• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

معرفی بهترین مراکز خرید کیش و قشم

۲۶-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #611
RE: معرفی بهترین مراکز خرید کیش و قشم
(۲۶-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۱۸ عصر)Samaantaa نوشته است:  سلام دوستان کیش برای خرید سیسمونی و لباس بچه خوبه؟

بنظرم قشم برای خرید سیسمونی بهتره همه چی داره. ما بصورت گلچین فقط لباس بچه خریدیم که قشنگ بود!

راه می روم و شهر زیر قدمهایم تمام می شود!
تو هیچ کجا نیستی!
نقل قول
 سپاس شده توسط Samaantaa ، مریم 1363 ، لومانا
۱-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #612
سلام دوستان خوبید...نیاز به راهنماییتون دارم...
اگه کمکم کنید ممنون میشم...اون تاپیک هم پرسیدم ولی گفتم اینجا هم بگم شاید اینجا هم کمکی بهم بشه...
کسی تا حالا هتل ایران کیش رفته؟
امکاناتش چه جوریه؟
5 ستارست؟
و اینکه من احتمالا 3،4 روز تو این هتل اقامت دارم...دسترسی به مراکز خرید از این هتل راحته؟ چه جوریه، باید حتما با ماشین رفت یا مراکز خرید نزدیک به هتل هم هست که پیاده هم بشه رفت؟

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۷-مهر-۱۳۹۶, ۰۴:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ عصر توسط مهتاب۰۵۱۳.)
ارسال: #613
(۱-شهريور-۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ عصر)گلپری نوشته است:  سلام دوستان خوبید...نیاز به راهنماییتون دارم...
اگه کمکم کنید ممنون میشم...اون تاپیک هم پرسیدم ولی گفتم اینجا هم بگم شاید اینجا هم کمکی بهم بشه...
امکاناتش چه جوریه؟
5 ستارست؟
و اینکه من احتمالا 3،4 روز تو این هتل اقامت دارم...دسترسی به مراکز خرید از این هتل راحته؟ چه جوریه، باید حتما با ماشین رفت یا مراکز خرید نزدیک به هتل هم هست که پیاده هم بشه رفت؟

سلام هتل ایران پنج ستاره ست. بنظرم هتل خوبیه! دو تا ساختمون کنار هم که بهم راه دارن. استخرم داره نزدیک بازار مرواریده پیاده می شه رفت. پشت هتل هم به مرکز تجاری تقریبا نزدیکه اگر هوا خوب باشه که می شه پیاده رفت. البته هتلها خودشون سرویس بازار دارن می شه با اونها هم‌برید.

راه می روم و شهر زیر قدمهایم تمام می شود!
تو هیچ کجا نیستی!
نقل قول
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۰۸:۲۵ صبح
ارسال: #614
(۱-شهريور-۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ عصر)'گلپری' نوشته است:  سلام دوستان خوبید...نیاز به راهنماییتون دارم...
امکاناتش چه جوریه؟
5 ستارست؟

من 3 شب و 4 روز هتل ایران بودم هتل خیلی خوبیه استخر و سونا داره اتاق ما تمیز و بزرگ بود و یه تراس بزرگ داشت ناهارشم بوفه آزاد بود و خیلی غذاهاشم خوبه
هتل 5* هستش و نزدیکه به مراکز  gps بزن راحت از پشت هتل میتونی پیاده بری اگر خیلی خیلی گرم نباشه

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
۷-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #615
سلام دوستان
ما میخوایم این چند روز تعطیلی 15 آذر بریم قشم
میخواستم بپرسم که بهترین مرکز خریدای قشم کدومان؟ ما جفتمون تولدمون هست و من میخواستم برای همسرم پالتو بگیرم بنظرتون تهران بگیرم یا برم قشم بگیرم؟
وسایل اکترونیکی مثل گوشی یا ساعت هوشمند چی؟اونجا ارزونتره یا تهران؟
در مورد لوازم آرایشی هم توضیح بدید ممنون میشم
نقل قول
۷-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #616
سلام بچه ها واسه 3 شب 4 روز کیش میشه یه برنامه تفریحی کلی بهم بگین تو 3-4 روز از لحاظ تفریحی کجاها بهتره برم؟
ولی راجع به
مرکز خرید پاندا
غواصی - شاتل - پاراسل
کشتی یونانی
قلعه وحشت
خودم اینها رو پیدا کردم خوب هستن؟

نقل قول
۱۲-آذر-۱۳۹۶, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #617
(۷-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ صبح)'c3po' نوشته است:  سلام دوستان
ما میخوایم این چند روز تعطیلی 15 آذر بریم قشم
میخواستم بپرسم که بهترین مرکز خریدای قشم کدومان؟ ما جفتمون تولدمون هست و من میخواستم برای همسرم پالتو بگیرم بنظرتون تهران بگیرم یا برم قشم بگیرم؟
وسایل اکترونیکی مثل گوشی یا ساعت هوشمند چی؟اونجا ارزونتره یا تهران؟
در مورد لوازم آرایشی هم توضیح بدید ممنون میشم

این مطلب به اضافه لینکای داخلش رو ببینید شاید چیز دندون گیری گیر آوردید. درباره ساعت هم توش هست.

http://qeshmgardi.com/%D8%B1%D8%A7%D9%87...%A7%D9%86/

گردشگری در قشم مثل آب خوردنتصویر: images/smilies/blush.gif:  https://qeshmgardi.com
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #618
سلام دوستان...توی قشم عطر و ادکلن اصل هم هست؟
قشم یا درگهان فرقی نمیکنی...
فقط میخوام اصل باشه و چون اونقدری عطرباز نیستم به اون درجه از توانایی نرسیدم که اصلو از فیک تشخیص بدم....پس اگه شما مطمعنید لطفا راهنماییم کنید...
و در صورت اصل بودن چقدر تفاوت قیمت با شهر خودمون(مشهد) یا مثلا همین سایتهای فروش اینترنتی(معتبر به شرط اصل بودن) عطر دارن؟

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۱-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #619
(۱۹-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ عصر)'گلپری' نوشته است:  سلام دوستان...توی قشم عطر و ادکلن اصل هم هست؟
قشم یا درگهان فرقی نمیکنی...
فقط میخوام اصل باشه و چون اونقدری عطرباز نیستم به اون درجه از توانایی نرسیدم که اصلو از فیک تشخیص بدم....پس اگه شما مطمعنید لطفا راهنماییم کنید...
و در صورت اصل بودن چقدر تفاوت قیمت با شهر خودمون(مشهد) یا مثلا همین سایتهای فروش اینترنتی(معتبر به شرط اصل بودن) عطر دارن؟

فیک هست، های کپی هست، اصل هم هست. درصد اولی و دومی بیشتره. ترجیحا اگه آشنایی ندارید از درگهان نگیرید!! از قشم بگیرید. یه فروشگاه معروف و قدیمی هست به اسم عطر ربیع قشم. البته عطراشون قیمتش بالاس. اما کیفیتشون خوبه.

گردشگری در قشم مثل آب خوردنتصویر: images/smilies/blush.gif:  https://qeshmgardi.com
نقل قول
 سپاس شده توسط darkshadow ، گلپری
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #620
گچین کجاست ؟!
اسم پاساژه یا ی منطقه ؟!

حالا همه چی سر جاشهتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام