• مرضیه محمدی
  • آرایشگاه مدیس
نظرسنجی: به نظرتون بهترین ماه برای گرفتن عروسی در گیلان(از جهت نبودن باران) کدومه؟
فروردین
اردیبهشت
خرداد
شهریور
مهر
اسفند
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

معرفی تالارهای استان گیلان

۲۰-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #2721
RE: معرفی تالارهای استان گیلان
تصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: images/smilies/undecided.gif
سلام . این تایپیک چرا دیگه فعالیت نداره .
همتون عروسی کردین . دخترای دم بخت مث ما دیگه از کجا اطلاعات بیارن
لطفا یکی بهم بگه الان ورودی یه تالار خوب مث ماه عسل و دیدار و زند چقدره؟
مثلا واسه 300 نفر چقدر تموم میشه هزینه تالار با شام
اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنه
نقل قول
۱۲-شهريور-۱۳۹۸, ۰۲:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-شهريور-۱۳۹۸ ۰۲:۳۷ صبح توسط عرفان. ۵۰۸۶.)
ارسال: #2722
سلام من یک ماه پیش تالار سبز پارسا به سمت رشت جاده فومن گرفتم. به قران از اینا دوزد تر من آدم ندیدم واقعن عروسی من خراب کردن . از هر چی که فکر شون می کنید زدن. ترو خدا به همه بگید که کسی عروسی اونجا نگیره . اونا یجوری اومدن قرار داد هم بسته بودن که نتونسم شکایت کنم . الان تنها چیزی که برام مونده حسرت. راستی اسم مدیرشم . روحی

تالار سبز پارسا بد ترین اگر باور ندارید برید تحقیق کنید. حیف اسم تالار بهش بزاریم

من یک ماه پیش عروسیم تو تالار سبز پارسا جاده رشت فومن گرفتم واقعن هر جوری که تونستن از ما زدن جوریم قرار داد بسته بودن که نتونستم شکایت نکنم. عروسی من به قران آبرو ریزی کردن  تالار اسن مدیریت نداره . از همه چی من زدن ترو خدا به همه بگید تا عروسی شون خراب نشه بهترین روز زندگیم عروسیم بود که تالار خراب کرد . اسم مدیرشم. روحی.  تنها کاری که می تونم بکنم شب روز اونا رو نفرین می کنم.
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۸, ۰۸:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-شهريور-۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ صبح توسط parnianmehr.)
ارسال: #2723
بچه ها کسی عکس و اطلاعات درباره تالار امیرکبیر ماسال داره؟ داداش من سرخود با عروس هولمون رفته اونجا رو رزرو کرده ما اصلا تا حالا ندیدیمش میخواستم بدونم کسی اطلاع داره چطوریه؟

(۱-خرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ عصر)'monirehmrp' نوشته است:  عزیزم شادپور کجاست؟! تا حالا اسمشو نشنیده بودم! شما عروسی رفتید اونجا مدیریت و پرسنلش چطور بودن؟

خوشگلم شادپور تو جاده ماسال به شاندرمن هست. هفت کیلومتر تو یه جاده ی فرعی وسط شالیزار باید بری که برسی بهش! قشنگ آدم احساس میکنه گم شده اما هب تابلوی راهنما زیاد نصب کردن گم نمیشید. دکورش قشنگه باغش خیلی قشنگه و پارکینگ بزرگ داره. اما من که رفتم غذاش واقعا خوب نبود و مدیریت تالار ضعیف بود و اتلاف وقت هم خیلی بالا بود تو کاراشون.

I am only one, but I am still one...
نقل قول
  • بهرام بابایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام