• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس
نظرسنجی: به نظرتون بهترین ماه برای گرفتن عروسی در گیلان(از جهت نبودن باران) کدومه؟
فروردین
اردیبهشت
خرداد
شهریور
مهر
اسفند
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

معرفی تالارهای استان گیلان

۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مهر-۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1
معرفی تالارهای استان گیلان
سلام دوستان

اگه به دنبال تالار عالی در شهر رشت میگردید توصیه میکنم حتما و حتما تالار راد در " شفت" رو سر بزنید . خصوصا کسانی که میخواهن همه چیشون رویایی باشه چون تو فیلمبرداری بسیار اهمیت داره من خودم تو فیلم عروسیم دیدم تازه به اهمیت این موضوع پی بردم.
نقل قول
 سپاس شده توسط hagha ، zi zi ، shadow ، mary.r ، كمند ، نقشینه ، helin ، nasibe_603 ، hana 70 ، eli9000 ، تشریفات خاص
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ عصر
ارسال: #2
RE: تالار عالی در رشت
(۵-شهريور-۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ عصر)shirin.t نوشته است:  سلام دوستان

اگه به دنبال تالار عالی در شهر رشت میگردید توصیه میکنم حتما و حتما تالار راد در " شفت" رو سر بزنید . خصوصا کسانی که میخواهن همه چیشون رویایی باشه چون تو فیلمبرداری بسیار اهمیت داره من خودم تو فیلم عروسیم دیدم تازه به اهمیت این موضوع پی بردم.

عزیزم میدونی ورودی تالار چنده؟ و چطوری حساب میکنه و شام پرسی چنده؟ مرسی
نقل قول
۶-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-شهريور-۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ عصر توسط HiddenBride.)
ارسال: #3

RE: معرفی تالارها استان گیلان
سلام دوست جونااااا New1

اول بگم:

تاپیک آرایشگاههای گیلان:
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...9%86--2365

تاپیک مزونهای گیلان:
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...#pid534405

تاپیک آرایشگاه برای ابرو و تاتو در گیلان:
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D8...#pid434630

پاتوق گیلانی ها
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%BE%D8...%A7--3862?

من رفتم تالار دیدار رو دیدم Tongue

این تالار اول جاده انزلی هست و برای کسایی که مهمون از شهرهای دیگه دارن خیلی سرراسته Big Grin فقط ۵ کیلومتر از رشت فاصله داره.

درب ورودی تالار دقیقا لب جاده است و با یه ورودی زیبا وارد تالار میشه. صاحب تالار آقای رسولی هستن و خیلی هم خوش برخورد و خندون هستن Big Grin

ظرفیت سالن ماکزیمم ۴۰۰ نفره.
یک سالن غذاخوری بزرگ به صورت U داره و یک طرفش میز غذا رو میچینن و در طرف دیگه میز و صندلی میچینن برای نشستن. یه میز دسر هست که بین این دو قرار داره.

ورودیش در روزهای شنبه تا سه شنبه ۱.۵۰۰.۰۰۰ هست و بقیه روزها ۱.۶۵۰.۰۰۰ Big Grin البته ۵٪ بابت شهرداری روی این مبالغ میاد Smile

ساده ترین غذاش زرشک پلو با مرغ‌ + سالاد و نوشیدنی هست که میشه ۸۵۰۰ و کاملترین منوش ۱۵.۵۰۰ هست و شامل ایناس:

منوی سلف سرویس
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
باقلاپلو با گوشت
زرشک پلو با مرغ
پلو مکزیکی
چلوخورشت فسنجان
پلو سفید- زعفرانی
خوراک گوشت و مرغ
کوکوی مرغ
زیتون پرورده
ماست بورانی
سالاد فصل
ژله تزیین شده
کرم کارامل
نوشابه

منوی پرسی
ـــــــــــــــــــــــ
باقلا پلو با گوشت + سرویس
زرشک پلو با مرغ + سرویس
انواع چلوکباب +سرویس
باقلی با گوشت + جوجه کباب (بشقاب ویژه)
زرشک پلو با مرغ + کباب گوشت (بشقاب ویژه)

سرو در ظروف سیلور همراه با میزآرایی و خدمات مهمانداری

افزودنی ها
ــــــــــــــــــــ
بره تشریفاتی
بوقلمون شکم پر
انواع کباب
انواع ماهی
میگو پفکی
رولت گوشت
خوراک ژیگو با سس
خوراک بیف استروگانف
خوراک چیکن استروگانف
خوراک سبزیجات گرم
خوراک زبان
ته چین زعفران
ته چین مرغ زعفرانی
کوکو سبزی
پلو خورشت انتخابی
میز مخصوص دسر
میز مخصوص سالاد
سفره غذاهای محلی ( مهمونای غیرگیلانی تو کف این تیکه اش میمونن Heart )

Big Grin

این تالار اتاق عقد نداره. اما سفره عقد رو روی پله های جایگاه عروس و داماد میندازه. جایگاه٬ کنج تالار و پله هاش کشیده اس و خیلی قشنگ میشه New1

آلبوم های میز شام و گل آرایی و میز دسر رو هم میتونید تو دفتر ببینید. میز شامهاش همیشه زیباست و جوری نیست که مهمونا دچار مشکل بشن.
سفره های عقدش هم به عهد موسسه نگارین هست و همه مدل سفره هم داشت. چه از نظر رنگ و چه از نظر طرح. گفت اگر ایده ای هم داشته باشید یا رنگ خاصی مد نظرتون باشه که تو آلبوم نیست هم قبول میکنن.
بعضی تالارها برای اتاق عقد پول جداگانه میگیرن اما اینا نمیگیرن. گفت از ۷ صبح تالار باز هست و میتونین بیاین و به میل خودتون تزیین کنید.
راستی پارکینگ داره

گفت من هیچ وقت به هیچ مشتری قول مراسم مختلط رو نمیدم اما خیلی کم پیش میاد با اماکن مشکل پیدا کنیم. معمولا از همون اول مختلطه.

تنها مشکل سالنش اینه که کسانی که فیلمبرداری با کرین میخوان به مشکل بر میخورن. چون سقفش مناسب نیست Wink

آدرس: رشت - جاده انزلی - روبروی دیوار فرودگاه
تلفن: ۰۹۱۱۱۳۱۵۲۵۱ - ۷۷۸۰۳۴۶ - ۷۷۸۰۹۹۴

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، zi zi ، Samaantaa ، كمند ، کیتی ، sApari ، نقشینه
۶-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #4
دیدار خیلی خوبه، موافقم.

اما پارکینگ داره سپیده جان. اردیبهشت ماه ما یه عروسی اون‎جا بودیم که ماشین رو بردیم تو کوچه و تو پارکینگ گذاشتیم.

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride
۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ صبح
ارسال: #5
وای سپیده تو معرکه ای،عااااااااشقتم به خدا دختر<3
حالا که تو اینقد از دیدار راضی بودی مطمئنم که حتما خوبه.:-)قیمتاشم که خیلی مناسب و معقوله به نظرم.فقط یه چیزی،این گل آرایی و چیدمان میز شام که هزینه جداگانه نداره؟پرسیدی اینو؟

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون فابرا

نقل قول
۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #6

سلام زی زی جونم New1
چیدن میز شام رو که وسط منو نوشتم. چیدن و مهمانداری به عهده خودشونه. اما گل آرایی جداست. گفت باید با موسسه نگارین صحبت کنید. اونم میرم می پرسم Heart

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #7
سپیده جون گل آرایی سفره عقدمنظورم نیستا،من که سفره عقد نمیخوام.فقط تزئین جایگاه عروس دوماد برام مهمه ؟اصلا نیاز هست؟یعنی اینقد جایگاهش خوشگل هست که نیاز به هزینه احتمالی اضافینداشته باشه؟

انتخاب های من بستن

نقل قول
۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #8

زی زی والا من تا قبل از این مسائل دقت کافی نداشتم. بزار بپرسم بهت خبر میدم. اما احتمالا جایگاه عروس و داماد نیاز به گل آرایی داره. سفره عقد رو میدونم نمیخوای. اگر خودمم بخوام بندازم از بیرون نمیارم. خودم درستش میکنم.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi
۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-شهريور-۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ عصر توسط zi zi.)
ارسال: #9
بچه ها می خواستم با اجازه همه بچه هایی که تو تاپیک " معرفی تالار تو شهرستان " در مورد تالارای رشت نظر دادن ، اطلاعات اونجارو منتقل کنم به اینجا که هر کسی به سایت مراجعه می کنه ، سردرگم نشه ، بعضیاشم نظرات بعضی از دوستانه که واسم به صورت خصوصی پیغام داده بودن :

تالار ابر طلایی :
- این تالار سمت کوچصفهان و پذیراییش خوبه ، سن رقصش وسطه ، مهمونا دو طرف میشینن.
- من ابرطلایی هم رفتم. هم قبل تعمیراتش هم بعدش. بد نبود اما از لحاظ ورودی و قیافه سالن به نظرم خیلی از دیدار پایین تره. از غذاش هم خیلی خوشم نیومد٬ با اینکه قیافش خوب بود اما خیلی لذیذ نبود.اما پیست رقص اش خوبه. جای عروس و داماد هم قشنگ بود.
- بسیارررررر بزرگ و جادار ، مناسب واسه کسایی که مهمون زیاد دارین-خیلی هم شیکه . از تالارهای دیگه رشت این گرونتره .برای مثال ورودی با غذاش واسه 300 -400 تا مهمون میشه حدود 15 تومن!!!!

تالار صاحبدلان :
- یه تالارم تازه باز شده سمت جعفرآباد اسمش صاحبدلان هست نمای توش رنگ بنفشه که خیلی دوس دارم. سالنش تقریبا بزرگه اصلا هم ستون نداره! که واسه فیلم عالی میشه.

تالار مجلل :
- جایگاه عروس دومادش خیلی قشنگه جاده فومن سه راه خاور . زیاد دور نیست.
- از نظر زیبایی تالار این تو رشت بهترینه ولی من از چند نفر که تو کار عروسی بودن شنیدم مدیریتش افتضاحه و ببخشید گند میزنه به عروسیتون ولی تالار فوق العاده زیباییه.
- ورودی وسط هفته 1700 آخر هفته 1800 ( باقالی پلو با گوشت - زرشک پلو با مرغ - فسنجون- مرسع پلو - جوجه کباب- مرغ بریان - سالاد - دوغ و نوشابه - زیتون پرورده - کرم کارامل - ژله و ... برای هر نفر حول و حوش 20 تومن. ) هر بره بریون 500 تومن - هر بوقلمون بریون 250 فک کنم.200 تومن بابت آتیش بازی و مراسم ورودی عروس داماد میگیره.

تالار راد :
- یه تالارم تو شفت باز شده به اسم راد. اونم خیلی تعریف میکنن همه چیزش عالیه جایگاه عروس وماد و سن رقصش و پذیراییش فقط تنها ایرادش اینه که خیلی دوووووره! واسه مهمونا یکم سخته مخصوصا اگه عروسی تو پاییز و زمستون باشه که هوا زود تاریک میشه پیدا کردنش یکم سخته.
- ورودی 1600 ، حدود غذاهاشم مثل مجلله تقریبا .

تالار شاندیز:
- تالار بزرگیه تقریبا ، زیبا هم هست قیمتشم مناسبه .1500 ، 1600 ورودی ، غذاش عالیه یعنی به غذاش معروفه ، فک کنم منوی غذاش از 12 تومن شروع میشه.آدرسش جاده جیرده
- تالار شاندیز هم سمت جاده جیرده هستش که از اول تا آخر عروسی مختلط هستش. توش خوبه بد نیست ولی یکی از آشناهامون اونجا عروسی گرفته بودن میگفت خوب پخش نکردن می- وه شیرنی و کلی اضافه اومده بود میگفت نیست تموم شده!

تالار گویا :
- تالار گویا هم که سمت جاده تهران هستش توش قشنگه سالن شام جدا داره یعنی همزمان آقایون و خانوما شام میخورن کیفیت صدا تو اون سالن خیلی خوبه خودش یه دی جی هم داره رقص نورش کامل کامله! جمع و جوره سالنش دراااز نیست . فقط یه تیکش اگه کسی بشینه چیزی نمیبینه! ستون هم داره .
- زیاد جالب نیست- کوچیکه تقریبا !!!!!
- گویا رو هم رفتم. توش رو دوست نداشتم اصلا. کادرش خشک بود. خانومه میخواست میز مهمون رو پر کنه هی آآآآآه میکشید. میگفتی آب بیار٬ میرفت یه لیوان آب با دست برات می آورد!!! خوب بطری بده با ۴ تا لیوان شاید یکی دیگه تشنه اش بود!!! یعنی یه سینی نبود که لیوان رو دست نگیره؟؟ دوسشون نداشتم.
- گویا هم چندتا عروسی دعوت بودیم، من نرفتم اما مامانم اینا که رفتن تعریف می‎کنن.

تالار آریانا :
- تالار آریانا هم سمت جاده انزلی باز شده بد نیست چیز زیادی ازش نشنیدم .
- خیلی خوشگله ولی فک کنم واسه مهموناتون کوچیک باشه( منظور برای 600 نفره) این مدیرش سر مختلط کردن عروسی یکم ناز میکنه واسه این ما اینو انتخاب نکردیم.

تالار گلستان :
- تالار چند منظوره هست که مثلا کنسرت و چیزای دیگه هم اونجا برگزار میشه ولی خیلی شیک و مناسبه. غذاش خوبه، کلا همه چیش خوبه .قیمت هم خوبه فک کنم منوی غذاش از 13 یا 14 تومن شروع میشه به بالا. آدرسش جاده فومنه.

New1New1New1
بچه ها فقط دقت کنید که اینا نظرات آدمای مختلفیه که خیلیاشم فقط شنیده هاشون بوده و خودشون عروسیشون اینجاها نبوده .بعضی از نظراتم کاملا با هم متفاوته اگه دقت کنید .پس توصیه می کنم که فقط به نظرات اینجا اکتفا نکنید و خودتون برید با دقت ببینید ، همه جوانب رو با توجه به شرایط و انتظارات خودتون بسنجید و بهترین تصمیم رو بگیرید .
فقط یادتون نره که بیایید اینجا و نظراتتونو بگیداااااااااااااااااااااااWink

انتخاب های من بستن

نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، HiddenBride ، asal2012 ، tara 1987 ، helin ، عاشق مادرم ، fad1160 ، rm1386
۱۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #10
سلام بچه ها

من عروسیم بهمن ماه 90 تو تالار راد بود ازینکه فوق العاده بود , فقط من نیستم که میگم تا حالا 3 تا عروسی اونجا رفتم بسیییییییار عالی بود هیچ نکته منفی نداره از زیبایی سالن گرفته تا نحوه پذیرایی ... همه مهمونهای تهرانی من که فامیل های دور و نزدیک ما بودند خیلی تعریف کردند تا ساعت 1 شب هم مراسم داشتیم خود صاحب تالار گفت تا هر زمان که میخواهید موزیک پخش بشه .... واقعا دستشون درد نکنه ... از اول تا اخر مراسم هم مختلط بود . به هر حال انتخاب خوبی است
مجلل مختلط نمیتونه برگزار کنه ... من گویا هم رفتم افتضاحه چون سر ساعت سالن رو تعطیل میکنه در مورد مختلط بودن هم مشکل داره پذیراییش هم خوب نیست ...
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، helin ، eli9000
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام