• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس
نظرسنجی: به نظرتون بهترین ماه برای گرفتن عروسی در گیلان(از جهت نبودن باران) کدومه؟
فروردین
اردیبهشت
خرداد
شهریور
مهر
اسفند
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

معرفی تالارهای استان گیلان

۱۴-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #11

RE: معرفی تالارها استان گیلان
شیرین جون میشه یه کم بیشتر در مورد تالار راد بهمون بگی و اگر آدرس و شماره تلفن داری برامون بزاری؟ در مورد ظرفیت تالار و شام ....
مرسی Tongue

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ صبح توسط shirin.t.)
ارسال: #12
سلام مجدد
عزیزم اگه تا حالا تالارت رو انتخاب نکردی بدون شک بهت میگم حتما و حتما برو تالار راد رو سر بزن این تالار تازه ساخته . خیلی تمیز و شیک درست شده . پارکینگ بزرگ هم داره .قیمتهاش تا اونجایی که میدونم هم قیمت تالار مجلل هستش. نحوه پذیراییش عالی بود مهمونا میگفتن برخلاف تالارهای دیگه به محض اینکه میوه و شیرینی کم میشد دوباره پر میکردند ظرفها رو البته در نهایت ادب .. من فکر میکنم چون تالار تازه ساخت است در پی جذب مشتری هستند به همین دلیل از کیفیت کم نمیگذارند ... و برای همه چیز سعی میکنند بهترین ها رو در اختیار داشته باشی ... ظروف پذیراییشون همه نو و تمیز و جنس با کیفیت استفاده کرده بودند سالن عقدش هم زیبا بود البته من عقد نداشتم ....
تازه من کلی چونه زدم قبول کردند قیمت آتیش بازی رو کم کردند... ولی همون خودش کلی جلوه به فیلممون داده بود ..
عروسی من زمستون بود برای ما چای و نسکافه به مهمون ها دادند .
از همه مهمتر برگزاری عروسی به صورت مختلط بود که از اول تا آخر برگزار شد تازه به ما گفتند اگه تا ساعت 2 هم میخواهید بمونید مشکلی نیست ولی ما ساعت 1 دیگه تموم کردیم مراسم رو ...
سالن غذاخوریش هم طبقه بالا هست که به صورت پله های گرد تا بالا رفته و زیباست ..
سن رقصش چند تا پله میخوره و بسیار بزرگ است جای عروس و دوماد خیلی قشنگ بود یک مبل بزرگ سفید ... با کوسنهای سفید
میز و صندلی هاش سفید و قهوه ای ست شده که به نظر من ساده و شیکه و هرگز از مد نمی فته الان که که نو و تمیزه به نفع کسایی که میخوان عروسیشون برگزار کنند
ورودی سالن هم قشنگه من پیشنهاد میکنم یک شب که عروسی اونجا باشه برین بهتره تو روز هم قشنگه ولی شب جلوه واقعیش رو نشون میده ...
سوالی بیشتر بود در خدمتتون هستم

شماره تلفنش 0132 - 7823853-62

راستی ظرفیتش بالای 500 نفر بود تا اونجا که یادمه عروسی ما که 300 نفر بودند تازه مختلط هم بود نصف تالار خالی بود ...

آدرسش رو هم میدونم که انتهای شفت هستش از جاده جیرده متاسفانه من آدرس دقیق ندارم میدونم از رشت نیم ساعت راه هست ولی به راه دورش اصلا فکر نکن به مهمونا حتما بگو زودتر راه بیفتن ولی اگه تالارش رو ببینی حتما پسند میکنی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #13

مرسی شیرین جونی Big Grin فقط میتونم بپرسم شما چقدر ورودی دارید و اینکه غذاش چطور بود؟ New1

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #14
پارسال 1500 بود . غذاش عالی بود منوی غذاش از یک مدل غذا : زرشک پلو که 7500 بود شروع میشد تا 25000 تومان منوی شماره 3 هم یادمه سه مدل غذا:باقالی پلو - زرشک پلو - فسنجون و کوکوی مرغ و ژله و سالاد و نوشابه و... بود شد 11500 تومان بود . اگه بوقلمون هم بخواهید اضافه کنید هر کدوم 150 هزار تومان
اونقدر منوی غذاشون تکمیل بود و زیبا تزیین شده بود که من فوق العاده راضی بودم همه مهمونها هم راضی بودند تعریف می کردند ... موقع سرو غذا بشقاب ها رو میدادند دست مهمونها.... با نهایت ادب و همچنین کیک رو خیلی خوشگل برای سرو تزیین کردند که مهمونها بعد از اینکه غذاشون رو میل کردند هر اندازه میخواهند بردارند از رو میز اصلا نیازی نبود کسی از مهمونها بالاسرشون وایسته و نظارت کنه خودشون به نحو احسن پذیرایی میکردند .. صاحب تالار به کلاس کار تالارش خیلی اهمیت میده مثلا برای گل آرایی خودش سلیقه داره اگه از خودش نخواد گل بذاره بازم راهنمایی میکنه

شاید خیلی به چشم نیاد ولی زمان سرو غذا حتی قاشق هاش رو هم خیلی زیبا تزیین کرده بودند ظروف کیک و ژله رو هم زیبا چیده بودند کنار هم ... به نظرم این نکته ها مهمه تو برگزاری مراسم چون به جلوه عروسی و تالار اضافه میکنه ... البته میگم حتما و حتما برو مطمئنم انتخابش میکنی .. چون من تو این شرایط بودم و وقتی عروسی دوستم اونجا برگزار شد دیگه مطمئن شدم البته من نزدیک 10 تا تالار رو گشتم و برگشتم تالار راد رو انتخاب کردم ... یادت باشه باهاشون چونه بزنی ... اگه رفتی ...
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، كمند
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #15
سلام سپیده جونHeart تالار راد رو تاحالا ندیدم.به نظر من اول مجلل بعد گویا.تالار طنینم قشنگه.مجلل و طنین جاده فومن،گویا جاده تهران

وصیت نامه تکان دهنده شهید زقاقی به مادرش:
مادرم زمانی که خبر شهادتم را شنیدی گریه نکن...
زمان تشییع و تدفینم گریه نکن...
زمان خواندن وصیت نامه ام گریه نکن...
فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را فراموش می کنند و زنان ما عفت را...
وقتی که جامعه ما را بی غیرتی و بی عفتی گرفت، مادرم گریه کن که اسلام در خطر است...
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #16

من تازگی ها تعریف تالار راد رو خیلی شنیدم. اما مهمونام کم هستن. واسه همین دیدار رو میگیرم.

راستی اگر شماره ای از تالارها دارید اینجا بزارید. امیدوارم تلفنی به چند تا سوال جواب بدن Wink

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #17
سلام بچه‎ها
من تازه یادم اومد (درواقع از مامانم شنیدم) که اسم اون تالاری که تو جاده کوچصفهان بود و تو تاپیک پاتوق گیلانی‎ها ازش صحبت کرده بودم، ضیافت بود. بچه‎ها گفتن ابر طلاییه آخه. این لابد یکی دیگه‎س. من یه بار این‎جا رفتم عروسی و هم داخلش قشنگ بود به نظرم هم نمای بیرونیش. غذاشم خوب بود.

Smiling
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #18

زهرا من عاشق نمای ضیافت هستم٬ پله های دوطرفه اش Heart غذاش هم دوستم پارسال رفته بود میگفت عالی بوده. ولی تا اونجا که شنیدم سرآشپزشون که سرآشپز بین المللی هم بوده از اونجا اومده بیرون و شده سرآشپز رازقی. Big Grin

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #19
آره، واقعا همه چیش خوب بود. من پیرارسال رفته بودم اونجا. انقدر تخصصی اطلاعات نداشتم راستشBig Grin

Smiling
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #20

بچه ها من شنیدم ۲ تا تالار خوب تو لاهیجان هست٬ یکیش البرزه که نرسیده به لاهیجانه٬ اون یکی هم دور استخر و تو کوچه پیتزا آفتابه Big Grin
کسی تجربه ای داره؟ اسم آدرسی ازشون دارین؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام