• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

معرفی تالارهای مناسب مازندران

۹-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مهر-۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ صبح توسط fati69.)
ارسال: #11
RE: تالار عروسی در ساری
(۹-مهر-۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ صبح)مونی مونی نوشته است:  
(۸-مهر-۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ عصر)fati69 نوشته است:  
(۸-مهر-۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ عصر)*FaRzAnEh* نوشته است:  من شهاب رفتم
جایگاهش خوب بود
در کل دوس نداشتم

منم جایگاه شهابو دوس دارم غذاشم عالیه
درکل تالار قشنگ تو ساری نیستUndecided

چه بد Huh پس من چیکار کنم...Undecided

باید مثل من یکیو انتخاب کنی خخخخخخخخخهBig Grin
ببینید یکی یکی جاهایی که دیدمو میگم
البته نظر شخصیمه

تالار نوید:
ورودی مسخره/جایگاه عروس داماد بیخود/فضای رقصش بد/قسمت خانم هاشو که دیدم اصلا بیخود بوداااااااااااااااااMad/غذاش جالب نیس/در کل خط زدمش

تالار سوگلی:
درمورد ورودی نظری ندارم/جایگاه عروس دامادش قشنگه/فضای رقصش خوبه وسط سالنه همه دید دارن/قسمت خانم هاش اصلا جالب نبود/غذاش جالب نیس/اینم خط زدم

تالار حاج حسن:
ورودیش جالب نیس/جایگاهش بد نیس/فضای رقص خوب نیس/قسمت خانم هاش بد نیس/غذاش خوبه/من خط زدمش

تالار شهاب:
ورودی جالب نیس/جایگاه عروس دامادش فوق العاده/فضای رقصش خوب نیس همه دید ندارن/قسمت خانم هاش جالب نیس ولی رنگ صندلی ها و دیزاینش قشنگه/غذاش عالیییییییییه/عقدم شام اونجا دادیم

تالار هایی که قراره ببینم:آسمان شهر/هزارنقش/

زندگی شیرین استHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، مونی مونی
۹-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #12
ممنون فاطی جون.من نامزدیم گرگان بود.برای همین اصلا ساری سالن ندیدم.این لیست رو از اینترنت پبدا کردم.اگه رفتی هرکدوم رو دیدی نظرت رو به منم بگو لطفا.چون من گرگانم نمیتونم برم همه رو ببینم...
تالار برگزاری جشن و مراسم کاکتوس علیرضا مجتهدی 2220380 ساری منطقه  0  شهرداری  -   ساری کمربندی شرقی روبروی ورودی معلم کوی دادگستری
تالار برگزاری جشن و مراسم ساوالان فضل الله امیر فضلی 3280518 ساری منطقه  0  شهرداری  -   ساری ابتدای جاده ساری نکا
تالار برگزاری جشن و مراسم راز گل سرخ محمد عبدی 2172131 ساری منطقه  0  شهرداری  -   ساری جاده ساری جویبار کیلومتر 5
تالار برگزاری جشن و مراسم تالار عروس فاطیما محمد باقر علیزاده 2442286 ساری منطقه  0  شهرداری  -   سورک خیابان امام پشت بانک ملت
تالار برگزاری جشن و مراسم اکبر جوجه حمید رضا کلبادی ن‍ژاد 2265155 ساری منطقه  0  شهرداری  -   کمربندی قرق جنب پمپ بنزین مفیدی
تالار برگزاری جشن و مراسم تالار حاجی رحیم حکیمه شرف الدین 2132334 ساری منطقه  0  شهرداری  -   ساری کمربندی باغبان
تالار برگزاری جشن و مراسم راپا محمد صادقی 9113539288 ساری منطقه  0  شهرداری  -  بلوار کشاورز روبروی روستای سنگ تراشان
تالار برگزاری جشن و مراسم تالار پذیرائی فراز علی افراز 3281313 ساری منطقه  1  شهرداری  -   ساری انتهای بلوار امام رضا بعد از ترمینال گرگان
تالار برگزاری جشن و مراسم هفت خال علی نقی گلی 1527291865 ساری منطقه  0  شهرداری  -   جاده کیاسر شهرک صنعتی چهار دانگه
تالار برگزاری جشن و مراسم رستوران و تالار پذیرائی شهاب الله میرزائی سعید آبادی 3132163 ساری منطقه  0  شهرداری  -   جاده قائمشهر روبروی سازمان فنی و حرفه ای
تالار برگزاری جشن و مراسم جمشیدیه علی اصغر جمشیدی 3249568 ساری منطقه  0  شهرداری  -   روستای دولت آباد
تالار برگزاری جشن و مراسم سورنا رضا صفدری 2227069 ساری منطقه  0  شهرداری  -   خیابان فردوسی جنب نواب
تالار برگزاری جشن و مراسم گل مریم عین اله واحدی 2442184 ساری منطقه  0  شهرداری  -   سورک بلوار امام رضا نرسیده به پمپ بنزین سه راه اسلام آباد
تالار برگزاری جشن و مراسم ماه و ستاره امید هاشمی 2285152 ساری منطقه  0  شهرداری  -   بلوار کشاورز روبروی نمایندگی توتویا هاشمی
تالار برگزاری جشن و مراسم تالار مسعود حسن عسگریان امیری 9111127528 ساری منطقه  0  شهرداری  -   ساری بلوار خزر فیروز کنده سفلی
تالار برگزاری جشن و مراسم تالار پذیرائی نقیبی مسعود نقیبی 2261113 ساری منطقه  0  شهرداری  -   ساری کمربندی غربی بعد از دانشگاه

منم عروس پائیز Smile
11 آبان 1392: همه چیز عالی شد به کمک خدا ...
سالن فانوس دریا با یه شام لذیذ،لباس فوق العاده که خانم یونسی زحمتشو کشیدن، آرایشگاه هم پیش حمیرا جون رفتم ... به گفته مهمونامون همه چیز عالیِ عالی بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh*
۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #13
خواهش
سورنا هم رفتم اونجا واسه عروسی نمیشه بیشتر عذاییه کوچیکه
کاکتوسم رفتم که افتضاحه از همه لحاظ

زندگی شیرین استHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط مونی مونی ، تارا جان
  • بهرام بابایی
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #14
من آسمان شهر رو دیدم حرف نداره از نظر مکانی.سالنش هم ایرادی که میشه ازش گرفت ستوناشه که جلوی دید کسایی که عقب نشستن میگیره.غذاشو نمیدونم.عروس و داماد میتونن با ماشین برن توی سالن.اما به هیچ وجه نمیذارن مختلط بشه.
New3

منم عروس پائیز Smile
سالن فانوس دریا با یه شام لذیذ،لباس فوق العاده که خانم یونسی زحمتشو کشیدن، آرایشگاه هم پیش حمیرا جون رفتم ... به گفته مهمونامون همه چیز عالیِ عالی بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط تارا جان
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #15
فاطی جون اینجوری بخوای بگردی خب هیچ جا خوب نیست

منم خودم فقط حاج حسن و سوکلی رو قبول دارم

بازم حاج حسنو بیشتر عروسی خودمم اونجا بود
غذاش عالی بود

پرسنل عالی

آتیش بازی و ایناشم خوب بود
سوگلی معمولی تر بود ولی جایگاهش قشنگه و عروسی خواهر شوهرم اونجا بود غذاشم خیلی خوب بود
آسمان شهر رو ندیدم

Heartجايي زيبا تر از خونه ات رو كره ي زمين نيست خدا جونم
نقل قول
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #16
من آسمان شهرو ندیدم.
تا الان شهابو بیشتر پسندیدم

زندگی شیرین استHeart
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #17
من با تالار فانوس دریا قرارداد بستم.همین امشب... Exclamation

منم عروس پائیز Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh*
۱۵-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ صبح
ارسال: #18
(۱۵-مهر-۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ صبح)مونی مونی نوشته است:  من با تالار فانوس دریا قرارداد بستم.همین امشب... Exclamation

فانوس دریا کجاست؟خوب بود؟عروسیت کیه؟

زندگی شیرین استHeart
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #19
(۱۵-مهر-۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ صبح)fati69 نوشته است:  
(۱۵-مهر-۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ صبح)مونی مونی نوشته است:  من با تالار فانوس دریا قرارداد بستم.همین امشب... Exclamation

فانوس دریا کجاست؟خوب بود؟عروسیت کیه؟

جاده دریاست.دقیقا بلد نیستم

منم عروس پائیز Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط fati69 ، fereshte.t
۲۳-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #20
سلام
کسی میونه چندتا تالار مختلط خوب توی ساری یا قائمشهر معرفی کنه ؟
ممنون میشم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام