• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

معرفی تالارهای اراک

۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #21
RE: معرفی تالارهای اراک
منصوره جون سوالتو بپرس..
پارس خوبه؟داداشم گرفته برا عروسیش...اگه خودشون آهنگ بذارن چی؟ کسی عروسی رفته اونجا؟؟؟؟
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ عصر
ارسال: #22
عزیزم نه پارس خوب نیستا....من وزراء گرفتم غذاش میگن زیاد خوب نیست با وجود اینکه هزینش خیلی بالا اندازه زاگرسه...میترسم..اما تو شهر میخوام که فقط وزراء تاپه کسی چیزی نشنیده...
وزراء گفت ارکست میزاریم باشه

" تــــو " که باشي....

معجزه اي در من رخ ميدهد...

به نام " آرامـــــــــــــش "

هميــــــشه کنارم بـــاش نـــازنينــــــــم ...
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ عصر توسط سیندخت.)
ارسال: #23
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ عصر)فانوس شب نوشته است:  منصوره جون سوالتو بپرس..
پارس خوبه؟داداشم گرفته برا عروسیش...اگه خودشون آهنگ بذارن چی؟ کسی عروسی رفته اونجا؟؟؟؟

عزیزم من خیلی از سبک و سیاق سالن هاش شاید خوشم نیاد اما همیشه میگم غذای پارس خوبه.... عروسی دوستم پارسال پارس بود، جوجه و باقالی پلو با گوشت داشتن و سالاد و اینا. مامانم اینا هم زیاد رفتن پارس و با اینکه روی غذا و کیفیتش حساسن هیچ وقت نشنیدم بگن خوب نبوده
از لحاظ آهنگ هم حتمااااااااا قبلش با مسول سالن برای آهنگ هماهنگ کنین و سی.دی میکس شده آهنگاتونو ببرین..چون اگر به خودشون باشه هر چیزی دم دستشونه پخش می کننBig Grin3 (12) نمی دونم برای عروسی دوست من که این اتفاق افتاد و اصلااااا نمی شد برقصی با آهنگای سالن
در کل تو اراک سالنای خیلی شیک و مجلل مثل تهران و شهرای بزرگ نداریم متاسفانه... فقط چندتایی مثل کوه نور و زاگرس و وزرا عااالین... بقیه سلیقه این
ان شالله که مراسمتون عااالی پیش می ره عزیزمNew1New1

(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ عصر)mansore نوشته است:  عزیزم نه پارس خوب نیستا....من وزراء گرفتم غذاش میگن زیاد خوب نیست با وجود اینکه هزینش خیلی بالا اندازه زاگرسه...میترسم..اما تو شهر میخوام که فقط وزراء تاپه کسی چیزی نشنیده...
وزراء گفت ارکست میزاریم باشه

عزیزم وزرا توی بهترین منطقه ی شهر صنعتیه یعنی سمت پامچال. یک خونه ویلایی بوده که به تالار تبدیلش کردن
ظاهرش فوق العاااااده شیکه... LubHeartسالنش هم خوبه. منتها کوچیکه یکم . البته اگر مهمون زیاد دارین. غذاش هم خوبه
ارکسترو نمی دونم. اگر هم بذارن که ارکستر میره قسمت مردونه و پخش میذارن برای زنونه
شما از کی شنیدی پارس خوب نیست عزیزم؟؟؟ ما بارها غذاشو امتحان کردیمSurprised
درسته پارس از لحاظ ظاهر خیلییییییی معمولیه و مثل ورزا ظاهرش مجلل نیست اما غذاش بد نیست دیگه
من خودم تو سالن های اراک اول کوه نور رو ترجیح می دم بعد زاگرس و وزرا... چون خیلی دلباز تره محیطش
و گزینه بهتر به نظر من عروسی توی یک باغ شیکه...به شخصه عروسی مختلطو بیشتر می پسندم خوبBig Grin

و در یک روزِ آذرماهی من هم به جمع نوعروسان پیوستم
آشنایی: خرداد 95
نامزدی: شهریور 95

عقد: آذر 95
هفده آذر یک عروسِ خوشگل شدم و پای سفره عقد با یارِ دلیارم نشستم
نقل قول
 سپاس شده توسط فانوس شب
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #24
مچکرم عززیم اما ما خیلی رفتیم وزراء سالنش از کوه نور خیلی بهتره...کوه نور خیلی خراب کردن... از اونروم زاگرس اجازه موسیقی نمیدن

" تــــو " که باشي....

نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #25
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ عصر)mansore نوشته است:  مچکرم عززیم اما ما خیلی رفتیم وزراء سالنش از کوه نور خیلی بهتره...کوه نور خیلی خراب کردن... از اونروم زاگرس اجازه موسیقی نمیدن

خواااهش میشه عزیزم... خوب این مساله سلیقه ای هم هست
من آخرین بار فروردین پارسال رفتم کوه نور، نمی دونم شاید به قول شما خراب شده باشه
منم قبول دارم وزرا فوق العاااده شیکه... اما ظرفیتش مطمینی با کوه نور یکیه؟؟

نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ عصر توسط mansore.)
ارسال: #26
عزیزم ما مهمونمون کمه 300 نفر میخوایم کوچیک باشه و شیک آره دیگه تو قسمت مردونه میزارن...اما خب بالاخره بلندگو داره...عززیم تازه یکی از همکارام رفته بود میگفت خوب نیست غذاش پارس جوجه بوده و کوبیده
البته ما وزراء میخوایم باقالی پلو با گوشت بدیم و جوجه

نه عززیم وزرا ظرفیتش 350 تا 400 کوه نور بالای 600 واسه همین اونجا نمیرم چون مهمونام توش گم میشن

عزیزم در مورد مختلطم من خیلی دوست دارم اما یه وقت میبینی یکی یه چیزی میپرونه گند زده میشه به مراسم

" تــــو " که باشي....

نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #27
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ عصر)mansore نوشته است:  عزیزم ما مهمونمون کمه 300 نفر میخوایم کوچیک باشه و شیک آره دیگه تو قسمت مردونه میزارن...اما خب بالاخره بلندگو داره...عززیم تازه یکی از همکارام رفته بود میگفت خوب نیست غذاش پارس جوجه بوده و کوبیده
البته ما وزراء میخوایم باقالی پلو با گوشت بدیم و جوجه

نه عززیم وزرا ظرفیتش 350 تا 400 کوه نور بالای 600 واسه همین اونجا نمیرم چون مهمونام توش گم میشن

عزیزم در مورد مختلطم من خیلی دوست دارم اما یه وقت میبینی یکی یه چیزی میپرونه گند زده میشه به مراسم

به به پس حسااابی مبااارکه عزیزم... LubLubچون تعدادتون کمه وزرا بهترین گزینه است.. منوی غذاتون هم عااالیه. Lub
نگران نباش ان شالله مراسمت به بهترین شکل ممکن برگزار میشهNew1
راستی زاگرس هم ظرفیتش فکر می کنم شبیه به وزرا باشه. اما خوب کیفیت غذاش بالاتر از وزراست، و احتمال زیاد گرونتر
راست میگی با تعدا کم همه تو کوه نور گم می شنBig Grin3 (12)3 (12)
در مورد مختلط هم موافقم باید به جو دو خانواده نگاه کرد... اما خوب هر وقت ازدواج کنم هم چین آرزویی دارم که مختلط باشه مراسم توی یک باغ خوشگلLubBig Grin
امیدوارم پارس کیفیتش مثل قبل باشه کهHuhHuh چون فامیلمون که خرداد عروسیشه گناه داره خوبBig GrinCool
والا هیچی قابل پیش بینی نیست، یک تالارو امروز میگن خوبه چند ماه بعد یهو گند میخوره توشBig Grin

نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #28
سلام خانم های عزیز.۲۱خرداد عروسیمه بخاطر این که دیر اقدام به رزرو کردیم مجبور شدیم میلاد نور رو بگیریم به نظر شما میلاد نور خوبه؟

21خرداد عروس شدمAngel
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ عصر توسط mansore.)
ارسال: #29
عزیزدلم من میلاد نور نرفتم ...در مورد زاگرس ظرفیتش بالا خانمی 600 نفر اونم گم میشن...
قیمتش ا وزراء یکیه تازه وزراء واسه پنج شنبه جمعه 1500 ورودی داره که زاگرس 10 درصد کل میگیره ...یعنی داره وزراء گرون تر میشه چون زاگرس پنج شنبه نداشت وزراء گرفتیم دعا ن توروخدا
تو عروس نشدی؟

راستی بچه ها سی دی رقص میخوام

" تــــو " که باشي....

نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۲:۴۶ عصر توسط سیندخت.)
ارسال: #30
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ عصر)mansore نوشته است:  عزیزدلم من میلاد نور نرفتم ...در مورد زاگرس ظرفیتش بالا خانمی 600 نفر اونم گم میشن...
قیمتش ا وزراء یکیه تازه وزراء واسه پنج شنبه جمعه 1500 ورودی داره که زاگرس 10 درصد کل میگیره ...یعنی داره وزراء گرون تر میشه چون زاگرس پنج شنبه نداشت وزراء گرفتیم دعا ن توروخدا
تو عروس نشدی؟

راستی بچه ها سی دی رقص میخوام

کلا شما باید دنبال سالنی باشی که مهمونا گم نشد در درجه اولBig GrinBig Grin3 (12)
من عااااشق عروس جمع و جور با مهمون کم هستم... خیلی خوبه که 300 نفرن مهموناتون
مطمین باش عروسیت به بهترین وجه ممکن برگزار میشه و یک عروس خوشگل و خوشبخت میشی عزیزمLubNew1
راستی آرایشگاه کجا میری؟؟
من نه هنوز عزیزم...مجردم... New2

(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ عصر)آرمیتی نوشته است:  سلام خانم های عزیز.۲۱خرداد عروسیمه بخاطر این که دیر اقدام به رزرو کردیم مجبور شدیم میلاد نور رو بگیریم به نظر شما میلاد نور خوبه؟

عزیزم من نرفتم تا حالا... ولی همونه که سمت میدونِ فراهانه دیگه؟؟
چندین سال پیش یکی از همکلاسی هام اونجا بود عروسیش و به نظر خودش راضی بود، نمی دونم دیگهBig Grin
ولی می دونم که جمعیت زیاد هم توش جا میشه...
ان شاله که یک عروسی عااالی در پیش داشته باشی عزیزم... مهم اینه که به خودت و بقیه مهمونا خوش بگذره و خاطره خوبی براتون بمونهNew1LubHeartLub

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام