بریم کیش تا 27 اینا چون بعدش میخوایم خونه خودمون باشیم ، کسی جایی رو میشناسه که تورش هم قیمتش مناسب باشه هم سرویش دهی خوب باشه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط hannah
۱۰-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: تور با قمیمت مناسب واسه چند روز مونده به آخر سال واسه کیش سراغ داره کسی؟
سلام بچه ها دوست من با این تورای ویژه فردا داره واسه 5 روز میره کیش هتل 5 ستاره 5 روزه 230 تومنه ... منم میخواستم برم 3 روزه هتل 4 ستاره ی تاپ 180 تومن بود...
اینجوریه که اول میری تو سایت هلو کیش اگر اونجا زده بودن و مورد پسندت بود که هیچ اگه نه زنگ بزن به دفتر جهانگردی ها بگو از این تورای ویژه میخوام با قیمت پایین...
جالب توجه اینکه بخاطر این ارزونن که تو تو لیست انتظاری مثلا یهو زنگ میزنن میگن امشب پروازه...و تو بجای کنسلی ها میری به خاطر همین نصف قیمته...

DREAM LIFE..
نقل قول
 سپاس شده توسط نازي ، دختر ایرونی ، مامی وروجک ، BARAN123 ، ثمینی ، hannah ، Samaantaa ، Ladyjooon
۱۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ صبح
ارسال: #3
من قبل از ماه رمضان رفتم کیش .. با توجه به تجربیات قبل هم اگر خواستین هتلی رو انتخاب کنید به نظر من ارم عالیه ... چون غذاهاش واقعا خوشمزه و متنوع بود .. هتل های دیگه تو پکشون غذا صبحانه نهار شام نیست ... اگر هم باشه غذاش زیاد جالب نیست ... برای ما 4 روز و 3 شب با سه وعده غذایی 300 دراومد ... غذاهاشم سلف بودو چند نوع هر وعده ... ما که واقعا لذت بردیم قبلا که رفته بودیم دردسره غذا داشتیم ولی این بار خیلی راحت بودیم .. تو پاییز قیمت تور هاشون یکم بالا تره به خاطر آب و هوای بهتر .. این تور ویژه که سونیا میگه خیلی خوبه .. چندتا آژانس بسپرین براتون مسیج میده یا زنگ میزنه ..
نقل قول
 سپاس شده توسط نعنا
  • گروه ژ
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #4
عزیزم ما هتل هلیا بودیم با ناهار وصبحانه شدبرامون 455 نفری
هتلش 4 ستاره بود از هتل و غذاش هم به نسبت 4 ستاره بودنش راضی بودیم
پروازمون هم رفت زاگرس برگشتمون عوض شد شد معراج
ما زیاد مراکز خرید نرفتیم اما نرفتیم نرفتیم زیتون پردیس 1 و 2 مریم مرجان مرکز تجاری رفتیم( همینارو یادم میاد)
از همه بهتر همون مرکز تجاری بود پردیس هم بدنبود اما گرون
در ضمن این پاساژهایی که نوشتم به جز مریم و مرجان همه رو پیاده از هتلمون میشد رفت 5 تا 10 دقیقه راه بود
البته ما ابان اونجا بودیم فکرکنم هرچی ماه ها بره به سمت عید گرونتر بشه بخاطر بهتر بودن وضع هوا
اون موقع که ما بودیم گرم بود اما نه اونجور که شرشر عرق کنی شبهاشم خنک بود
تورها همه جوره داره 2 شب و 3 روز 3 شب و 4 روز
عرفش این دوتاست که بستگی به زمان خودت داره که کدوم رو میخوای بری اما همون 3 شب و 4 روز مناسبه نه کمه نه زیاد4
البته به خواست خودت میتونی تعداد روزهاتو زیاد کنی که بابت اون هزینه جداگانه بابت هرشب باید بپردازی
اما اگه نخوای بری خرید(مگه تهران کم مرکز خرید هست که وقتمون که بابتش پول دادیم رفتیم اونجا رو به خرید بپردازیم)زمان 4 روز مناسبه مناسبه
جنساش که به نظر من تو تهران هست هم قشنگتر هم ارزونتر پس چه کاریه خرید کردن
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima jon
۲۵-خرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #5
بچه ها با تور های اژانس ابریشم گشت توی بهار شمالی اول ایثار غربی جایی نرید خیلی افتضاحه و بی برنامه هستن فقط پول بی زبون و از شماها میگیرن بدون 1 ذره شعور و ادب

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط P O O N E H ، عروس جهانگرد ، saraaa72 ، Samaantaa
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #6
سلام. من دیشب از کیش برگشتم. با تشکر از نوعروس و هلوکیش که کلی اطلاعات بهمون داد اما بازم یه سری چیزا رو اینجا ننوشته بودین که من اضافه کنم:

1. ما هتل شایگان بودیم. هتلش عالی بود. واسه سالگرد ازدواجمون دیدیم یه کیک و کارت تبریک تو اتاق برامون گذاشتن. صبحونه داشت که صبحونه ش هم عالی بود. کلا هتل فوق العاده ایه. من کاملا راضی بودم ازش

2. حتما حتما با خودتون رانی، بیسکوئیت، آب معدنی، پفک و هله هوله از شهری که هستین ببرین. کیش قیمتا خدا تومنه. واسه یه ایستک باید 3000 تومن بدی. واسه بیسکوئیت 10 تومن. حتی بستنی هاش هم گرونه. خلاصه اینکه مخصوصا اگه دارین با بچه سفر میکنین حتما با خودتون خوراکی ببرین از شهر مبدا.

3. قیمتا زیاد با سایر جاها تفاوت نداشت. اما خب دیروز تو مرکز تجاری و پردیس تا 50% حراج زده بودن مغازه ها. بقیه هم 10 تا 30% تخفیف بود. اما خودتون رو درگیر خرید نکنین زیاد Smile

4. اگه با تور میرین و مشکل وقت ندارین به جای 2 شب و 3 روز، حتا بیشتر از 4 روز بمونین. چون عملا با 2 شب و 3 روز به هیجا نمیرسین. فقط یک روز رو میتونین خوب بگردین. و اینکه برای سفرتون بالای یه ملیون تومن پول کنار بذارین. چون تمام تفریحات خوبش قیمتش بالاست. و حیفه که خیلی جاها رو نرین.

5. برای رستوران ها، من ایرانویچ رو توصیه میکنم که خیلی خوشمزه بود فست فودش. که نزدیک پاساژ پردیسه. خانه ی اسپاگتی هم فوق العاده بود که زیر هتل پارمیس ه. شاندیز صفدری هم خیلی خوب بود اما بهتره رزرو کنین و حتما از ساعت 9 اونجا باشین. برنامه ی موسیقی زنده ش (البته تو محرم و صفر تعطیله) خیلی خوب و باحاله. طبقه ی دوم پاساژ پردیس دو، یه دکه ی کوچولو هست که برای شاندیز صفدری رزرو میکنه. قیمتاش خیلی خیلی بالاست. از 22 تومن شروع میشه تا بالاتر. اما رفتین اونجا جوگیر نشین . نفری 15 تومن سرویس میگیره، 22 تومن که مینیمم غذا بدون برنجه، چای و بستنی هم سرو میکنه که قیمت اون هم بالاست. یعنی ما با خودمون گفتیم میریم دو تا جوجه سفارش میدیم میشه 44 تومن. اما نزدیک به 100 تومن پرداخت کردیم آخرش Smile برای کسایی هم که کم غذا میخورن، یه پرس کفایت میکنه.

6. من هتل شایگان بودم، حوله و ملافه و نخ سوزن و سشوار رو خودش میده و تعویض میکنه خیلی هم تمیز و شیک، باز سنگین نبرین. صابونش زیاد جالب نیس. من میگم شامپو و صابون شخصی ببرین. اتو ببرین چون نداشت.

7. با تور میرین یا بدون تور، هم تو هتل خودتون و هم تو مراکز خرید، پایگاه های توریستی هست. 7000 تومن میدی و یه بعد از ظهر جاهای دیدنی کیش رو میبینی. اگه بخواین خودتون برین، خیلی گرون در میاد. قیمت تاکسی ها بالاست. یه بعد از ظهر رو هم بذارین برای پارک دولفین ها (اونم باید بلیتش رو از پایگاه ها بگیرین که به جای 95 تومن نفری، 65 حساب کنه براتون). صبح رو هم برین کشتی آکواریومی. یه روز دیگه هم بذارین برای کیش سافاری که میگن خیلی باحاله ولی ما وقت نداشتیم بریم. غواصی و پاراگلایدر رو هم اگه دوست دارین و پول دارین نیز امتجان کنین.

8. و در نهایت اینکه تورها خیلی ارزون شدن برای محرم و صفر. Smile اما همونطور که گفتم علاوه بر هزینه ی سفر و رفت و برگشت بالای یه ملیون برای تفریح و غذا و خری کنار بذارین (قابل توجه زوج های جوونی مثل خودمون که با مسئله ی صرفه جویی روبرو میباشند)
اگه چیزی یادم اومد بازم میگم.

من که عاشق نوعروسم! شما چطور؟! Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط aroose91 ، masiii ، چشم عسلی ، BARAN123 ، Negin.B ، setare 997 ، neda.j ، s65 ، sevdayi ، nila1360 ، karaj.designer ، عروس جهانگرد ، maryam II ، khanumi67 ، bahar khanom ، saraaa72 ، nasrin jun ، Samaantaa ، yalda_kz ، yasmar ، sama-goli
۱۳-تير-۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #7
RE: معرفی تورهای مسافرتی معتبرو با کیفیت
بچه ها من و همسرم تصمیم داریم بعد از ماه رمضون با تور بریم کیش....عزیزان دل میخواستم کسانی که با تورهای مختلف سفر کردن ما رو در انتخاب تور مسافرتیمون کمک کنن....هم کیفیتش خوب باشه و هم قیمت مناسب....

انقدر قوی باش که رها کنی و آنقدر صبور باش که منتظر آنچه سزاوارش هستی بمانی......
برای خرید بسته ارشد آموزش زبان انگلیسی پارسه به من مراجعه کنید....
نقل قول
 سپاس شده توسط mfts
۲۴-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #8
دوستان مام بعد از عقد میخوایم بریم کیش، تو مرداد میشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنین کدوم هتل و تور تمیز تر و قیمتاش مناسبتره؟؟؟

عروس فروردین 95
خدا رو شکر همه چیز عالی....
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ عصر توسط عروس جهانگرد.)
ارسال: #9
(۲۴-تير-۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ عصر)mfts نوشته است:  دوستان مام بعد از عقد میخوایم بریم کیش، تو مرداد میشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنین کدوم هتل و تور تمیز تر و قیمتاش مناسبتره؟؟؟

مبارکه عزیزم
از قدیم گفتند هر چه پول بدهی آش می خوری اما الان اینجوری نیست چون مرداد کیش این قدر گرمه تمام تورها با قیمت پایین هستند
توی اینترنت جستجو کنی تورهای ارزون و خوب پیدا می کنی
به این سایت هم سر بزن گاهی بلیط تهران - کیش با قیمت 20 تومان هم پیدا میشه

http://www.kimiyaparvaz.comاگر وب سایتش باز نشد اسم آژانسش کیمیا است

خوش بگذرهNew1

به تمام قاصدک های دنیا فوت می کنم تا همه به آرزوهایمان برسیمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط Samaantaa ، Ladyjooon
۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #10
دوستان من یکی از بهترین آژانس هایی که خیلی مواقع ازشون تور رزرو میکنم آژانشس پرگار تراول هستش که همیشه هم به تعهداتشون پایبند بودن و هیچ وقت سرم کلاه نزاشتن.یه بار با آژانس هستی گشت رفتم یه چیز گفته بودن و قول داده بودن دقیقا برعکسش شد و مسافرت کوفتمون شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط saraaa72
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام