• هیژا
  • نسیم عقیلی

معرفی تالارهای شرق تهران

۱۰-شهريور-۱۳۹۷, ۰۷:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۷ ۰۹:۰۴ صبح توسط admin3.)
ارسال: #711
RE: معرفی تالارهای شرق تهران
دوستان کسی دنبال تالار خوب با تخفیف میگرده؟

دوستان کسی دنبال تالار خوب تو میدون ازگل میگرده با تخفیف من پدر شوهرم ارتشیه یه تالار خوب تو میدون ازگل گرفتیم مراسممون  کنسل شده دنبال کسی میگردم عروسی اش نیمه دوم ۹۷ باشه جایگزین کنم تصویر: /images/smilies/new/smiling.png
نقل قول
۱۰-شهريور-۱۳۹۷, ۰۸:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۷ ۰۹:۰۴ صبح توسط admin3.)
ارسال: #712
(۱۰-شهريور-۱۳۹۷ ۰۷:۱۲)'72369-نوعرو mahsai' نوشته است:  دوستان کسی دنبال تالار خوب با تخفیف میگرده؟

دوستان کسی دنبال تالار خوب تو میدون ازگل میگرده با تخفیف من پدر شوهرم ارتشیه یه تالار خوب تو میدون ازگل گرفتیم مراسممون  کنسل شده دنبال کسی میگردم عروسی اش نیمه دوم ۹۷ باشه جایگزین کنم تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

عزیزم تو کدوم تالاره؟؟؟
نقل قول
۱۰-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #713
(۱۰-شهريور-۱۳۹۷ ۰۷:۱۲)'72369-نوعرو mahsai' نوشته است:  دوستان کسی دنبال تالار خوب با تخفیف میگرده؟

اسم سالن تون چیه و کجاست؟تاریختون کیه؟

عروس برفی زمستون انشالا تصویر: /images/smilies/new/angel.png

گل ماشین:معلوم نیست  :|
لباس:80%
خونه و جهیزیه 70%
خدایا میشه همه چی خوب پیش بره لطفا؟
نقل قول
  • پیانو
  • کتی دیلمی
۵-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آبان-۱۳۹۷ ۱۲:۰۴ صبح توسط white lily.)
ارسال: #714
سلام دوستان کسی درباره این سه تا تالار در خیابان دماوند اطلاعاتی داره؟
تالار مسعود
تالار آرتمیس
تالار قصر یاس
کسی اینجاها مراسم گرفته یا رفته؟
ما ازین سه تا خوشمون اومد ولی نمیدونیم کار و غذاشون هم خوب هستش یا نه

عروس برفی زمستون انشالا تصویر: /images/smilies/new/angel.png

گل ماشین:معلوم نیست  :|
لباس:80%
خونه و جهیزیه 70%
خدایا میشه همه چی خوب پیش بره لطفا؟
نقل قول
۲۶-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ صبح
ارسال: #715
( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )سلام شماها اصلا رویال پالاس رو دیدین ؟؟؟؟؟؟؟
قیمتش بالاس اما برا دی و بهمن ۴۰٪ تخفیف گذاشته بی اندازه لاکچریه من که عاشقشم
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #716
تالار قصر کیان تصویر: images/smilies/dodgy.gif
دوستای عزیز ما هفته گذشته برای بازدید رفتیم تالار قصر کیان تصویر: /images/smilies/new/new3.gif و از این تالار پیش فاکتور گرفتیم نزدیک 14 تومان و این هفته جمعه برای عقد قرارداد رفتیم که بهمون گفتن قیمت پیش فاکتور و چرا کم بهتون گفتیم( از ما میپرسیدنتصویر: images/smilies/huh.gif) و 4 میلیون اضافه کردن روی قیمتی که به ما گفته بودن با همه امکاناتی که تو پیش فاکتور ازشون خواسته بودیمتصویر: images/smilies/angry.gif جالبه برای نمونه  جلوی خودمون قیمت 300 ت برای ورودی گفتن به یه مشتری دیگه اما برای ما در فاکتور جدید ورودی رو 500 زدن با اینکه ما با 4 ت اضافه فاکتور مشکلی نداشتیم (در صورتی که از اول پیش فاکتور درست به ما میدادن )  مشخص شد که به این تالار خیلی نمیشه اعتماد کردتصویر: images/smilies/dodgy.gif رو پیش فاکتوری که ارائه میدن ابتدا قیمت رو پایین میگن و موقعی که برای قرارداد میری اضافه میکنن (حداقل برای ما که اینکارو کردن ) که خب درست نیست اگر از اول قیمت پیش فاکتور و درست گفته بودن ما قطعا قرارداد نوشته بودیم چون به حرفشون میشد اعتماد کرد اما با این کار اعتبار سالن زیر سوال میره چون نگرانی پیش میاد که نکنه کیفیتی که میخوای هم بهت ارائه ندن یا مدام حرف و قیمت رو عوض کنن به حال ما ترسیدیم و قرارداد ننوشتیم و به نظر من هرکسی که برای قرارداد و پیش فاکتور به این سالن میره تمام ریز قیمت هارو بنویسه و محاسبه کنه که با مشکل ما مواجه نشه و استرس و نگرانی برای قرارداد نداشته باشن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام