• مرضیه محمدی
  • آرایشگاه مدیس

معرفی تالارهای مناسب مازندران

۲۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-شهريور-۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ عصر توسط admin3.)
ارسال: #281
RE: معرفی تالارهای مناسب مازندران
منم شهریور عروسیمه دنبال تالارم که بذاره آخرش مختلط شه تالارهایی که میشناسم میگم شاید بدرد کسی بخوره اینجا
تالار حاج حسن : اصلا دوست ندارمش بیشتر بدرد ولیمه دادن میخوره و اصلا مختلط نمیشه اما غذاهاش عالیه
تالار رضا 3 : تالارش بدک نیس اما استیج نداره دی جی خود سالن افتضاحه غذاهاش خوبه آدرسشم جاده دریا 5 کیلومتر قبل دریا سمت چپ، میذاره مختل ط بشه اما پول مخت لط جدا از ورودی میگیره ( عروسی خواهرم اونجا بود نمیخوام مثل همون باشه)
تالار فانوس دریا : قبلا خیلی رو بورس بود اما از اون حالت اولیه افت کرده تازگی نرفتم کلا به اون شکل دیگه رو بورس تالار خوب نیس آدرسشم : جاده دریا نرسیده به دانشگاه علوم پزشکی سمت راست
تالار حاج رحیم : تالار فوق العاده معمولی
تالار سوگولی : قبلا دو تا سالن بود یکی برای آقایون یکی خانوم ها با سفره خونه و اینا اما الآن کرده 4 تا سالن یعنی دو تا عروسی همزمان داره ورودی نداره غذاش اصلا خوب نیس استیجش کوچیکه
تالار قصر : نمای ورودی قابل قبولی داره، داخلش قشنگه میذاره 40دقیقه مخت لط بشه آخر شب ، غذاش خوبه منوی غذای از 22 تومن شروع میشه تا 25 تومن که دیگه خالص گوشت میشه 2 تومن وروردیشه 1500 هم برای استیج اینا
تالار آسمان شهر : اصلا خوب نیس پر از ستونه سقف کوتاه داره برای کرین اصلا خوب نیس غذاش بدک نیس وروردی ماشین عروس به سالن دوس ندارم
تالار شهاب : اولین عروسیش عروسیه داداشم بود اون موقعه همه چیش عالی بود اما الآن دقیق اطلاع ندارم
هتل نوید : خوب نیس
تالار منصوری : سقف بلند داره برای کرین عالیه، استیج داره اما پاشنه کفش تو فاصله اش گیر میکنه Smile جایگاه قشنگی نداره اما کلا بد نیس اما خیلی دوره جاده بدی هم هست تو جاده گوهر باران
تالار ستاره شب : بعد از دانشگاه آزاد نکاه به سمت بهشهر هست میگن تالار خوبیه اما غذاش زیاد اکی نیس تو اینستا پیج داره
تالار نازگل : عالیه همه چیش خیلی خوبه
تالار ژوان : من دوسش ندارم چند باری هم رفتم خیلی ستون داره سقفش کوتاس (عروسیه دختر عمم غذاش افتضاح بود ) اما عروسیه دوستم بدک نبود برخورد پرسنلش افتضاحه از ائل مخت ط هم میذاره
تالار نازگل : خیلی تعریف شنیدم اما میگن قسمت خانوم هاش فقط گل آرایی داره آقایونش خیلی معمولی
تالار بهشت رحمت : غذاشو نخوردم استیج و دی جی و ورودی کلا 2500 میگیره مختلط از اولم میذاره سقفش برای کرین خوبه آدرسشم : جاده شهرک فرهنگیان
تالار نارنستان : سمت شهرک یثرب قائمشهره بدک نیس مخت ط میذاره اخرش
تالار قصر شیشه ای : خوب بوده مختل ط هم مذاره قائمشهره
تالار بادله: یه تالاریه دقیق اسمشو یادم نیس خیلی ازش تعریف میکنن شبیه تشریفات هستش مختل ط میذاره اما یکم گرون میگیره
تشریفات هم اگر کسی میخواد بهترین تشریفات ساری مال قصر هست که داخل پیوندی هست که واقعا کارشون عالیه مدیریت عالیه غذاها کیفیتش عالیه

(۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ صبح)h.maryam نوشته است:  سلام کسی تو بهشهر تالار میشناسه که بزارن آخرش مختل ط شن؟
شنیدم جدیدا نمیزارن مختطلت شن تو بهشهر

تو بهشهر که کلا تالار چند تا بیشتر نیس یکیش که میدونم میذاشت همون شادزین تو کمربندی هست عروسیه پسر عمم بود راحت اکی داد
اما این تالار ستاره شب نزدیک بهشهره از اولم میذاره سالن خوبیه هم میگن هست
نقل قول
 سپاس شده توسط Hodaa37
۸-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-شهريور-۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ عصر توسط admin3.)
ارسال: #282
متاسفانه من خودم نتونستم برای انتخاب تالار بیام و مجبور بودم این کار رو به اقوام بسپرم که با تالار دشت بهشت قائمشهر قرارداد بستن. من دنبال تالاری بودم که از اول بزاره مختل ط باشه ولی خوب نشد. تالارش بد نیست و غذاش هم به گفته مهمونهام خوب بود ولی تو قسمت مردونه چند تا از مهمونها تو محوطه تالار بودن و ده دقیقه دیر اومدن و کارگرهای سالن شام کسایی که نشسته بودن رو دادن و در اشپزخونه رو بستن و رفتن و هرچی پدرم دنبالشون گشته که برای مهمونام غذا بیارین نتونسته بره تو اشپزخونه و خیلی دیر شده. حدود 60 تا غذا اضافه اومد که به ما ندادن نه میوه نه شیرینی و نه شامتصویر: images/smilies/undecided.gif. بعد شام هم که قرار بود مختل ط بشه میگفتن صبر کنین میزها تمیز بشه بعد اقایون بیان ولی میزها رو تمیز نمیکردن که مهمونا خسته بشن و برن تصویر: images/smilies/dodgy.gif. و وقتی میزها جمع شد حتی یه دونه دستمال کاغذی و اب معدنی هم نزاشته بودن تصویر: images/smilies/exclamation.gif .مگه هزینه ش چقدر میشه اخه!!! روزی که ما رفتیم سالن برای هماهنگی من ازشون پرسیدم که تا چه ساعتی میتونیم استفاده کنیم از تالار که جوابشون این بود که به هر حال عروس داماد یک شب عروسیشونه و نمیزاریم اذیت بشن ولی اون شب راس ساعت 1 به دی جی گفتن تمومش کن که من اگه میدونستم اینقدر زود میخوان تمومش کنن حداقل یه جای دیگه تدارک میدیدم برای بعد عروسی. خلاصه اینکه از انتخاب تالار راضی نبودم  و به کسی پیشنهاد نمیکنم.
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #283
(۳-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ عصر)'bahar66' نوشته است:  سلام بچه ها من 18 ام فروردین تالار سوگلی بودم تازه بازسازیش کردن فضاش خوبه قیمتشم مناسبه غذاش هم خیلی خوب بود پرسی 20 تومن دو نوع غذاش هست.

سلام خانمی ، روزتون بخیر
عروسی تون تالار سوگلی بود؟
غذا و مخلفاتش چی بود؟ چند نوع ماست ، نوشیدنی و دسر بود؟ 
میزها به موقع شارژ میشد؟
برخورد خدمه چطور بود؟
غذا به موقع بود ؟ کیفیتش چطور بود؟
از تهویه هوا راضی بودین؟

اگه دوستان دیگه هم اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

نقل قول
  • بهرام بابایی
۱۰-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ عصر توسط startus.)
ارسال: #284
سلام به همگی
کسی تشریفات [تصویر: معرفی تالارهای مناسب مازندران ]خوب در ساری یا بهشهر یا تو این حوالی که خیلی عالی باشه از نظر کیفتی سراغ داره؟
تشریفات قصر و مینیاتور را شنیدم خوبن بهتر از اینا هم هست؟
کسی باغ مختلط عالی هم سراغ داره
آدرس تشریفات قصر رو کسی داره تو ساریه.
زود زود برام بزارین آدرس راتصویر: /images/smilies/new/smiling.pngتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

نقل قول
۶-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #285
(۲۹-شهريور-۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ صبح)'granny' نوشته است:  
(۳-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ عصر)'bahar66' نوشته است:  سلام بچه ها من 18 ام فروردین تالار سوگلی بودم تازه بازسازیش کردن فضاش خوبه قیمتشم مناسبه غذاش هم خیلی خوب بود پرسی 20 تومن دو نوع غذاش هست.

سلام خانمی ، روزتون بخیر
عروسی تون تالار سوگلی بود؟
غذا و مخلفاتش چی بود؟ چند نوع ماست ، نوشیدنی و دسر بود؟ 
میزها به موقع شارژ میشد؟
برخورد خدمه چطور بود؟
غذا به موقع بود ؟ کیفیتش چطور بود؟
از تهویه هوا راضی بودین؟

اگه دوستان دیگه هم اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

سلام عزیزم ببخشید دیر جواب میدم عروسی من 2.5 پیش بود اون موقع تازه تالارشو بازسازی کرده بود ما دو مودل غذا سفارش داده بودیم گوشت و مرغ بود ماست و سالاد و دوغ و نوشابه پذیراییش خوب بود طعم غذاشون هم خوب بود به نظر من تهویه هم خوب بود عروسی ما فروردین بود هوا زیاد گرم نبود  اما از الان اطلاعی ندارم دیگه بعد از اون زمان نرفتم تالارشون

مامان عزیزم میدونم الان بهترین جا رو پیش خدا داری
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #286
کسی میدونه بزرگترین تالار عروسی قائمشهر کدومه ؟ 2000 نفر باشه عالیه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام