• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده
نظرسنجی: به نظرتون بهترین ماه برای گرفتن عروسی در گیلان(از جهت نبودن باران) کدومه؟
فروردین
اردیبهشت
خرداد
شهریور
مهر
اسفند
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

معرفی تالارهای استان گیلان

۳۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ صبح
ارسال: #21
RE: معرفی تالارها استان گیلان
بچه ها این تالاری که سپیده گفت دور استخره،تالار ناسیوناله.اگه کسی چیزی شنیده،دیده،میدونه بگه لطفا.
شماره شم میخوام;-)

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون فابرا

نقل قول
 سپاس شده توسط تشریفات خاص
۳-مهر-۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مهر-۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ عصر توسط najmehh.)
ارسال: #22
سلام زی زی جون. من همین یکماه پیش که لاهیجان بودم تالار ناسیونال رو دیدم.بنظرم زیاد شیک نبود. در و دیوارش که همون حالت قدیمی رو داشت و فقط یه رنگی زده بودن، جایگاه عروس و دامادش هم زیاد شیک نبود. عروس و داماد وسط و بقیه مهمانها اطراف میشینن.یه راه پله داره که از طبقه بالا میاد تو سالن، در واقع عروس و داماد از اینجا وارد میشن. راه پله کمی تزئینات داره توی فیلمبرداری فکرکنم چیز جالبی بشه. صاحب تالار که خیلی بی حوصله بود و افاده داشت. ورودی 1500 بود.راستش منوش رو یکم بیشتر نگاه نکردم چون زیاد از تالار خوشم نیومد دیگه دقت نکردم.
تالار ارم رو هم دیدم.بنظرم اونجا خیلی بهتر بود.شیکتر بود کافی شاپ و چایخانه هم داشت. ورودیش 1500 بود و منوی غذاش از 7500 زرشک پلو+متخلفات شروع میشد. جایگاه عروس داماد شیک بود.تزئین روی میز مهمانها شیک بود. تمام سقف تالار لامپهای رنگی کار شده بود و برای نورپردازی همه چی آماده بود. م شب عروسی یک خانم همه چیز رو مدیریت میکنه منظورم پذیرایی از مهمانها، نورپردازی، ارکستر و...
خلاصه من که خوشم اومدTounge راستی پارکینگم داشت. فقط تالارش توی کوچه بود و ورودی کوچه زیاد خوب نبود یه چاله بزرگ درست سر کوچه بود !!! اطلاعات بیشتر خواستین در خدمتم !

کسی دور و بر لاهیجان دیگه تالار قشنگی سراغ نداره؟
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، HiddenBride ، تشریفات خاص
۳-مهر-۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #23
وای مرسی دوستم.چقدر خوب که رفتی این سالنارو دیدی.خیلی کامل توضیح دادی فقط یه چیزی.ظرفیت ارم چند نفره؟ناسیونال چطور؟بعد میتونی بگی آدرس ارم کجاست؟

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون فابرا

نقل قول
 سپاس شده توسط تشریفات خاص
۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مهر-۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ عصر توسط Zahraa.)
ارسال: #24
ما هم امشب یه عروسی توی گویا دعوت بودیم بچه‎ها.

من تا حالا نرفته بودم اما مامانم چندبار رفته بود.
حیاط، ورودی و نمای داخلیش خیلی قشنگ بود واقعا. مادرم می‎گه قبلا این‎جوری نبوده. رنگ غالب دیواراش بنفش خوش‎رنگ بود. و نور پردازی‎های واقعا زیبایی هم داشت.

پذیرایی داخل سالنم خوب بود. حواسشون بود برا همه شربت و میوه و شیرینی ببرن. و با بسامد خوبی همWink می‎رفتن سر میزها و آشغالا رو جمع می‎کردن.

یه ویژگی خوب دیگه هم که داره اینه که تو حیاط یه سایه‎بون هست و چند سری میز و صندلی؛ خیلی برا آقایونی که دوست ندارن برن داخل مجلس رقص و موسیقی، مناسبه.

غذاشم به نظرم خوب بود. نمی‎گم عالی، چون من کلا با تریپ غذاهایی که تو عروسی می‎دن، زیاد حال نمی‎کنم. امشب مثلا باقالی پلو و پلو سفید با مرغ (شاید گوشتم داشت اما ما که رفتیم، انگار غارت شده بود و آب خورشت بود و هنوزم شارژ نکرده بودن) و فسنجون بود غذاشون. اما به من مثلا اگه سوپ و استانبولی بدید، خیلی بیشتر ممنونتون می‎شمBig Grin
خلاصه من باقالی پلو خوردم که خوب بود. اما یه ذره از فسنجون مامانمم خوردم و خیلی به نظرم خوشمزه نبود.

راستی وقتی داشتیم وارد سالن می‎شدیم، خوب یه ازدحامی جلوی در بود و همون‎جا هم میزی بود که بشقاب و قاشق و چنگال پخش می‎کردن. تو این ازدحام مثه این‎که یه نفر اشتباها پای خانمی که بشقاب می‎داد رو لگد کرد. اون خانم که انگار سرپرستی چیزی بود (چون مقنعه‎ش از این گیگیلی آویزونا که مهماندارای هواپیما دارن، داشتWink که بقیه نداشتن) با لحن بدی گفت پامو لگد نکنید که من خوشم نیومد. کلا خیلی مهربان نبودن پرسنلشون اما لباساشون شیک بود.

یه مساله دیگه هم اینه که سالن غذاخوریشون به اندازه خود تالار شیک نیست. و این‎که (نمی‏دونم این مشکل تالاره یا مهمونای امشب!!) ما تقریبا آخر همه رفتیم تو، گذشته از این‎که گفتم ظرفای خورشت چندان پر نبود، دور میز چنان مردم کیپ وایساده بودن که من و مامانم به سختی غذا کشیدیم از بینشون! یه کم تکونم نمی‏خوردن آخه!! (الآن که فکر می‎کنم یه چیز دیگه هم بود تو غذاهاشون که تو دیس رو میز بود، اما من اثری از خودش ندیدم، شاید جوجه بود!)

شاید برا این تعداد مهمون سالنشون کوچیک بود. و البته به نظرم اگه قراره غذا به صورت سلف سرویس باشه، باید میزهایی غیر از اونایی که غذاها رو چیدن بذارن، که مردم برن اون‎جا غذاشونو بخورن. این‎جا یه سری از این میزا کنار دیوار داشت که ما هم رفتیم اون‎جا. اما خیلی کم بود.

از نظر پارکینگم که بابام باهاش سروکار داشت اما به نظر مشکلی نبودWink همه ماشیناشونو آوردن داخل و نظم و ترتیب خوبی هم داشت.

مثه این‎که باید راجع به دسترسی هم بنویسیم. خوب، گویا تو جاده تهرانه. یه مقدار شاید دور باشه اما پیداکردنش اصلا کار نداره. من قبل این‎که اصلا هیچ عروسی‎ای این‎جا دعوت شیم، حس خوبی بهش داشتم و این به خاطر صاحبای تالاره که کارشونو خوب بلدنWink چون من خیلی همیشه تو مسیر تهران - رشت در رفت و آمد بودم و دیدن اون عروس و داماد زیبا با کالسکه نورانی رو سردر تالار تو شبا، واقعا حس خوبی بهم می‎داد. و البته این یه نشونه خیلی خوب برا پیدا کردن خود تالاره.

یه مساله دیگه هم که تو پست‎های بعدی راجع بهش صحبت شد، مقید بودن تالار به عدم اختلاطه که خوب، برا کسایی که می‎خوان عروسیشون واقعا جدا باشهBig Grin (خودتون که می‏دونید تو رشت خیلی عروسیای مثلا جدا هم چه‎جوریه) خوبه.
--------------------------------------

فردا شبم عروسی دخترداییمه. که البته اونا به دلیل اصلیت داماد، تالار رو حوالی فومن (تو جاده ماسوله) گرفتن. انشاءالله میام اونم تعریف می‎کنمSmile

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، afrooz ، تشریفات خاص
۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #25

مرسی زهرا Big Grin

از قیمت منو و ورودی چیزی متوجه نشدی؟ ظرفیت تالارش چند نفره؟

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa
۷-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #26

هاهاها من اومدم Tongue

دیشب رفتم تالار راد

ما از جاده جیرده رفتیم و از خروجی رشت به خاطر ترافیک شدید 45 دقیقه تو را بودیم. نمای ظاهریش مثل تالار ضیافت تو جاده لاهیجانه، یعنی تو نما دو تا راه پله ی نیم دایره در دو طرف، به طبقه دوم میخوره که سالن غذاخوریه. ورودیش شیکه و از همون اول کادر تالار با یه لبخند اینجوری Big Grin ازمون استقبال کردن. از همون اول هم مختلط بود.

از همون ورودی میزهای شمع و گل خودنمایی میکرد که وقتی پرسیدم گفتن گل و شمع کاری ها به عهده خود تالار بوده. ما 9 شب رفتیم اما عروس و داماد هنوز نیومده بودن. اتاق پرو همون جلوی در ورودی بود و یه نفر هم داخل نشسته بود و به خانوما تذکر میداد که کیف هاشون رو از خودشون دور نکنن.

صندلی ها با روکش سفید و پاپیون های قهوه ای سوخته بودن و کاشی کاری دیوار هم کرم قهوه ای بود. نمای سنگین و شیکی داشت. یه چیزی که من اصلا خوشم نیومد این بود که سالن رو به دو قسمت مجزا تقسیم کرده بودن. قسمت ورودی سقف کوتاه و نورپردازی کمی داشت، و انتهای سالن که جایگاه عروس و پیست رقص بود سقفی بسیار بلند با نورپردازی فوق العاده داشت. بدتر از همه اختلاف سطح بین این دو قسمت بود که با یه پله مشخص می شد. این پله که اصلا تو دید نبود و هرکی میخواست ازش رد بشه می افتاد زمین! ما دقیقا اولین میز تو قسمت سقف کوتاه بودیم.

جایگاه عروس داماد یه مبل سفید با کوسن های زیبا و یک بک گراند گل سفید و صورتی خیلی مات و بزرگ بود و به خاطر مات بودنش اصلا تو نمای کلی جایگاه دیده نمیشد فقط خوشگلش کرده بود Heart عکس و فیلمش فوق العاده میشد Big Grin جایگاه چند تا پله بلند تر از سن رقص بود. سن هم با زمین اختلاف سطح داشت و کاملا جادار و مناسب بود.

موقعی که عروس و داماد رسیدن خدمه شروع کردن به دوییدن! میدوییدنا!!! من فکر کردم واسه کسی اتفاقی افتاده که اونجوری میدوان! بدوبدو واسه این بود که میخواستن دست گاه مه رو روشن کننDodgy تا آخر مراسم چند باره دیگه همین اتفاق افتاد.
به میزها خیلی خوب میرسیدن. هر 15 دقیقه یک بار میزها چک میشد، نسکافه ها و نپتون ها شارژ میشد. قوری هاشون وارمر دار بود و ست میز سفید و مشکی بود. من از رسیدگی کادر واقعا خوشم اومد اما چندتا نکته منفی هم داشت:
- 5 تا فنجون رو میز ما بود که 2 تا شون به شدت لب پر بودن، یکی اش که نزدیک بود لب مادربزرگمو ببره که با تذکر مادربزرگم به کادر عوض شد.
- یه 7 بزرگ روی قیف قوری ما هم شکسته بود. (منظورم نمای میز هست وگرنه چینیه دیگه، میشکنه! )
- خدمه مرتب پیش دستی رو خالی میکردن، مثلا برای ما که 2 تا بچه همراهمون بود و نمیدونم چرا ویار هلو و موز داشتن خیلی خوب بود ولی بعد از 2 بار پاک کردن یه لایه روی پیش دستی جمع شده بود با اینکه به خدمه گفتیم پیش دستی رو عوض نکردن، حتی بعد از شام. آخر سر هم راهنماییمون کردن که با دستمال پاک کنید دیگه!
- فنجون ها بعد از شام عوض شدن. از آب جمع شده داخل فنجون ها متوجه شدیم شسته شدن اما من که واسه خودم چای درست کردم دیدم دور تا دور فنجونم حالت چسبی داشت، احتمالا نفر قبل توش نسکافه خورده بود! این شد که از خوردن چای منصرف شدم.

برای شام به طبقه دوم رفتیم... غذا زرشک پلو و باقالی پلو بود + فسنجون، مرغ و گوشت. دسر هم تو خروجی روی یک میز چیده شده بود و رو میز شام نبود. زیتون پرورده، ماست برانی و دوغ و نوشابه

حسن اش به این بود که بشقاب و چنگال ها با فاصله مناسب چیده شده بودن و تو یه قسمت از میز همهمه نمیشد. به فواصل معین برنج ها، خورشت ها و مخلفات چیده شده بود و دست کسی وسط میز دراز نمیشد. به نظر من عالی بود. برنج ها واقعا خوب بودن و خورشت ها به سرعت شارژ میشد و لااقل سه بار خدمه به قسمت ما سر زدن تا اگر کم و کسری هست، جبران کنن. مثلا من نوشابه خواستم و در کمتر از یک دقیقه نوشابه رو میزم بود.
موقع خروج از سالنن غذا خوری هم کیک پخش شد.

عیب:
غذا به شدت ادویه دار بود. ته چین مرغ رو خوردم یاد غذاهای هندی افتادم. به شدت هم تند بود. گوشت قرمز هم همینطور اما مرغ اشون خوب بود. برانی واااقعا گرم بود. واقعا گرم. نتونستم بخورم.

برخورد خدمه تا آخرین لحظه خوب بود و همه با لبخند گرم مهمونا رو بدرفه میکردن. صاحب تالار هم مراقب همه چیز بود و هرچی خواننده و فیلمبردار میگفت به سرعت انجام میداد

راستی سقف قسمت جایگاه عروس و داماد و سن رقص از این سوراخ سوراخیا بود مثل سینما Big Grin صدا کاملا یک دست پخش میشد و خیلی باحال بود خوشماان آمد Tounge

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، najmehh ، afrooz ، saranajafi ، khoshhalam ، کیتی
۸-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #27
ما 5شنبه یه عروسی تو تالار راد دعوتیم عروسشم آرایشگاهش شیداست Big Grin زهرا جون گویا از نظر مختلط بودن چه طور بود ؟‌
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-مهر-۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ عصر توسط Zahraa.)
ارسال: #28
والله افروز جان، این عروسی که ما رفتیم، اصلا مختلط نبود. فقط داماد میومد داخل. البته ما بعد شام دیگه خیلی واینستادیم. فکر کنم خود خانواده‎ها هم مختلط نمی‎خواستن.

------------------

خوب قرار بود بیام عروسی پریشبو بگم. این یکی تو تالار شقایق بود، کیلومتر یک جاده فومن - ماسوله. چیزی که خیلی واسه‎م جالب بود و قبلا زیاد دقت نکرده بودم، تعدد تالارها تو مسیر رشت - فومن بود. یعنی حتی گاهی تالارها کنار یا روبروی هم بودن.
من اول فکر می‎کردم چون داماد ما فومنیه تالار رو اون‎جا گرفته (البته دلیل اصلیش همین بود). اما تو راه کلی ماشین عروس دیدیم که از رشت می‎رفتن اون ور.

آدرس رو راحت پیدا کردیم. یعنی مشکلی نبود، کافی بود جاده ماسوله رو پیدا کنید و دست چپش، کیلومتر یک، تالار بود. البته برا ما که از رشت می‎رفتیم با ترافیک اون شب (شب تولد امام رضا که عروسی هم خیلی زیاد بود) یه ساعتی طول کشید. از نظر پارکینگ هم مشکلی نبود. کلا هم اون‎طرفا خالیه، اگه پارکینگم پر شه، کلی جا هست.

این‎جا هم بیرون تالار یه سری صندلی برا آقایونی بود که نمی‎خواستن برن داخل. جالبه من جدیدا هم‎چین چیزایی رو می‎بینم. البته این جایگاه به شیکی گویا نبود.

کلا چون ما دو شب پشت سر هم رفتیم عروسی، همه چی رو با گویا مقایسه می‎کردم. برا همین از نظر زیبایی و دکوراسیون داخلی خیلی نپسندیدمشBig Grin البته خوب بودا اما گویا بهتر بودWink

پرسنل تقریبا زود به زود میومدن میزا رو مرتب می‎کردن اما اصلا زیردستی و کارد و چنگال به تعداد نمیاوردن! میوه و شیرینی هم اون‎طور که باید شارژ نمی‎شد. نمی‎دونم، شاید نبود که اونا هم نمیاوردن اما سر کیک تقریبا مطمئنم که خوب عمل نکردن. وقتی کیک رو آوردن من ناخودآگاه گفتم چه‏قدر زیاده! اما به خود ما که با ترتیب پذیرایی اونا می‎شدیم ته سالن، کیک نرسید. برادرم اینا می‎گفتن به اونا هم ندادن. لبخند و اینا هم که چندان ندیدیم ازشونWink

از نظر مختلط بودن برا اونایی که می‎خوان اینو خوب بود و برا ما نه! کلا تو عروسی‎هایی که من رفتم، اون تالارهایی که داخل رشت بودن یا نزدیک‎تر به رشت، سخت‎گیرترن برا جدا کردن خانوما و آقایون و تالارهای اطراف نه خیلی.

ما البته انتظار داشتیم آخر مراسم قاطی شه، اما خوب چون عروس از بستگان نزدیکمون بود، لباس شب پوشیده بودیم و کلی به خودمون رسیده بودیمBig Grin که کلا همه‎ش الکی بود. من یه چند دیقه وایسادم و دیدم هر سری یا خواننده داره میاد بلندگوها رو چک می‎کنه یا صاحب تالار میاد، کولرو تنظیم می‎کنه یا برادرای عروس و داماد میان ... کلا اسمش جدا بود فقط. دیگه اونایی که می‎خواستن حجاب کردن کلا.
زمان خاصی هم برا مختلط شدن نبود، هرکسی هرموقعی خواست اومد تو. تا زمان شام که اونم خانوما و آقایون یه جا بودن با هم. بعدشم خیلی از مردا اومدن داخل و مراسم رقص و اینا!

غذا هم جزء مزیت‎های این‎جا بود. واقعا خوشمزه بود، من که دوست داشتم. هرکی هرچی خورده بود، تعریف می‎کرد. بعد ما که سری اول بودیم غذا خوردیم و داشتیم می‎رفتیم (البته سالنش خیلی بزرگ بود و اکثریت همون دفعه اول جا شدن) سریع داشتن سفره‎ها رو جمع می‎کردن و دوباره میز رو می‎چیدن.
سراغ میز دسرها هم من نرفتم اما دخترخاله‎م که رفته بود فقط کارامل بهش رسیده بود.

(کلا من کم کم دارم به این نتیجه می‎رسم که با سلف حال نمی‎کنم (منظورم برا مراسمای خودمونه) و دیس پرس رو خیلی بیشتر دوست دارم. انگار هرچه‎در هم هزینه کنی، باز متاسفانه بعضیا هستن که به قول بچه‎ها تو عروسی‎ها یادشون میاد که رژیمن و فقط گوشت و مرغ خالی می‎خورن، یا عاشق ژله و بستنی می‎شن و اصن یه وعضی! تعریف نکنم بهترهWink)

اینم بگم که از نظر ظرفیت، بزرگ بود به نظرم. نمی‎دونم دقیقا چند نفر گنجایش داره اما تو این عروسی چون خانواده‎ها خیلی نمی‎خواستن شلوغ باشه و شاید خیلیا رو که دورتر بودن، دعوت نکردن، کلی میز و صندلی خالی هم بود.

گروه موزیک و فیلم و عکسم که خود عروس و داماد از رشت برده بودن.

---------------------------------

یه چیزی هم که الآن یادم اومد و اضافه می‎کنم، تو عروسی دخترعمه‎م که دیدار بود، پرسنل خــــــیلی سخت‎گیر بودن برا گرفتن فیلم و عکس. یعنی حتی اجازه نمی‎دادن ما با دوربین خودمون با عروس عکس بگیریم. خودمونم که می‎خواستیم عکس بندازیم، حتما باید می‎رفتیم محل مخصوص. یه کم حرصمون دراومد سر این مسالهBig Grin اما به نظرم در کل خوب بود. ولی تو شقایق به معنای واقعی کلمه، هرکی هرکی بودWink

در کل باید بگم عروسی خوبی بود، آقا داماد و خانواده‎ش هم زحمت کشیده بودن، منم کلا آدم ایرادگیری نیستم و خوشم نمیاد از این کار، اما شاید اون‎جوری که انتظار داشتیم با کلاس نبودBig Grin با توجه به شناختی که از این فامیلامون داشتیم، می‎گمWink شاید اجبارشون برا انتخاب تالار تو محدوده فومن، محدودشون کرده بود.

بچه‎ها، بچه‎ها! من چندروز پیش خیلی اتفاقی طی گفتگوی دو نفر دیگه Wink شنیدم که منوی این‎جا (غذاها: زرشک پلو با مرغ، باقالی پلو با گوشت، فسنجون، سالاد، دسرم ژله و کرم کارامل) برا هر نفر 15 هزار تومان بوده، اینم از قیمت!!

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، afrooz ، کیتی
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #29

گویا برای مختلط شدن مراسم خیلی سخت گیره بچه ها. یه جورایی تالار محبوب کسایی هست که میخوان مراسمشون حتما جدا باشه Wink

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط lady-nazy ، تشریفات خاص
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #30
درست می‎گی سپید جان، کلا عروسی‎هایی هم که شنیده بودم اون‎جا بوده، همه‏ش برا خانواده‎های مذهبی بود.

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام