• سمیرا مرتضوی
  • تقی زاده

معرفی تئاتر های خوب و اخبار تئاتر

۹-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #71

RE: معرفی تئاتر های خوب و اخبار تئاتر
خب عزیزم؛منم از بازی بهاره رهنما توی این تئاتر خوشم نیومد؛اما این دلیل نمیشه که بگم کلا" نمایش خوبی نبود یا ضعیف بود...
آقای سلطانی هم خب باید طبق نمایشنامه پیش میرفتن دیگه! وقتی کسی بخواد اون حجم از غصه ای که داره رو بروز بده؛مطمئنا" نمیشه با آرامش و ملایمت این کارو بکنه.
من از دیدن نمایش؛خیلی خیلی بیشتر از خوندن نمایشنامه ش لذت بردم و همین برام کافی بود...
من یا هرکس دیگه ای که از این تئاتر تعریف کردیم؛منتقد نیستیم.یه تماشگر عادی هستیم و از زاویه دید خودمون نظرمونو گفتیم.من هم مثل اکثر کسایی که اون شب توی تئاتر بودن و بعد از تموم شدنش به به و چه چه میکردن؛از این کار لذت بردم.حالا اگه شما لذت نبردی؛خب اون مربوط به سلیقه شماست.به نظر شما خوب نبود؛به نظر من خوب بود،به همین سادگیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط حلما :)
۱۰-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ عصر توسط نسترن 2016.)
ارسال: #72
(۹-دي-۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ عصر)'Sahraa71' نوشته است:  خب عزیزم؛منم از بازی بهاره رهنما توی این تئاتر خوشم نیومد؛اما این دلیل نمیشه که بگم کلا" نمایش خوبی نبود یا ضعیف بود...
آقای سلطانی هم خب باید طبق نمایشنامه پیش میرفتن دیگه! وقتی کسی بخواد اون حجم از غصه ای که داره رو بروز بده؛مطمئنا" نمیشه با آرامش و ملایمت این کارو بکنه.
من از دیدن نمایش؛خیلی خیلی بیشتر از خوندن نمایشنامه ش لذت بردم و همین برام کافی بود...
من یا هرکس دیگه ای که از این تئاتر تعریف کردیم؛منتقد نیستیم.یه تماشگر عادی هستیم و از زاویه دید خودمون نظرمونو گفتیم.من هم مثل اکثر کسایی که اون شب توی تئاتر بودن و بعد از تموم شدنش به به و چه چه میکردن؛از این کار لذت بردم.حالا اگه شما لذت نبردی؛خب اون مربوط به سلیقه شماست.به نظر شما خوب نبود؛به نظر من خوب بود،به همین سادگیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

من حست و هیجانت رو می فهمم چون کلا تئاتر به خودی خود جذاب و دیدنی هست... ووالبته خیلی خیلی متفاوت از خوندن نمایشنامه ....
اول بگم که خیلییییی خوشحالم نظر منو در مورد بازی افتضاح بهاره رهنما تایید کردی ... چی بود مسخره... دوم اینکه من از روی نظر شما نرفتم (شما اجرای آخر رو دیدی) ولی نظری که یکی از کاربرهای اینجا داده بودند باعث شد برم و برای همین میگم تو نظر دادنمون دقت کنیم.... اگر تئاتری رو توصیه می کنیم یا سلیقه خودمون رو بگیم که فلان تئاتر رو هم من لذت برده بودم، یا اینکه حداقل عیب هاش رو هم بگیم....
تئاتر خوب یک مجموعه از عوامل مختلف هست نه فقط بازیگر خوبی مثل مهدی سلطانی....
دیالوگ ، بازی خوب شخصیت های اصلی، طراحی صحنه و لباس ، و ....
و خب البته من و همراهانم چهار ساعت نعره شنیدن هیچوقت سلیقه مون نیست.... ادموند هم درد و رنجش رو نشون داد بدون نعره کشیدن...... بازیگری مهدی سلطانی عاااالیه ولی این تئاتر کارگردانی و نویسندگی ضعیفی داشت که حتی هنر اون هم کمتر ااز حد واقعی نشون داده شد....

نقل قول
۱۰-دي-۱۳۹۷, ۰۳:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۲۸ صبح توسط حلما :).)
ارسال: #73
(۱۰-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ عصر)'نسترن 2016' نوشته است:   

این همه نوشتی میتونستی پستمو نقل قول کنی که متوجه هم بشم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
در مورد شاه لیر این اجرا نسخه ی شبه مدرن نمایشنامه ی اصلیه 
مهدی سلطانی و الهام پاوه نژاد و رحیم نوروزی بازیشون عالی بود ! 
بهاره رهنما به این تئاتر نمیومد چون اصلا قرار نبود این بازیگر تو این تئاتر نقش داشته باشه و روزهای نزدیک اجرای عمومی به زور به تیمشون اضافه شده بود 
تئاترش اون انسجامی که تو یه تئاتر یه ساعته با دیالوگ های کمتر و بازیگرای کمتر میبینین نداشت ولی 4 ساعت اجرا که شبی که من دیدم حدود 4 ساعت و نیم شد و اجراهای عالیه مهدی سلطانی و الهام پاوه نژاد و رحیم نوروزی ارزش اینو داشت که بگم این یکی از بهترین تئاترهایی بود که دیدم 
اگر به جای بهاره رهنما بازیگر قوی تر توی تئاتر انتخاب میشد قطعا انسجام کار هم ممکن بود بیشتربشه  
در ضمن اگر نمایش هایی مثله رویای نیمه شب تابستان یا  خسیس  رو میدید به این تئاتر همچین نمره ای تو ارزیابی تون نمیدادین 
دوست عزیز من یکی از تفریحاتم تئاتر دیدنه
هر تئاتری خوشم بیاد اینجا در موردش مینویسم
سلیقه ها تو بحث فیلم و تئاتر متفاوته !
همون طور که از سال تئاتر میای بیرون هم میتونی با دیدن ری اکشن مردم متوجه تفاوت سلایق بشی
این ادبیات پست اولتون اصلا قشنگ نبود !
من باز هم اینجا پست میذارم شما میتونین ازشون رد شید فقط !
موفق باشی

چون آینه پیش تو نشستم که ببینی 
در من اثر سخت ترین زلزله ها را ...
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست 
از بس که گره زد به گره حوصله  ها را ...

نقل قول
 سپاس شده توسط ghazale-mej ، Sahraa71
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۷-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #74
تن شوری
عالی بود
بی نظیر
انقد کشش داشت که من عین دوساعت زمان نمایش رو نفهمیدم چه جوری گذشت
راجع به مشکلات زناشوئی و خیانت در ازدواجه
شدید پیشنهاد می کنم ببینید

هر چی آرزوی خوبه مال تو
هرچی که خاطره داریم مال من
اون روزای عاشقونه مال تو
این شبهای بیقراری مال من
---------------------------------------------
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۱۷-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #75

(۱۷-دي-۱۳۹۷ ۰۲:۵۱ عصر)'ghazale-mej' نوشته است:  تن شوری
عالی بود
بی نظیر
انقد کشش داشت که من عین دوساعت زمان نمایش رو نفهمیدم چه جوری گذشت
راجع به مشکلات زناشوئی و خیانت در ازدواجه
شدید پیشنهاد می کنم ببینید

سلام عزیزم.ممنون از معرفیت.من هم امروز که نظر شما رو خوندم برای ۴ بهمن بلیط خریدم که با شوهرم بریم ببینیم.ایشالا که مثل شما از دیدنش لذت ببریمتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، ghazale-mej
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ صبح توسط ghazale-mej.)
ارسال: #76

سلام عزیزم.ممنون از معرفیت.من هم امروز که نظر شما رو خوندم برای ۴ بهمن بلیط خریدم که با شوهرم بریم ببینیم.ایشالا که مثل شما از دیدنش لذت ببریمتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

چه عالی تصویر: images/smilies/heart.gifامیدوارم شما هم مثل من از دیدنش لذا ببرین تصویر: /images/smilies/new/lub.png

هر چی آرزوی خوبه مال تو
اون روزای عاشقونه مال تو
این شبهای بیقراری مال من
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ صبح
ارسال: #77

بچه ها من و شوهرم امشب رفتیم تئاتر مستقل تهران و نمایش تن شوری رو دیدیم.با احترام به نظر دوستمون که خیلی خوششون اومده بود؛ولی ما هیچکدوممون به هیچ عنوان دوستش نداشتیم.به نظرم خیلی ضعیف بود.اصلا" حس شخصیت ها قابل درک نبود؛از این لحاظ که یه سری از مسائلش انگار با فرهنگ ایرانی بود و یه سری مسائلش با فرهنگ اروپایی و به خاطر همین نمیشد اینا رو توی ذهن با هم ترکیب کرد و شخصیت ها رو درک کرد.نویسندگیش با فکر انجام نشده بود.به نظرم صرفا" تلاش شده بود تا با به کار بردن کلمات س ک س و پریود و از اینجور چیزها که توی ایران لغات تابو و ممنوعه ای هستن جذب مخاطب کنه...
در ضمن من تا حالا تئاتر مستقل تهران نرفته بودم.یعنی صندلی هاش فااااااااااجعه بودن.رسما" خشک شده بودیم و استخوان های نشیمنگاهمون تیر میکشیدن.خیلی هم صندلی هاش تنگ و به هم چسبیده بودن و اصصصصصصصلا" تجربه ی خوبی نبود برامون.یعنی اگه بهترین نمایش دنیا هم توی این سالن اجرا بشه؛من حاضر نیستم دوباره اینجا برمتصویر: images/smilies/angry.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط ghazale-mej ، shaghayegh_abi
۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #78
من دیشب رفتم نمایش ملاقات رو دیدم
کارگردانش پارسا پیروفر و متنش هم برای یک نویسنده سوئیسی بود
متن نمایش گیرا بود
بازیهاشونم قابل قبول بود بویژه پانته آ پناهی
و رضا بهبودی توی پرده آخر خیلی خوب بود
فقط تایمش الکی طولانی بودش
2 ساعت بود میشد کوتاهتر بشه
صندلی های تیاتر شهرم زیاد استاندارد نیست
من قشنگ کمر درد گرفتم

هر چی آرزوی خوبه مال تو
اون روزای عاشقونه مال تو
این شبهای بیقراری مال من
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، parmin.ab
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۷:۲۴ صبح توسط ghazale-mej.)
ارسال: #79
من میخواستم یه بنده خدا رو برا اولین بار ببرمش تیاتر
بعد گفتم اگه اولین بار یه نمایش سنگین ببینه ممکنه زده بشه
برا همین بردمش نمایش یک ساعت آرامش که توی نقدها خونده بودم تم طنز داره
کارگردانش سید جواد روشن بود و بازیگر اصلیش مهدی ژوله
خیلی افتضاح بود
نمی دونم بعضی ها چه جوری قهقهه می زدن در صورتیکه اصلا خنده دار نبودش
مهدی ژوله در ژانر طنز به نظرم نویسنده فوق العاده ای هستش
اما اصلا اصلا بازیگر خوبی نیست!!!!
الباقی بازیهاشونم همینجور
شاید چون اجراهای آخر بوده خسته بودن زیاد مایه نمی زاشتن
در هر صورت من اصلا خوشم نیومدتصویر: images/smilies/confused.gif

هر چی آرزوی خوبه مال تو
اون روزای عاشقونه مال تو
این شبهای بیقراری مال من
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، Sahraa71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام