• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

معرفی تالار خوب در مشهد

۳۰-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ صبح
ارسال: #21
RE: تالار شیک در مشهد
مهناز جون تا جایی که من نمیدونم باغا طبق قانون اداره اماکن تا 12اجازه فعالیت دارن.امکان قاطی شدن نیست.مگر اینکه بری باغ خصوصی کرایه کنی.شنیدم چندجایی هستن اما ادرس ندارم.امیدوارم بقیه دوستان بیان کمکت کنن
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #22
واقعا تا 12 فقط اخه این همه بری اماده بشی و هزینه کنی فقط واسه 5 یا 6 ساعت نه دوس ندارم
مرسی عزیزم پس اگه جایی و پیدا کردی لطفا بهم معرفی کن اخه من جایی و نیشناسم تو مشهد
مرسی از همهNew1New1New1WinkWink
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ صبح توسط عروس مشهدی.)
ارسال: #23
دوستای عزیزم سلام ... من چندتا تالار شیک بهتون معرفی میکنم که واقعا خوبن ؛
تالار قصر ترنم انتهای کشاورز 5 که باغ هم داره ظرفیت باغش 800 نفره و ظرفیت تالارش 400 قیمت منو هم 25 تومنه که ورودی نداره و دی جی و سفره عقد هم رایگانه نالارش شیکه تلفنی هم جواب میدن سوالاتونو ...

تالار نصر انتهای مدرس 5 ( شاندیز ) از قیمت های الانش خبر ندارم ولی تلفنی هیچ سوالی رو جواب نمیدن و باید حضوری بری ولی عروسی یکی از دوستام نصر بود واقعا همه چی عالی بود ... تالارش هم مثل قصر ترنم شیکه ... حتما برید ببینید

تالار رویال سنتر هم توی خیام 10 خیلی شیکه منو از 30 تومن شروع میشه

تالار قصر رامان هم میدان مادر روبه روی سینما سیمرغ خیلی شیک نیست ولی من دوسش دارم تازه ساخته و پارکینک هم داره دی جی 150 تومنه و غذاهاش از 10 تومن شروع میشه اتاق عقدش هم بزرگه و صندلی عروس و داماد هم خیلی خوشگله جای رقصش هم وسطه همه دید دارن

[
بچه ها جون تورو خدا اینجا فعال باشید تالار چیز مهمیه ... از تالارهایی برامون بگید که اونجا عروسی دعوت بودین یا عروسی خودتون اونجا بوده از خوبی ها و بدی های تالارهای مختلف بگید تا ما هم اطلاعاتمون زیاد بشه مرسیییییییییNew1

تاریخ مراسم عروسی : 10 شهریور 93
باغسرا ؛ باغسرای قصر ترنم
آتلیه ؛ استودیو لرد
آرایشگاه عروس ؛ چهره پردازان
آرایشگاه اسپرت خودم ؛ 2پارته ( چهره پردازان و فرآرا )
آرایشگاه داماد و اسپرت ؛ کلوزآپ
مزون ؛ نامشخص
گل فروشی ؛ گل نسترن یا گل سوسن
نقل قول
 سپاس شده توسط seviana ، s65 ، mariii ، phoenix ، AnnA TiGer ، پالیذ
  • بهرام بابایی
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ عصر توسط narcissus433.)
ارسال: #24
من رفتم عروسی هتل سحاب توی جاده طرقبه تالارش خیلی قشنگ بود و یکی از بهترین مراسمی بود که تا حالا رفته بودم اما قیمتاشو نمیدونم.Huh! تالار رز هم رفتم از نفری 24 تومن شروع میشه.غذاش جوجه بود با فسنجون که خیلی خوب بود اما پرسنلش ضعیف بود.تالار میرداماد خیلی خوبه و قیمتاش مناسبه اینم جاغرقه تالارش.آخه نه اینکه اقواممون طرقبه هستن من بیشتر باغ تالاراشو رفتم واسه هر مراسمیBig Grin

زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
نقل قول
 سپاس شده توسط mariii ، s65
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #25
سلام عزیزم قصر رامان 650 نفر ظرفیت داره ورودیش 800 تومنه دی جی 150 تومن برای 2 طرف منوی غذاها از 10 تومن شروع میشه تالارش کلا نو و تمیزه آخه کمتر از یک ساله ساخته شده و من از قصر رامان خوشم میاد احتمالا عروسیمو اونجا بگیرمNew2

آتلیه ؛ استودیو لرد
مزون ؛ نامشخص
نقل قول
 سپاس شده توسط s65 ، پالیذ
۳۱-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #26
ستاره جونم فکر کنم اتاق عقدش 100 تومن بود ولی تالار خوبیه ... ما هم مهمونامون 500 نفرن !!! زرشک پلو با مرغ و سالاد و ماست و نوشابه میشه 10 تومن ، میوه و شیرینی و بستنی هم خودتون باید سفارش بدین از بیرون که قیمتش خیلی مناسب درمیاد

قصر رامان ( قاسم آباد میدان مادر روبه روی سینما سیمرغ )
اینم شماره تلفن قصر رامان ؛ 6204146

آتلیه ؛ استودیو لرد
مزون ؛ نامشخص
نقل قول
 سپاس شده توسط s65 ، پالیذ
۳۱-تير-۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #27
بچه ها کسی از تالار ارشاد اطلاع داره؟

مادامی که تلخی زندگی دیگران را شیرین میکنی , بدان که زندگی میکنی..
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #28
دوستان تالار دیز در هم من رفتم خیلی خوب بودهاما از نظر شیک بودن پارمیس واقعا یه چیز دیگه است .قسمت خانمها کافه ی جدا داره .پارسال منوی غذاش که سه رقم بود از 30 تومن شروع میشد .

محیط ورودیش هم خوبه .مسیر راه نزدیک هست به بلوار وکیل اباد وزیاد از شهر دور نیست .غذاش هم خوب بودش مخصوصا رولت گوشتش .دسرشون فقط کمی سفت بود مخصوصا ژله هاش .

باغ عسل هم باغ خوبیه وبرای مهمونای تعداد کم خوبه ......من دوسال پیش رفتم اتاق عقدش فقط یه آلاچیق هستش اما قشنگه . شامشون هم برگ وجوجه بود عالی ...یستنیش عالی میوه وشیرینی عالی

التماس دعا New1
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #29
دوستان عزیزم اطفا هرچی تالار رفتین که تقریبا خوشگل بوده و جای رقصش وسط بوده و بدون ستون بوده و حداقل ظرفیتش 450 نفر بوده به من معرفی کنه مرسیییییییییییییNew1New1New1

آتلیه ؛ استودیو لرد
مزون ؛ نامشخص
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ صبح توسط فلفلی.)
ارسال: #30
نامزدی من سال 90 هتل مشهد طرقبه بود تالار طلایی
خیلی شیکه به نظر من.. صندلیهاش مبله ست جای رقصو همه چیزش خوب بود فقط ستون داره !!!
برعکس تالار مرواریدش اصلا شیک نیست
الان قیمتاش فرق کرده . درکل من از همه چیزش راضی بودم پرسنلم خداییش خوبن

یه خوبی که هتل طرقبه داره علاوه بر منوهاش شما میتونین خودتون غذا پیشنهاد بدین
من گفتم جوجه با استخون میخوام با نیم پرس قیمه
انواع سالاد و دسر هم داشتم که فقط سالاد و دسر میز اردو بود ولی غذا هارو میاوردن سر میز
هرطور که بخواین باهاتون راه میان

Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام