• آرایشگاه مدیس
  • مرضیه محمدی
نظرسنجی: به نظرتون بهترین ماه برای گرفتن عروسی در گیلان(از جهت نبودن باران) کدومه؟
فروردین
اردیبهشت
خرداد
شهریور
مهر
اسفند
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

معرفی تالارهای استان گیلان

۱۳-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #31
RE: معرفی تالارها استان گیلان
عروسی من تالار مجلل هستش بین گلستان و راد و مجلل مونده بودیم که آقای همسری کلید کردند رو مجلل! البته از نظر زیباییش که خدایی حرف نداره مدیریتشم جدیدا زن داداشم رفته بود خیلی تعریف میکرد حالا نمیدونم....... بیشتر عروسیاش هم اینجوریه که یه تایم تقریبا 45 تا یه ساعته جدا میکنن! بقیش مختلطه
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، kameliya ، سيم سيم
۱۴-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ صبح
ارسال: #32

پارمی جون خیلی به تالار بستگی داره... بعضی تالارها از همون اول مختلط هستن. بعضی ها هم به خاطر اماکن قبل از شام اجازه نمیدن مختلط باشه. کلا بستگی به ایام برگزاری و کلفتی پارتی صاحب تالار داره Big Grin

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط kameliya ، سيم سيم
۱۴-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #33
سلام نظر شما در مورد برگزاری عروسی در تالار گلستان جاده فومن چیه؟؟Blush
نقل قول
  • بهرام بابایی
۱۴-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #34

آرگ جون ورودت به نوعروس رو تبریک میگم New1 دوتا پست بالاتر پارمی ازش تعریف کرده. دنبال تالار هستی یا رزروش کردی ؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
۱۴-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مهر-۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ عصر توسط ARG.)
ارسال: #35
سلام نظر شما در مورد برگزاری عروسی در تالار گلستان جاده فومن چیه؟؟Blush

دنبال تالار هستم میگن گلستان هم به رشت نزدیکه هم از اول تا اخر مختلطه می خواستم نظر شما را بپرسم
نقل قول
 سپاس شده توسط سيم سيم
۱۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ صبح توسط shamim joon.)
ارسال: #36
یکى ازدوستام چندروزقبل تالارگلستان دعوت بود،خودم هم مى خواستم رزرو کنم واسه اسفند،اماااااااا دوستم گفت ازساعت ۶که واردشدیم تابعدشام آقایون وخانماجدابودن جزاین موضوع ازنظرشکل وشام وهمه چى عالى بود.

ولى هیچ جاابرطلایى نمى شه واقعازیباست.من وهمسرى اینقدرتالاردیدیم اماااااابرطلایى ازهمه نازتربوددلیل اینکه انتخابش نکردیم هم این بودکه اصلاراه نمى اومدن باما مثلاتمام هزینه رو۱هفته قبل عروسى مى خوان.

صداى خنده خدارامى شنوى...
دعاهايت راشنيده
وبه آنچه محال مى پندارى مى خندد...
نقل قول
 سپاس شده توسط سيم سيم
۱۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #37

ARG من از یه فیلمبردار پرسیدم٬ دقیقا همین حرف شمیم رو زد. گفت احتمال داره نتونن مختلط اش کنن. ولی از هر نظر عالیه.

شمیم جون من ۲-۳ بار ابر طلایی رفتم. همه چیزشو دوست دارم اما از رسیدگی کادر به مهمونا راضی نیستم... وگرنه هر عروسی که رفتم راضی برگشتم.
اگر تعداد مهمونات زیر ۴۰۰ تاس به دیدار هم سر بزن. قیمت اش مناسبه اما فکر میکنم همه تالارا پول رو از قبل میگیرن! اینطور نیست؟ مثل مزون و آرایشگاه. فقط استدیو موقع تحویل تسویه حساب میکنه.... فکر کنم Wink

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط shamim joon
۱۶-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #38
hiddenbrideجون دیداریه خورده کوچیکه واسمون.گلستان اشناست یعنى به نظرشماپارتى مى تونه کارى کنه ازاول باهم باشیم؟

صداى خنده خدارامى شنوى...
دعاهايت راشنيده
وبه آنچه محال مى پندارى مى خندد...
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #39

آخه شمیم به پارتی ربط نداره. مشکل اماکنه. اون بیچاره ها که واسشون فرق نداره. اگر تو اماکن آشنا داشته باشی خوبه Big Grin

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط shamim joon
۲۲-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #40
سپیده جون ممنونم از راهنماییت حتما همین کارو میکنم اگه بتونیم این هفته میایم شمال
عزیزم فقط واسه تالار و آتلیه و آرایشگاه از توی همین تاپیک اینارو پیدا کردم اگه جای دیگه هم میشناسی بهم بگو

New1New1New1

تالار: راد - لاهیجان- گویا- شقایق
آتلیه: تک- برگ سبز- بهرنگ- مکس- خاکپور- وان
آرایشگاه- مارس - لبنا- گلسار

*(*(*(*زیباترین آغاز را با تو تجربه کردم *)*)*)*

»»»»» پس تا زیباترین پایان با تو می مانم «««««
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام