• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

معرفی تالار خوب در قزوین

۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1

معرفی تالار خوب در قزوین
(۲۰-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ صبح)shk نوشته است:  میشه یه تاپپیک با عنوان تالار خوب در قزوین بزنین؟

HeartHeart

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط shk ، negar*
۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آبان-۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ عصر توسط negar*.)
ارسال: #2
RE: تالار خوب در قزوین
مرسی سحر و شبنم عزیز

تالار طرح آبیاران

ادرس - قزوین - دروازه رشت - بلوار شهید با هنر

تلفن : 2229610

مراسم عروسی من اینجا بود :

این تالار پولی برای ورودی نمی گرفت .... کلا غذا + سالاد فصل + نوشابه + دوغ + بستنی + شیرینی + میوه برای 500 نفر شد 11 میلیون ..... غذا و سالاد و نوشابه و دوغ با خودشون بود .... میوه و شیرینی و بستنی رو خودمون از بیرون گرفتیم

غذا : غذامون سفارشی بود با نظارت مستقیم پدرشوهرم .... عالییییییییی .... خیلی عالی بود غذا ... با اینکه نزدیک 100 تا غذا اضافه تر از مهمونا درست کرده بودیم اینقد غذا خوب بود همه مهمونا با خودشونم بردن .... فقط 8 تا واسه خودمون موند ..... دو نو ع غذا ( باقالی پلو با ماهیچه و زرشک پلو با مرغ ) ... میانگین قیمت غذا حدود 16000 تومن

.....

مکان : تالار واقع در یه محوطه ی باغ بزرگ قرار داره که خیلی هم سر سبز و پر درخته ... داخل محوطه چون فضا بزرگه راحت میشه ماشین پارک کرد ... حالت باغی که خیابون داره توش .... تا نزدیک ورودی تالار میشه ماشین پارک کرد و محدودیتی هم واسه تعداد ماشین نداره

داخل تالار قدیمی با صندلی های فلزی قدیمی و میزهای فلزی فرفوژه اس .... سن عروس و داماد مثل سن آمفی تناتره ... پله میخوره میره بالا .... سقفشو نور پردازی کردن با ال ای دی ریز .... پشت سر عروس داماد هم نور پردازی معمولی شده ... رقص نور هم داره

.....

کادر اجرایی هم خیلی محترم و مهربون بودن و ازشون راضی بودیم .... ولی ساعت 11:30 نور سالن رو کم کردن وقتی مهمونا داشتن میرفتن

کلا مهمونا راضی بودن از پذیرایی ... سر میزا تا آخر مراسم میوه و شیرینی بود ... پذیرایی هم منظم بود

واسه خدمات هم پول جدا دریافت نکردن .... ولی نزدیک 300 الی 400 تومن پولایی بود که به پرسنل به صورت انعام دادیم

در واقع تالار سودش توی پول غذاش بود

اینم بگم که داخل تالار و ظرفاش اصلا شیک نیست و قدیمیه ... ولی مزه غذا عالی

اینم عکس غذا
[تصویر: معرفی تالار خوب در قزوین]

این ورودی تالار که اجازه ی اتیش بازی هم داشتیم

لباس عروسمو(دانتل) واسه اجاره گذاشتم با قیمت مناسبAngel
اینجاست :
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=2388443#pid2388443
نقل قول
 سپاس شده توسط shk ، پریسا 1985 ، masoumeh.p
۱۰-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ عصر توسط shk.)
ارسال: #3

تالار پذیرایی داریوش (قدس سابق)

آدرس: قزوین؛ بلوار خامنه ای؛ نرسیده ب میدان مینودر

تلفن:02812227437و 09121822106

ما نامزدیمون اینجا بودAngel

این تالار خیلی قدیمیه؛ سال ساختش بالاس؛ اما ب تازگی بازسازی شده

محیط بیرونی و داخلی تالار زنونه خیلی زیباس؛ اما قسمت مردونش یکم ضایسMad

تم رنگی سالن گلبهی و زرشکیه
مبل جایگاه عروس و داماد عالی نیس ؛ میگن ک بزودی قراره عوض شه

کیفیت نورپردازیش ؛ فضای داخلیش خوبه

فقط وسایل پذیراییش مثل کارداش خیلی چیز باحالی نبود؛ کارداش ازون دسته پلاستیکی های کرم رنگ بود؛ ک یکم درب و داغون بود

همکاری تالار خوبود؛ مدیریت تالار با اینکه یه سری خوراکی های پذیرایی مثل ژله و بستنی از بیرون بیاریم مشکلی نداشت(چون تالارهای دیگه معمولا قبول نمیکنن)

برای گذاشتن اهنگای مختلف ادا در نمیاورد

حتا ما روز قبل مراسم کاردارو بردیم خونه و روبان زدیم و اونام قبول کردن.

کادر اجراییی چندان تعریفی نداشت؛ یه سری رفتارای ضایع از خودشون نشون دادن

مثلا کیک و ژله هایی ک برده بودیم غیب شدSurprised

و فقط 1 طبقه کیک بهمون دادنSad

گیفت من گلدون بود ک تقرببا 1 کارتن پر ازش برداشتن حتا بیشتر.....:Crying

مدام هی رد میشدن میگفتن انعام بده؛ انعام بدهDodgy

حتا مدیر داخلی زنونه هم به مادرهامون میگفت انعام بده و خیلی رفتار زشتی بودMad

با اینکه ما 100 تومن اضافه تر داده بودیم ولی همش فشار میاوردن ک برین بیرون و مراسم تموم شده

صندلی های تالار فلزی سفید رنگ و چکشیه اصلا قشنگ نیس
سن خوبی داشت و میز نامزدی ک چیدیم خیلی خوب خودشو نشون میداد

ما اینجا شام سرو نکردیم و فقط ورودی دادیم؛ 400 تومن واسه ساعت 3 تا 6 ک البته واسه هر ساعت اضافه 100 تومن میگرفتن.
150 تومنم واسه لیزر شو

قیمت غذاهای اینجا واسه کوبیده از 10500 شروع میشه و ب 18 تومن ختم میشه

کلا توصیه من اینه ک اگه آدمای با جرات؛ پررو و حرف زن تو فامیل دارین ک میتونن رو کار اینا نظارت کنن مراسمتون رو اینجا بگیرین اگه نه که بیخیال شین خیلی بهتره

تموم شدBig Grin

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، masoumeh.p
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۱۱-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آذر-۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ عصر توسط shk.)
ارسال: #4

مجتمع خدماتی رفاهی و تالار پذیرایی بارانHappy

آدرس: کیلومتر 32 محور قدیم آبیک- قزوین.....

تلفن:09128877072 و 02822873007

تالار چند منظوره باران با ظرفیت ۹۰۰ نفر

جایگاه سوخت چند منظوره؛ نماز خانه؛ سوپر مارکت؛ سفره خانه سنتی و.....

ما رفتیم این تالارو دیدیم؛ از همه جاش عکس گرفتم و فکرمکنم عکسا کاملا گویای خدمات و کیفیت تالار هست

نحوه برخورد و حوصله کارکناش فوق العاده بود؛ ما 3 بار برای دیدن تالار رفتیم و هر 3 بار با صبرو حوصله همه جارو نشونمون دادن .

ابتدا ک وارد می شیم مستقیما وارد پارکینگ میشیم و نیاز نیس مثل تاالارهای دیگه کلی مسیرخیابون رو پیاده طی کنیم بعد بیایم تو تالار

این تالار حدود 2 هزار متر و یا حتا 3000 متر مساحت داره اما 1 ستونم ندارهSmile

از 400 نفر به بالا قرارداد میبندن

زیر 400 هم میبندن اما به شری ک مراسم سلف سرویس برگزار شه

وارد ک مشیم یه فضای زیبا ؛ گل و چمن کاری شده هست؛ یه استخر و اب نما و فواره ک یه سرویس بهداشتی زنونه و مردونه اونجا مهیاس

بیرون تالار یه جایگاه واسه عروس و دامادهست همراه یه پیست رقص مدور عالی.

وارد ک مشیم یه سالن کوچیک هست ک در مردونه و زنونه اونجا هست؛ اگه بخاین میتونن اینجا براتون یه سبد میوه ارایی کنن ک عالی میشه

وقتی تو زنونه وارد میشین این فضارو میبینین؛ سالن بسیار بزرگ و دلباز با سقف 7 متری ک برای کرین خیلی مناسبه

جایگاه عروس و داماد و کاناپه و میز شامشون خیلی خوب بود؛ مبلا نو و شیک بود

ظروف شام عروس و داماد سیلور و شیک و مناسب

آشپزخونه در عرض تالار قرار گرفته بود و هم از مردونه در داشت هم زنونه

و به همین خاطر غذا اصلا سرد نمیشد تا بیاد تو تالار

میزها دایره ای و 8 نفره هستن و حدود 25 تا میز سمت چپ و 25 تا میز سمت راست سالن چیده شده

ظروف همه یکدست و نو ؛ بدون لب پر و شکستگی

قاشق چنگالا ست و یکدست

اینا ظروف میوه و شیرینی هستن ک اگه بخاین میتونن اون قسمت بالاش شمع و گل و ... بذارن؛ در حالت عادی اونجا نی میذارنBig Grin

اگه مهمونا زیر 450 نفر باشن تالار میتونه یک سمت رو میوه و شیرینی بچینه و سمت دیگه رو برای شام اماده کنه و تا آخر مراسم میوه و شیرینی رو از روی میزها جمع اوری نکنه تا اگر کسی دیر اومد بتونه میل کنه.

خودشون ارکستر دارن که این گروه یه جورایی مدیریت سالن رو ب عهده دارن؛ و مثلا میگن ک الان بیاین برقصین یا نرقصین یا شام امادس و .......همه اینا

برنامه ریزی این تالار عااااااااااااااااااااالی بود ینی عالی؛ همچی سیستماتیک!

بطور مثال برعکس همه تالار های قزوین ک اول شام مردونه رو میدن و مردا میرن تو خیابون و همش منتظر خانوما میشن؛ اینا میگن تایم میل کردن غذای اقایون کوتاهتره ؛ واسه همین اول غذای خانومارو میدیم و وقتی تموم شد اقایون رو شروع میکنیم

تو تایم سرو غذا، ارکستر وسیله هاشو میبره تو حیاط و اماده میشه تا وقتی غذا تموم شد مهمونا بیان تو حیاط واسه بزن برقص

سیستم نورپردازی شون ک عالی بود و لیزرشو هم ب طور همزمان هم زنوونه رو ساپورت میکرد هم مردونه.

توی قسمت مردونه هم یه سن طراحی شده بود همراه یه کاناپه مناسب

اتاق نورو صوت هم اونجا قرار داشت

اتاق عقد 2 تا در داشت، یکی از تو حیاط ک وقتی ماشین رو پارک کردی بیای تو اتاق و یه در هم از مردونه

اتاق عقدش خیلی کوچیک بود و اصلا جای نشستن مهمونا نبود

من مخام عقدمو توی فضای باز و بیرون تالار برگزار کنم

قیمت غذاها و خدماتش اینطوری بود:

باقالی پلو با گوشت گوساله 18500

جوجه 12500

کوبیده 10500

سالاد کاهو 2500

سالاد کلم 3500

نوشابه 1400 یا 1500 یادم نیس

ژله و کارامل نفری 1000

مراسم عقد 200

کرایه و چیدمان ارزونترین نوع سفره عقد 200

ارکستر 600

نور 200

تشریفات 500 (چیدمان صندلی و سرویس دهی ب مهمانانی ک بیرون تالار هستن)

امکان اختلاط مراسم هم هست. البته بیرون از تالار

فقط مهمترین ایراد این تالار اینه ک تایم عقدش 17 تا 18 و تیم عروسی 18 تا 22 هست ک خیلی کمه

ساعت 21 شام رو میدن و ساعت 22 مهمونا و ارکستر میان بیرون تالار برای رقص و تا ساعت 23 باید جمع کنن برن خونه هاشون

اگرم کسی بخاد مجلسش ادامه پیدا کنه تا 2 بامداد امکانش هست و البته برای این تایم اضافه حدود 600-700 تومن میگرن

تموم شدBig Grin

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، bahar85 ، حباب ، sepidbarfi ، masoumeh.p ، atrisa33 ، birsan ، sefid barfy ، فروغ الزمان ، safar ، marzie 1000 ، zmmr ، safoura ، nastaran1990
۱۱-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #5

باغ تالار خونه پدر

آدرس: جاده الموت؛ کورانه؛ جنب کمپ ترک اعتیاد

ما رفتیم اینجارو دیدیم؛ جای خوبی بود دنج بودEmbarrased

مدیرش آدم خیلی خوبی بود و خیلی راه میومد

تالار ورودی شیکی نداشت؛ وقتی وارد میشی روبروت یه سوله هس ک مثل یه محیط کارگاهی میمونه

زمین هم ازین خرده سنگاس

سمت چپ ک میری وارد حیاط تالار میشی

یه راهرو سنگ فرشی ک اطرافش مشعل هست و زمین چمن

توی زمین چمن حدود 10 تا الاچیق هست ک واسه پذیرایی قبل شام مهموناس ک برن اونجا و تو فضای ازاد باشن

تالار زنونه محیط بدی نداشت؛ خوب بود ؛ شیک و درجه 1 نبود اما بدم نبود

خوبیش این بود ک اصلا ستون نداشت، خیلی بزرگ سقفش خیلی بلند و دلباز بود

من روکشای صندلیش رو دوس نداشتم چون هم دمده بود هم بعضیاش پاره شده بود؛ البته خیلی کوچولو !

میزا مستطیلی بود و. مهمونا برای اینکه از پشت میز بیان بیرون باید همدیگه رو بلند کننBig Grin

کاناپه عروس و داماد خییییییییییییییییییییییییییییییییییلی افتضاح چرک بودUndecided

اشپزخونه تو سالن مردونه بود

سالن مردونه هم بد نبود اما سن برای جایگاه داماد نداشت؛ فقط 2 تا مبل تک نفره گذاشته بود

وسایل پذیراییش بدک نبود؛ خوب بود اما کارداش دسته پلاستیکی رنگی رنگی بود ک خیلی سبک بود دوس نداشتم؛ انگار واسه تولده؛ نه عروسی

دیس های میوه و شیرینی ملامین بود اما خیییییییلی شیک و مجلسی بود من دوسداشتمAngel

من از مدیرش و تالارش بدم نیومد اما یه سری صحنه ها دیدم ک خوشم نیومد

مثلا وقتی داشتیم حرف میزدیم مگسا تا تو چشممونم میرفتنBig Grin

صدای گربه میومد بعد دیدم گربه هه تو سالنه؛ بیچاره شوهرم با مدیره زدن گربه هه رو انداختن بیرون منم اون وسط مرده بودم از خنده3 (12)

آقاهه وقتی داشت باهامون حرف میزد یکی از کاردای میوه خوری رو زد تو مواشو و سرشو خاروند (اوووووووووغ) بعد دوباره گذاشت قاطی کاردای دیگهConfused

قیمتاشون خیلی خوب و مناسب بود؛ ما قیمت جوجه رو پرسیدیم؛

گفت جوجه 300 گرمی با سالاد؛ نوشابه قوطی و نفری 17 تومن میشه

البته عقدم هزینه داره ک فکرکنم 300 بود

گفت وقتی تعداد مهمونارو در این عدد ضرب کنین مبلغ کل درمیاد

منظورش این بود ک دیگه پولای اضافه تر نمیگیرن

گفت امکان ارکستر و مختلط شدن نیس اما فکرکنم اگه نامه و مجوز اماکن و ... ببرین قبول کنن

تموم شدBig Grin

لینکوکپی کنین اون بالا

نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، حباب ، sepidbarfi ، atrisa33 ، sahelgh ، marzie 1000
۱۲-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ صبح
ارسال: #6

من تالار نمونه رفتم که غذاش خیلی خوب بوده ولی مراسم نامزدی توش گرفته بودن به نظرم کوچیک بودش و چون پله می خوره میره پایین خیلی خوشم نیمد
تالار فرهنگیان چندین دفعه رفتم که خیلی تالار معمولی هست و غذاهاش بد نیست فکر کنم قیمتشم برا فرهنگیان خیلی مناسب باشه ولی دکوراسیونش خیلی قدیمیه و صندلیاشم قدیمیه در کل جای خیلی خیلی معمولی هست
نور هم رفتم که اونم همینطور قدیمیه و غذاشم جالب نیست
یه تالار بیرون شهر رفتم که اگه اشتباه نکنم تو پردیس باید باشه اونجا چند تا تالار تو یه محوطه بودش که خیلی شیک بود و نوسازم بود
هتل مرمرم عروسی رفتم که خیلی وقت پیشا بوده و قبلا ها خیلی شیک بود و غذاشم عالی بود ولی جدیدا نرفتم
ما بیشتر فامیلامون قزوینن برا همین عروسی اونجا زیاد دعوت شدیم اکثر تالارای داخل شهرشو رفتم ولی اسماشونو یادم نیس وگرنه حتما توضیح میدادم ایناروهم هرچی یادم بود گفتم

http://www.nozaad.com/Thread-%E2%99%A5%D...97?page=46
نقل قول
 سپاس شده توسط negar*
۱۲-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آذر-۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ صبح توسط shk.)
ارسال: #7

اتریسا ما شهریور رفتیم عروسی تو صدف

ینی حالمون بهم خورد از این همه کصافت کاری و شلختگیConfused

همه سالادا کپک زده؛ لباس کارکنان چرک.....؛ ینی چرکااااااا

بعد عروسیم داماد رفت واسه سالادا ازشون شکایت کرد بی چون و چرا پذیرفتن بیشتر از نصف هزنیه عروسی رو برگردوندن

واسه همین اصلا نرفتیم حتا سر بزنیم

صدف دیگه خیلی بیکلاس شدهDodgy

لینکوکپی کنین اون بالا

نقل قول
 سپاس شده توسط negar* ، عروس مرداد 95
۲۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #8

بچه ها تالار باران ساعت کاریش رو تا 2 بامداد افزایش داد

ضمنا از 400 نفر ب بالا قرارداد میندن؛ زیر 400 هم به شرط سلف میبندن

لینکوکپی کنین اون بالا

نقل قول
 سپاس شده توسط negar*
۲۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #9

شبنم جون من هم نامزدیم صدف بود هم عروسی فوق العاده هم ز همه چی راضی بودمممممممممم
غذای فوق العاده عالی نظم خیلی خوب رفتار پرسنل خوب لباس های مرتب هنوز بعد 6 سال همه از مراسم ما تعریف می کنند میگن خیلی عالی بوده

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
۲۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #10

اتریسا منم قبلا خیلی صدف رفتم

همین طوره ک میگی

اما الان چندماهه وضعیت مدیریتش و کادر داخلیش بهم ریخته

درب و داغون شده

لینکوکپی کنین اون بالا

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام